Hartă Listă
Filtre active: Calarasi Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan Fundulea 1000 mp
6

Teren intravilan Fundulea 1000 mp

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 1.000 mp, amplasat într-o zonă apreciată a orașului Fundulea, pe strada Semănătoarea, în imediata apropiere a râului Mostiștea. Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă, într-un cadru natural aerisit și liniștit, fiind ideală pentru ...

1,000 m2

Fundulea, Calarasi

Promovat
Apartament 4 camere, in municipiul Calarasi, excelent pozitionat.
9
1

Ofer spre inchiriere un apartament cu 4 camere, decomandat, 96 m2, finisaje moderne, situat la parter inalt, cu o poziționare excelenta. Living luminos și bucătărie orientate către bulevardul principal, beneficiind de vizibilitate și lumină naturală 3 dormitoare spațioase, poziționate pe partea din ...

96 m2

Nord-Est, Calarasi, Calarasi

Promovat
Teren de vânzare intravilan arabil
2
3

Teren de vânzare intravilan arabil

Loturile (5 x 400 m ) sunt între Comuna Vasilați și Satul Nuci și fac parte dintr-un lot de 10.000 m care a fost dezmembrat. Au cadastru si intabulare, pot fi vandute separat.

2,500 m2

Vasilati, Calarasi

Promovat
Inchiriez Vand Garsoniera mobilata bloc nou 2025 Lehliu-Gara | parter | curte proprie | rate
8

GARSONIERA MOBILATA - BLOC NOU 2025 - INTRARE SEPARATA DIN CURTE Singura unitate mobilata din bloc, niciciodata locuita, gata de mutare imediata. Acces propriu prin curte privata - confortul unei case mici la pretul unui apartament. MOBILIER SI ELECTROCASNICE INCLUSE: - Comoda TV cu biblioteca moderna - ...

36 m2

Lehliu Gara, Calarasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren cu casa batraneasca aproape Bucuresti Autostrada Soarelui
4
2

Situată în Satul Progresul, Comuna Sohatu, județul Călărași, pe strada Marului (este strada cu biserica), această proprietate este ideală atât pentru locuință permanentă, cât și ca retreat de weekend sau casă de vacanță. Distanta fata de Bucuresti este de 30 km aproximativ de la Autostrada Soarelui. ...

1,850 m2

Progresu, Calarasi

Teren intravilan Plataresti 1500 mp 20 km distanta de Bucuresti
3
5

Teren 1500 mp, Plataresti Sat Dorobantu, deschidere 28ml, 20 km distanta fata de Bucuresti, utilitati pe stada: apa si curent electric, in curand si gaze naturale. Terenul este imprejmuit pe doua laturi, solul foarte roditor pretabil pentru pasionatii in gradinarit. Tel.

Plataresti, Calarasi

Casa de vanzare Calarasi
10
8

Casa de vanzare Calarasi

Vand casa in Calarasi - zona linistita - la 5 minute de Piata Centrala. Constructie de caramida, invelita cu tabla , amprenta 96mp. Dupa cum se poate observa casa este decomandata avand : - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 3 holuri - 1 beci - aflat la demisolul casei Casa dispune de toate utilitatile, ...

2267 EUR/m2 | 75 m2

Central, Calarasi, Calarasi

Teren intravilan cu proiect P+1 si autorizatii
7

Teren intravilan cu proiect P+1 si autorizatii

Teren intravilan rezidențial. Are proiect de construire cu 2 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie etc. Are curent și gaze. Este între case, pe șoseaua spre Orăști.

522 m2

Frumusani, Calarasi

Vand Spatiu comercial mun. Calarasi -Arcadia
10
2

Vand Spatiu comercial mun. Calarasi -Arcadia

Vând spațiul comercial, în centrul municipiului Călărași, vis-a-vis de fosta Primărie, în centrul vechi, în curs de modernizare, loc de promenadă, cu fântâni arteziene, flori și bănci pentru odihnă și recreere. Amplasat în zona 0, zona administrativă și rezidențială, lângă Parc, spațiul este locația ...

2302 EUR/m2 | 196 m2

Calarasi, Calarasi

Promovat
Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împrejmuit, utilități
4

Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împrejmuit, utilități

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 536 mp, situat în localitatea Fundulea, la aproximativ 20 de minute de București, într-o zonă accesibilă și în dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru construcția unei locuințe individuale, terenul având deschidere de 17,5 ml la stradă ...

536 m2

Fundulea, Calarasi

Apartament 2 camere, semidecomandat, 48 mp
8
1

Apartament 2 camere, semidecomandat, 48 mp

Vand apartament cu 2 camere, baie, bucatarie, balcon, semidecomandat 48 mp. Apartamentul se afla in Oltenita, b-dul Republicii, etajul 1 3, Judetul Calarasi, este din caramida, are centrala pe gaz, parchet. Mutarea se poate face imediat ce se semneaza contractul de vanzare cumparare. Pentru mai multe ...

938 EUR/m2 | 48 m2

Central, Oltenita, Calarasi

Vind teren agricol comuna Sarulesti jud. Calarasi 2,5 ha  375000 lei 3

Vind teren agricol comuna Sarulesti jud. Calarasi 2,5 ha 375000 lei

vind teren agricol in comuna Sarulesti judetul Calarasi 2,5 ha 375000 lei tel

Sarulesti, Calarasi

teren intravilan
1
1

teren intravilan

de vânzare teren intravilan, pe Șos Portului, la aprox. 200 m de fluviul Dunărea. Documente la zi.

2,500 m2

Oltenita, Calarasi

Teren pe malul Lacului Mostistea la 80 km de Bucuresti  sau  schimb  variante  Bucuresti- Ilfov
6
4

Teren pe malul Lacului Mostistea la 80 km de Bucuresti sau schimb variante Bucuresti- Ilfov

Teren pe malul lacului Mostistea, la 80km de Bucuresti in Bosneagu, comuna Dorobantu, jud Calarasi. Terenul are drum de acces asfaltat , cu iluminat stradal si deschidere de 40m X 50m . Curent electric la 100m la fel si conducta de apa potabila . Vecinatati Vest: Lac Mostistea, Est: drum asfalt ...

Bosneagu, Calarasi

Casa pe 3 niveluri
5
1

Casa pe 3 niveluri

Vând casă 400 mp construcție P+1+M perfectă pentru o famie extinsă părinți și copii, putând locui împreună, dar fiecare cu spațiul său privat. Casa este compartimentata astfel: Parter apartament individual cu hol, baie, living cu bucătărie open space și dormitor. Etaj living mare, bucătărie open space, ...

250 EUR/m2 | 400 m2

Dragalina, Calarasi

Promovat
Casa și teren de vânzare
4
3

Casa și teren de vânzare

Se vinde gospodărie formată din: teren 2000 mp si construcții în stare bună: casă de locuit in suprafată de 114 mp, anexă (cămară, bucătărie) in suprafată de 52 mp, multiple magazii si alte constructii gospodăresti.

188 EUR/m2 | 160 m2

Stefan Voda, Calarasi

teren intravilan 2

teren intravilan

teren 1037m sat v rosie

1,037 m2

Mitreni, Calarasi

Apartament 2 camere,90 mp+plus boxa 12 mp

Apartament 2 camere,90 mp+plus boxa 12 mp

Firma vinde apartament 2 camere,90 mp,plus boxa 12 mp la subsol.Este pozitionat pe sud,vis a vis de parcul Navodari Calarasi.Este finisat si mobilat.

1144 EUR/m2 | 90 m2

Calarasi, Calarasi

Vând Teren Intravilan la DN3, Cuza Vodă, Călărași
5
1

Vând Teren Intravilan la DN3, Cuza Vodă, Călărași

Proprietate privată, liberă de sarcini, acte complete. Vând un teren intravilan construibil,în suprafață de 125000 m2 pe DN3 la 6 km de Călărași. Localizare & Acces Sat Ceacu, Comuna Cuza Vodă, Jud. Călărași 6 km de centrul orașului Călărași Acces direct la DN3 (deschidere 450 m) 15 min până ...

124,569 m2

Ceacu, Calarasi

Vand teren in Călărași zona linistita, cu vecini foarte buni.
10
2

Vand 1300mp teren intravilan in Plataresti, Calarasi, la 15 minute de Ikea Pallady. Este imprejmuit, are put forat la 18m adancime, curent racordat.Pe teren exista o constructie din panouri sandwich de 3x3.5m, pomi fructiferi (pruni, visini, caisi, aluni, smochini, piersici, ciresi, meri) si mure, ...

1,300 m2

Plataresti, Calarasi

casa de vanzare
7
8

casa de vanzare

Casă curte 3000 m trei camere cu parchet geamuri termopan bucătărie utilată . mobilata și baie ....pomi fructiferi, se poate merge și la pescuit la Dunăre

765 EUR/m2 | 85 m2

Dorobantu, Calarasi

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, 2 balcoane, etaj 1, strada Cornisei, vis a vis de magazinul Preturi OK. PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL!!!!

1857 EUR/m2 | 70 m2

Calarasi, Calarasi

Vanzare teren intravilan 2000 mp Frumusani, sat Padurisu
2
4

Vanzare teren intravilan 2000 mp Frumusani, sat Padurisu

Vanzare teren intravilan situat in comuna Frumusani, sat Pădurisu (tarla 49, parcela 2 5), cu suprafata de 2000 mp avand deschiderea la drum de 57ml si adancimea de 35ml. Terenul are intabulare si cadastru. Terenul se afla in interiorul satului; in vecinatatea terenului se gasesc vecini si imobile, ...

2,000 m2

Frumusani, Calarasi

Vand casa noua si teren in Ciocanesti - Calarasi 11

Vand casa noua si teren in Ciocanesti - Calarasi

Proprietar vand casa noua 2022 din BCA cu termopane si toate actele la zi - 61 mp ( 2 cam, bucatarie, baie, camara) si teren 860 mp in comuna Ciocanesti central pe str. Daliei (jud. Calarasi) . Pret: 37500 euro. Tel:

615 EUR/m2 | 61 m2

Ciocanesti, Calarasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Calarasi

Localități

Calarasi (230) Oltenita (83) Frumusani (73) Fundulea (47) Belciugatele (25) Lehliu Gara (22) Cuza Voda (16) Sarulesti (16) Dor Marunt (15) Fundeni (15) Vasilati (14) Postavari (12) Budesti (11) Ceacu (10) Chirnogi (10) Ciocanesti (10) Radovanu (10) Tamadau Mare (10) Soldanu (9) Calarasii Vechi (8) Mihai Viteazu (8) Unirea (8) Valea Argovei (8) Curcani (7) Dragalina (7) Ileana (7) Mitreni (7) Plataresti (7) Ulmeni (7) Borcea (6) Chiselet (6) Gostilele (6) Gradistea (6) Luica (6) Modelu (6) Orasti (6) Padurisu (6) Rasa (6) Dragos Voda (5) Gruiu (5) Stefan Voda (5) Ulmu (5) Bogata (4) Darvari (4) Drajna Noua (4) Gurbanesti (4) Lehliu (4) Pasarea (4) Perisoru (4) Potcoava (4) Progresu (4) Stefanesti (4) Valcelele (4) Alexandru Odobescu (3) Clatesti (3) Crivat (3) Dorobantu (3) Florica (3) Floroaica (3) Nana (3) Nucetu (3) Plumbuita (3) Radu Voda (3) Salcioara (3) Sapunari (3) Sarulesti-Gara (3) Spantov (3) Tamadau Mic (3) Valea Rosie (3) Valea Stanii (3) Vlad Tepes (3) Bosneagu (2) Buciumeni (2) Calareti (2) Candeasca (2) Cascioarele (2) Coconi (2) Cojesti (2) Constantin Brancoveanu (2) Dalga (2) Dichiseni (2) Faurei (2) Frasinet (2) Galatui (2) Galdau (2) Independenta (2) Jegalia (2) Mariuta (2) Nicolae Balcescu (2) Pelinu (2) Podu Pitarului (2) Razvani (2) Sandulita (2) Satu Nou (2) Silistea (2) Tonea (2) Visinii (2) Aprozi (1) Artari (1) Bogdana (1) Cetatea Veche (1) Coslogeni (1) Cotofanca (1) Cucuieti (1) Danesti (1) Dorobantu (Plataresti) (1) Galbinasi (1) Iezeru (1) Luptatori (1) Mânastirea (1) Oltina (1) Ostrovu (1) Pitigaia (1) Plevna (1) Popesti (1) Radu Negru (1) Razoarele (1) Roseti (1) Satnoeni (1) Socoalele (1) Sohatu (1) Solacolu (1) Sultana (1) Tudor Vladimirescu (1) Valea Popii (1) Varasti (1)