Imobiliare Sector 6 Grozavesti Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 6 Grozavesti Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de inchiriat in zona Grozavesti
6
51

Apartament 3 camere de inchiriat in zona Grozavesti

Se ofera spre inchiriere apartament cu trei camere in zona Grozavesti in apropiere de statia de metrou (5 minute de mersp pe jos ) , apartamentul este mobilat si utilat complet dispune de o suprafata de 62mp etaj 2

62 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera moderna de inchiriat in cartierul Grozavesti
3
10

Garsoniera moderna de inchiriat in cartierul Grozavesti

Garsoniera moderna in cartierul Grozavesti, într-o zonă liniștită la doar 6 minute de mers pe jos pana la statiile de metrou Grozavesti si Politehnica si la 1 minut distanta de Parcul Universitatii Politehnica. Garsoniera este situata la etajul 4, avand suprafata utila totala de 31mp. Este complet mobilata ...

41 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
garsoniera de inchiriat in Grozavesti
4
129

garsoniera de inchiriat in Grozavesti

Garsoniera de inchiriat in Grozavesti, utilata si mobilata complet, cu suprafata de 35mp, situata la etajul 2. Se inchiriaza dotata cu toate necesitatile. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati telefonic.

35 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Spații birouri Grozăvești – Regie | 25–350 mp | De la 5,5 €/mp + mentenanță
9
1

B-North Real Estate vă prezintă spre închiriere spații de birouri în zona Grozăvești – Regie – Carrefour Orhideea (Bd. Regiei 6B–6D), cu acces rapid către metrou Grozăvești, autobuze și tramvaie. Preț special: Etaj 3: spații de 25 / 50 / 100 mp, A/C, contorizare independentă – 7,5 EUR/mp Demisol: ...

350 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 Camere Novum Grozavesti | Centrala | Balcon | AC |
8

2 Camere Novum Grozavesti | Centrala | Balcon | AC |

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere, decomandat, in zona Grozavesti, in incinta complexului Novum Grozavesti, la 10 minute de mers pe jos de statiile de metrou Petrache Poenaru si Grozavesti dar si in imediata apropiere a Universitatii Politehnica ...

50 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Grozavesti
6

Apartament 2 camere Grozavesti

Inchiriere apartament 2 camere, Grozavesti, 550 euro luna, bloc nou, centrala proprie, prima inchiriere, loc de parcare inclus. Apartamentul se afla intr-un bloc nou si este la prima inchiriere. Este complet nou, cu finisaje moderne si de calitate superioara. Suprafata utila este ideala pentru cuplu ...

56 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Grozavesti
3
24

Garsoniera de inchiriat zona Grozavesti

Garsonieră de închiriat în Grozăvești, aproape de metrou și campusul Politehnica. Suprafață de 36 mp, etaj 2 din 6, decomandată. Este disponibila imediat!

36 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat zona Grozavesti
5
204

Apartament 2 camere de inchiriat zona Grozavesti

Oferim spre inchiriere 2 camere mobilat modern si complet utilat: gresie, faianta, usa metalica, termopane, centrala. Apartamentul este la 5 minute de Carrefour Orhideea si la 5 minute de Metroul Grozavesti. Bloc reabilitat termic, situat la etajul 4, dispune de o suprafata de 48 mp2.

48 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Grozavesti
4
86

Apartament 2 camere zona Grozavesti

Popunem spre inchiriere un apartament decomandat de 2 camere, situat la etajul 3 din 9, in Grozavesti, sector 6 . Apartamentul are o suprafata de 50 mp si beneficiaza de urmatoarele dotari:masina de spalat, pLita pe gaz , cuptor electric ,hota ,totul nou.

50 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Grozavesti - Carrefour Orhideea
5
62

Apartament 2 camere zona Grozavesti - Carrefour Orhideea