Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie

Oferim garsoniera de inchiriat in sectorul 5 zona 13 Septembrie vis a vis de Mega Image .Suprafata imobilului este de 28mp situata la etajul 2 . Garsoniera este mobilata si utilata complet .

28 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera in zona Cotroceni
3
6

Inchiriez garsoniera in zona Cotroceni

Inchiriez garsoniera zona Cotroceni, 30 mp, la etajul 1 , mobilata si utilata. Blocul este reabilitat termic.Se accepta animale de companie. In imprejurimi se regasesc multe magazine , farmacii , mijloace de transport in comun.

30 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsonieră în Cotroceni
3
6

Inchiriere garsonieră în Cotroceni

Ofer spre închiriere garsonieră în Cotroceni,are o suprafață de 33 mp, etaj 1 10 aproape de Palatul Cotroceni. Zonă exclusivistă și foarte liniștită.

33 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De Închiriat Casa curte mică 20 mp
10
3

De Închiriat Casa curte mică 20 mp

Persoana fizica (fara intermediari) închiriez casa singur in curte -CU CONTRACT Căsuță cocheta complect mobilata și utilată,poziționată în zona de mare interes . Proprietatea dispune de: 2 camere -baie+ bucătărie PARTER- 1 dormitor -bucatarie- baie Etaj-1 dormitor Curte libera cca 20 Mp Locația mai ...

50 m2

Sector 5, Bucuresti

Camera cu chirie

Camera cu chirie

Inchiriez una camera plus bucatarie zona rahova pret 1000 chirie plus 500 avans la curte

32 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress ResidencUnirii
2
1

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress Residence, 10 minute de piata Unirii, 55 mp, preț 177.000 euro. Proprietar tel

3218 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere 6

Vanzare apartament 3 camere

Vanzare apartament 3 camere, 2 bai, et 2 3, 86 mp + balcon 10 mp, vizavi de liceul tehnologic Dimitrie Gusti. Pe samuil vulcan nr 19 sector 5, 50 m de Vulcan Shoping Center, mobilat, utilat, preț 170.000 euro, ușor negociabil

2125 EUR/m2 | 80 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere complex Dream Residence
5

Apartament 3 camere complex Dream Residence

Se vinde apartament cu 3 camere, complet mobilat și utilat, situat în complexul Dream Residence. Locuința dispune de mobilă de calitate, este foarte bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată. complet mobilat și utilat mobilă de calitate loc de parcare subteran ,se plătește separat ...

1688 EUR/m2 | 77 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartment 2 camera de vanzare
8
9

Apartment 2 camera de vanzare

Apartment 2 camera, Margeanului Sect.5, nemobilat, semi-renovat, curat, liber,acte la zi, se accepta credit, et.9, pret: 77000.euro Tel:

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Sector 5-Drum Movila, teren construibil 2819mp, 25m deschidere
4
10

Amplasare: terenul este amplasat in partea de Sud-Vest a orasului, in sectorul 5, la limita Municipiului Bucuresti, pe Drumul Movila. Acces: -dinspre Sos. Alexandriei prin oricare dintre strazile Mestecanis, Teiului, sau Valea Alba; -dinspre Sos. Bucuresti-Magurele prin str. Neptun, str. Luptatorilor ...

2,819 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vând casă Sector 5
7
2

Vând casă Sector 5

Vând casă de cărămidă zona Strada Spulber. Regim parter, edificată 1970 si renovată interior 2025, cu izolație pardoseala, plasa Buzău și tencuiala noua, tavane rigips și izolație vată in pod, instalație electrică și sanitara noi, centrala proprie in condensație, calorifere noi Romstal. Teren 300 mp, ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

Penthouse 3 camere tip duplex | 90 mp utili | Terasă 50 mp | Petre Ispirescu | Bloc nou
5

Descoperă un penthouse spectaculos, gândit pentru un stil de viață premium, situat într-un bloc nou din zona Petre Ispirescu o locație apreciată pentru accesul rapid către centru și liniștea rezidențială. Proprietatea este dispusă pe două niveluri (stil duplex), oferind separare ideală între zona ...

4778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

2camere Sebastian
5

2camere Sebastian

Particular vand apartament 2 camere, 55mp., loc dublu parcare chiar sub geam, aflat pe strada Sebastian Mihail nr.19, Bl.S11, stradal vis-a-vis de centrul Comercial Vulcan, etaj 2 din 8, liber. 2-4 statii pana la Academia Militara, AFI Cotroceni, facultatea de drept sau Palatul Parlamentului. Se vinde ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vand teren Domnesti-Țegheș
2

Vand teren Domnesti-Țegheș

Vand teren Domnesti-Țegheș, strada Stejarului, tarla 34, planul 2. Suprafața 2500 m.p.

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova
10
1

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova

Acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 al proiectului Confort Urban Park Evolution. Suprafata utila totala: 60.37 mp Dotarile premium completeaza imaginea unui apartament modern si eficient energetic: Incalzire in pardoseala confort termic ridicat si economia costurilor Tamplarie PVC ...

1449 EUR/m2 | 61 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

PENTHOUSE exclusivist 3 camere | terasa 60 mp | 13 SEPTEMBRIE   PETRE ISPIRESCU
10

PENTHOUSE exclusivist 3 camere | terasa 60 mp | 13 SEPTEMBRIE PETRE ISPIRESCU

Există apartamente și există locuri care schimbă complet modul în care trăiești. Acest penthouse cu 3 camere, situat în zona 13 Septembrie Petre Ispirescu, îți oferă exact acel sentiment de libertate pe care îl cauți, printr-un mix rar de spațiu interior bine gândit și o terasă spectaculoasă de 60 ...

5000 EUR/m2 | 90 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
30

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Parcul Carol ( Liberty Mall ) - la 2 km de Unirii
12

Apartament 2 camere - Bloc nou 2024 – Stradă liniștită, zonă centrală Prin agenția Next House se oferă spre închiriere un apartament deosebit, aflat la a doua închiriere, situat într-un imobil nou, finalizat în 2024, la etajul 1 din 12. Proprietatea impresionează prin finisajele de calitate, mobilierul ...

52 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

apartament 2 camere
10
1

apartament 2 camere

apartament 2 camere se vinde mobilat nu necesita investitii merita vazut parcare inclusa situat pe aleea surianu nr.4 situat la etaj 2 din 4

49 m2

Sector 5, Bucuresti

Loc de veci cimitir Roboaica
4

Loc de veci cimitir Roboaica

Vând cavou 2 locuri (3x3m). Locație: cimitir Roboaica. Locurile sunt deja goale. Pentru mai multe detalii sunați la nr

Sector 5, Bucuresti

13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu
20
1

13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu

Top Home Advisors va propune spre vanzare un imobil compus din S+P+1, compus din: S= camera tehnica, doua camere depozitare P= hol, camera, dining+ living, bucatarie, gr sanitar, debara, casa scarii M= 2 dormitoare cu baie proprie, camera 17.20 mp, grup sanitar, hol, casa scarii. Imobilul este mobilat ...

2424 EUR/m2 | 165 m2

Sector 5, Bucuresti

13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu
20

13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu