Imobiliare Sector 6 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 6 Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera Drumul Taberei, 8 min metrou Favorit, Tudor Vladimirescu, 2 min statie RATB
10
1

Garsoniera confort 1, la 8 min de metrou Favorit, 8 min Tudor Vladimirescu, situata in zona linistita, cu verdeata, la 2 min stație RATB, de farmacii, supermarketuri, centre medicale, comerciale, brutarie artizanala, loc joaca, distanta mers Kaufland, piscina, parc, piata, Auchan, Afi, Plaza. Bloc anvelopat, ...

31 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
6

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900
6
11

Ocazie! Ap.3 camere, mobilat și utilat, 89900

Proprietar, vând apartament în Dr Taberei, 3 cam, circular, mobilat, utilat, acte in regula, termopane, usa metalica, aer condiționat, gresie, faianță, apometre, repartitoare, apa calda, căldură, se poate instala centrala de ap, cumparata, (țeavă de gaze trasa), bloc foarte civilizat, 2 lifturi, zona ...

1368 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
2

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare în complex rezidențial!
9
1

Apartament de vanzare în complex rezidențial!

Apartament 2 camere decomandat 65 mp Prelungirea Ghencea loc parcare mobilat și utilat complet Vând apartament cu 2 camere situat în zona Prelungirea Ghencea, într-un complex rezidențial modern cu parc privat și spații verzi. Apartamentul are o suprafață de 65 mp, este decomandat, luminos și ...

1854 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

vand loc de veci
4
1

vand loc de veci

vând loc de veci la cimitirul Sf Vineri, este situat la intrare fig 2 ,loc 174 ,acte concesionare pe termen nelimitat,,mai multe detalii la telefon .

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei-1 Mai-Favorit-Bloc 1982
10
81

Drumul Taberei-1 Mai-Favorit-Bloc 1982

confort 1,etaj 4 din 8,bloc 1982,foarte bine compartimentat,ambele dormitoare cu baie ,bucatarie spatioasa de 8 mp,pozitie excelenta la o statie de metrou Favorit,2 gr sanitare,intabulat.

1927 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%25252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand loc de veci cimitirul  Bellu
5

Vand loc de veci cimitirul Bellu

Cedez act de concesiune,loc de veci cimitirul Bellu ,langa aleea artistilor fig 94,pozitie f buna,fara lucrare ,doar o cruce din granit,in suprafata de 1x2.5mp.Acte la zi,cedare imediata.

Sector 6, Bucuresti

Închiriez apartament Militari
5

Închiriez apartament Militari

Închiriez apartament Militari, 2 min de stația 62,63,137,138 și 5 min metru Păcii etaj P 10

65 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Metrou Brancusi ,Piata Ialomiței ,Drumul Taberei ,acces AFI Plaza,proprietar
9
11

Locatie excelenta la Metrou Constantin Brancusi, piata Valea Ialomitei, Drumul Taberei. Garsoniera renovata recent, situata la parter, potrivita pentru o persoana. baie proprie cu cabina de dus; bucatarie americana proprie cu plita electrica si chiuveta; centrala termica; complet mobilata si ...

20 m2

Sector 6, Bucuresti

Lot vila unicat teren 213mp prelungirea ghencea alexandriei bragadiru 8

Lot vila unicat teren 213mp prelungirea ghencea alexandriei bragadiru

LOT PENTRU CONSTRUCTIE VILA P+2+M CU DESCHIDERE FARA SERVITUTE LA DOUA STRAZI ASFALTATE 17,5 METRI SI 12,2 METRI SI TOATE UTI:ITATILE IN FATA.ESTE SITUAT LA LIMITA SECTORULUI 6 DAR APARTINE ADMINISTRATIV DE BRAGADIRU SI IN CONSECINTA VETI OBTINE AUTORIZATIILE SI APROBARI:E NECESARE MULT MAI RAPID SI ...

213 m2

Prelungirea%25252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Vând Apartament 2 camere mobilat în Militari Residence  Rosu Chiajna. 82500e
5
5

Vând Apartament 2 camere mobilat în Militari Residence Rosu Chiajna. 82500e

Vand Apartament 2 camere complet mobilat și utilat în Militari Residence, Chiajna Dudu, lângă piscina Ballroom+parcare asigurata. 82500e

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

lnchiriez garsoniera
9
1

lnchiriez garsoniera

Inchiriez garsoniera in zona Drumul Taberei- Constantin Brancusi . Garsoniera este la prima inchiriere, mobilata si utilata, decomandata,42mp, balcon tip terasa ,totul este nou, nefolosit, centrala proprie, iarna sunt 19 -20 de grade fara sa pornesti centrala. Garsoniera are loc de parcare privat . Blocul ...

42 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Inchiriez apartament 2 camere cu loc de parcare Militari-Lujerului
11
1

Inchiriez apartament 2 camere cu suprafata de 50 mp, in Militari-Lujerului, la 2 minute de statia de metrou Lujerului. Apartamentul este decomandat, complet mobilat si utilat. Dotat cu electrocasnice si aer conditionat. Se afla la etajul 5 10 . Dispune de loc de parcare.

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 camere decomandat Pacii-Gorjului-Apusului-Uverturii, COMPLEX COMERCIAL APUSULUI
10
13

ATENTIE!!! comision 0% DIRECT PROPRIETAR NU DORESC COLABORARE CU AGENTII IMOBILIARE! VA ROG NU INSISTATI. Apartament cu 4 camere decomandat, confort 1, clasa energetica A. Situat pe strada Apusului, in zona Complexului Comercial Apusului, amenajat premium, intr-o zona excelenta, sigura si cunoscuta ...

1999 EUR/m2 | 80 m2

Sector 6, Bucuresti

Crangasi , Emag , Matrou 2 camere mobilatate
8
3

Crangasi , Emag , Matrou 2 camere mobilatate

Crangasi -str. Pietrele Doamnei la100 metri de Emag Metru -Strand , la curte , Se doreste 4 chiriasi muncitori in constructii .DOUA CAMERE , BAIE BUCATARIE incalzirea pe centrala pe gaz , mobilate utilate modest cu utilități la pausal ( împreună cu proprietarul care locuiește în același curte dar separat) ...

100 m2

Sector 6, Bucuresti

 LUJERULUI-Veteranilor Metrou-300 m 2 camere decomandat 2 din10
10
6

INCHIRIEZ Apartament 2 camere Iuliu Maniu - Lujerului-Veteranilor , etaj 2 din 10 decomandat, renovat, complet mobilat si utilat, APARTAMENTUL SE AFLA LA DOAR 3 MINUTE DE STATIA DE METROU LUJERULUI; In apropiere de: Piata Veteranilor , Plazza Romania , Mall AFI Cotroceni, Hypermarketuri , Marketuri, ...

45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou!
8

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou! Adresă: Str. Râul Dornei nr. 2 Preț: 110.000 EUR Vând apartament cu 2 camere în zona Favorit, Drumul Taberei, într-o locație de top - la doar 2 minute de mers pe jos de stația de metrou Favorit! Caracteristici apartament: ...

2196 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, Dr. Taberei - Favorit, 51 mp - Bloc tip F, la 2 min de metrou !
9

2196 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

Locuri de veci in Sector 6 cartier Giulesti pret redus
1
1

Locuri de veci in Sector 6 cartier Giulesti pret redus

Vand 2 locuri de veci la pretul de 2000 de euro ( 10.000 de lei ) 1000 de euro locul ( 5000 de lei locul ). Locurile de veci se afla in Cimitirul Giulesti Sarindari Vechi , sunt ingradite si nu au mai fost folosite niciodata Cele 2 locuri de veci sunt alaturate si imprejmuite cu bordura de ciment ...