Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere tip duplex -Sebastian Parc Sebastian / Kaufland
14

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament deosebit (unicat ) de 3 camere tip duplex situat la etajele 9 si 10 (deasupra pod ) intr-un bloc dat in folosinta in anul 2014, in zona Sebastian Parc - Kaufland - Carrefour Vulcan .Blocul este anvelopat ,are pod si este stradal ,dar un pic retras ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Sediu Firmă 7 Birouri | Utilitati Incluse | langa Mall Prosper, Sect 5
14

Spațiu de birouri complet compartimentat, ideal pentru firmă care caută un sediu eficient, funcțional și ușor de administrat, într-o zonă accesibilă din București, langa Prosper Mall. Spațiul are o suprafață utilă de 116 mp și este împărțit în 7 încăperi, ceea ce permite organizarea naturală a activității ...

116 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
De închiriat birouri 75-98mp  Natiunile Unite nr.4 - CURTEA DE APEL  3 si 6 cam
8

De închiriat birouri 75-98mp Natiunile Unite nr.4 - CURTEA DE APEL 3 si 6 cam

Există mai multe opțiuni de investiții și, pentru că suntem interesați de cele mai bune oportunități și de asigurarea rezultatelor acestora, vă prezint una dintre sugestiile practice care vă garantează beneficiul viitor. Birouri de închiriat într-o locație excelentă în centrul Bucureștiului, într-o ...

75 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere situat în zona Rahova
5
4

Inchiriez apartament 2 camere situat în zona Rahova

Se oferă spre închiriere un apartament 2 camere situat în zona Rahova, într-un bloc modern. Proprietatea se remarcă prin finisaje moderne, compartimentare eficientă, luminozitate, fiind ideală pentru un cuplu, un expat, o familie mică. COMPARTIMENTARE SI DOTĂRI Suprafață utilă: 45 mp, decomandat, etaj ...

54 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Sos Salaj stradal ,15 minute Piata Unirii
10
5

Ambiant Concept va propune în exclusivitate apartament 3 camere ,Sos Salaj stradal la 15 minute de Piata Unirii ,etaj 2 4 96 mp decomandat ,2 băi cu cabină de duș și cada , construcție 2018 , finisaje de buna calitate , gresie ,faianță ,parchet , termopan ,um , 2 balcoane ,unul închis și unul deschis ...

1365 EUR/m2 | 96 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând garsonieră
4
24

Vând garsonieră

Proprietar vând garsonieră, este mobilată și utilată. Este situată în București, sector 5. Are centrală pe gaze naturale, aer condiționat, mașină de spălat, plită pe gaz încorporabilă, frigider, televizor, parchet, gresie, faianță. Este situată la etajul 3 din 4, blocul este curat și liniștit. Fără ...

1750 EUR/m2 | 20 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren 4000 mp, Popesti-Leordeni, Ilfov 1

Vand teren 4000 mp, Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren cu toate utilitatile, deschidere 35m, aflat in zona de vile Leordeni

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare- zona Salaj- Calea Rahovei
7

Apartament cu 2 camere zona Salaj-Calea Rahovei, decomandat, mobilat. Apartamentul este situat la etajul 4 4, cu izolatie interioara si terasa recent reparata. Suprafata totala 54.75 mp Dotari: Boiler 2 aere conditionate, in ambele camere Debara de depozitare dressing Teava de gaze trasa la usa Termopane ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

casă de vanzare  zona salaj sect 5 8 cam teren 180 mp desc 25m mag.alimentar 155000  euro dis.
1
1

casă de vanzare zona salaj sect 5 8 cam teren 180 mp desc 25m mag.alimentar 155000 euro dis.

casă vila mag.alimentar de vanzare zona salaj proprietar 8 cam 5 grupuri sanitare desch.25m 180.000 euro dis.

861 EUR/m2 | 180 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

curticica de inchiriat 1 cam baie bucatarie hol centrala  gaze lumina  intrare separata

curticica de inchiriat 1 cam baie bucatarie hol centrala gaze lumina intrare separata

curte mica de inchiriat toate utilitatile intrare separata 1500 lei proprietar

100 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Inchirieri camera curte
4

Inchirieri camera curte

Bucuresti : Inchiriez una camera curte toate utilitățile. la una sau doua salariate , sau la o mămică cu un copil , Tel.

15 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere 6

Vanzare apartament 3 camere

Vanzare apartament 3 camere, 2 bai, et 2 3, 86 mp + balcon 10 mp, vizavi de liceul tehnologic Dimitrie Gusti. Pe samuil vulcan nr 19 sector 5, 50 m de Vulcan Shoping Center, mobilat, utilat, preț 170.000 euro, ușor negociabil

2125 EUR/m2 | 80 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Particular vand apartament 4 camere decomandat
10
1

Particular vand apartament 4 camere decomandat

Particular vand apartament 4 camere, decomandat, confort 1, suprafata utila 97 mp (fara pereti, masurat real!), etaj 6 8, 2 bai, 1 balcon, situat în Bucuresti, str. Mihail Sebastian nr.141, la strada, în vecinatatea intersectiei Lidl!. Îmbunatatiri: bucatarie extinsă, ferestre termopan Deceuninck, ...

2258 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere complex Dream Residence
10

Apartament 3 camere complex Dream Residence

Se vinde apartament cu 3 camere, complet mobilat și utilat, situat în complexul Dream Residence. Locuința dispune de mobilă de calitate, este foarte bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată. complet mobilat și utilat mobilă de calitate loc de parcare subteran ,se plătește separat ...

1688 EUR/m2 | 77 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren antiaeriana - 13 septembrie 1

Vand teren antiaeriana - 13 septembrie

Vând teren zona Antiaeriana - 13 Septembrie 500 mp, deschidere 17,30, pret 650 euro/mp. Detalii la telefon .

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

7500 mp N.D.Cocea ,Bucuresti
1
1

7500 mp N.D.Cocea ,Bucuresti

stradal,asfalt,utilitati,24m deschidere.zona Giurgiului-Gara Progresu.

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress ResidencUnirii
2
1

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress Residence, 10 minute de piata Unirii, 55 mp, preț 177.000 euro. Proprietar tel

3218 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Sector 5-Drum Movila, teren construibil 2819mp, 25m deschidere
4
10

Amplasare: terenul este amplasat in partea de Sud-Vest a orasului, in sectorul 5, la limita Municipiului Bucuresti, pe Drumul Movila. Acces: -dinspre Sos. Alexandriei prin oricare dintre strazile Mestecanis, Teiului, sau Valea Alba; -dinspre Sos. Bucuresti-Magurele prin str. Neptun, str. Luptatorilor ...

2,819 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

garsoniera Parc Sebastian 2

garsoniera Parc Sebastian

40 mp,utilata,imeiat disponibila,langa parc Sebastian,acces rapid spre centru cu tramvai 32 si stb 226,385. la 3 minute de parc si 4 minute de Vulcan Center.

40 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând garsoniera Parcul Carol
2
1

Vând garsoniera Parcul Carol

Proprietar vând garsoniera situata in complexul Novum Viilor la etajul 1 din 10 în bloc nou finalizat 2025 cu o suprafață totală de 41,9 mp din care logia este de 4,7 mp . Încălzire cu centrala proprie Imergas. Garsoniera nu a fost niciodată locuită Adresa : Str Constantin I.Istrati Nr 53 Prețul include ...

3378 EUR/m2 | 37 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa curte sos Giurgiului
10
35

Casa curte sos Giurgiului

Casa curte 300mp 74 amprenta.gaze apa.canalizare. Curte betonata cu spatiu verdr.gratar.loc magazie.garaj deschis.acte 125000Euro

332 EUR/m2 | 74 m2

Sector 5, Bucuresti

Propietar vand teren  500m2 Prelungirea ghencea bucuresti
10
11

Propietar vand teren 500m2 Prelungirea ghencea bucuresti

Propietar vand teren 500m2 liber de constructi str mărăcineni 51A apartine de sect 5 intr-o zonă foarte frumoasa și linistită. Deschiderea este de 21 4m se poate construi P+ 2et + mansarda cadastru Pot 45%. Terenul este inchis pe 4 laturi vecini pe 3 laturi pe o latura gard de plasa. Din prelungirea ...

500 m2

Prelungirea%25252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera la Eroii Revolutiei (Pieptanari)
6

Garsoniera la Eroii Revolutiei (Pieptanari)

Garsoniera 15 m2, situata pe Bd Pieptanari, la 10 minute pe jos fata de Eroii Revolutiei - metru, tramvai si autobuz. Locuri de parcare disponibile. Nu se plateste intretinere, apa, gunoi etc. Singura factura este cea de curent. Garsoniera este mobilata si utilata(vezi poze): - canapea extensibila, - ...

1933 EUR/m2 | 15 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulgaria mobilat complet
9
3

Apartament 2 camere Bulgaria mobilat complet

Apartament 2 camere in Bulgaria, Sunny Beach, in complex Sunny Day 6 Etaj 1, 40mp, zona linistita. Mobilat complet (pentru vacanta), paturi duble, dulap, frigider, masina spalat, aer conditionat. Nu are mobila de bucatarie. Balcon accesibil din ambele camere. Complexul are paza, multiple piscine, spatii ...

1125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe