Imobiliare Calarasi

Hartă Listă
Filtre active: Calarasi Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa și teren de vânzare
4
2

Casa și teren de vânzare

Se vinde gospodărie formată din: teren 2000 mp si construcții în stare bună: casă de locuit in suprafată de 114 mp, anexă (cămară, bucătărie) in suprafată de 52 mp, multiple magazii si alte constructii gospodăresti.

188 EUR/m2 | 160 m2

Stefan Voda, Calarasi

Promovat
Teren intravilan 5000 mp Tamadau Mare   deschidere 35 metri la DN3
6
1

Teren intravilan 5000 mp Tamadau Mare deschidere 35 metri la DN3

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan situat în Tămădău Mare, cu deschidere directă la DN3, într-o zonă cu trafic intens și potențial ridicat de dezvoltare. Terenul are formă dreptunghiulară și dublu acces: din DN3 și pe drum public secundar. Detalii teren: Suprafață totală: 5000 mp Front stradal: ...

5,000 m2

Tamadau Mare, Calarasi

Promovat
Teren intravilan cu constructie
5
1

Teren intravilan cu constructie

Comuna Plataresti, sat Podu Pitarului. Teren intravilan + construcție 500 m2. Aproape de teren de fotbal, de statie de tren, magazine, gradinita, scoala, cam in centrul comunei. - canalizare - drum asfaltat - apa curenta - acte la zi Rugam seriozitate! Pret negociabil!

500 m2

Podu Pitarului, Calarasi

Promovat
Apartament 4 camere, in municipiul Calarasi, excelent pozitionat.
9
1

Ofer spre inchiriere un apartament cu 4 camere, decomandat, 96 m2, finisaje moderne, situat la parter inalt, cu o poziționare excelenta. Living luminos și bucătărie orientate către bulevardul principal, beneficiind de vizibilitate și lumină naturală 3 dormitoare spațioase, poziționate pe partea din ...

96 m2

Nord-Est, Calarasi, Calarasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 2.400 mp | Dâlga - Dor Mărunt |  1 oră de București
3

Teren intravilan 2.400 mp | Dâlga - Dor Mărunt | 1 oră de București

Vând teren intravilan situat în satul Dâlga, comuna Dor Mărunt, într-o zonă liniștită retrasa si în dezvoltare, la aproximativ 1 oră de București prin A2 sau DN3 Suprafață: 2.400 mp Deschidere: 30 ml ideal pentru construcție sau parcelare Utilități și avantaje: Curent electric la lot posibilitate ...

2,400 m2

Dalga, Calarasi

De vanzare loc ,cu constructie in lucru casa !!!
1

De vanzare loc ,cu constructie in lucru casa !!!

De vanzare loc , cu constructie in lucru casa , situat in Comuna Modelu , jud Calarasi , str Porcimii . Locul dispune de suprafata de 1000 mp2, fiind deschiderea de 20 mp2 , si lungimea de 50 mp2. Locul a fost luat prin concesiune in 1995, fiind la zi cu toate platile. Constructia de casa detine proiect ...

1,000 m2

Modelu, Modelu, Calarasi

Vand teren Frumusani 11980m
4
3

Vand teren Frumusani 11980m

Vand teren 2 loturi lipite -9800m, DESCHIDERE 15m -2180m deschidere 3m, situate in extravilanul localitatii Frumusani, pe partea dreapta dinspre Bucuresti la 800m de DN4, tarlaua 53 2, parcela 14. Pret 8 euro m. Tel

9,800 m2

Pasarea, Calarasi

Promovat
Teren intravilan cu constructie
5
1

Teren intravilan cu constructie

500 m2

Podu Pitarului, Calarasi

Livada de vanzare
2

Livada de vanzare

7000 mp livada cu pomi fructiferi (pe rod), in interiorul livezii aveti un atelier reparatii auto de 120 mp care se poate transforma in casa...la 50 km de Bucuresti, in comuna Cascioarele, jud.Calarasi. Zona este linistita, aer curat, izvoare cu apa naturala, sosea, curent electric

10 EUR/m2 | 7,000 m2

Cascioarele, Calarasi

Proprietar teren agricol  valea argovei

Proprietar teren agricol valea argovei

PROPRIETAR vând Teren AGRICOL în Suprafață de 6.230 mp(cum rezulta din Acte, Intabulat la OCPI) în Valea Argovei Județul Călărași. Pret: 7.000 EURO

Calarasi, Calarasi

VAND GARSONIERA situata in Oltenita 23

VAND GARSONIERA situata in Oltenita

, str. Mircea Eliade, nr. 149-151, bloc G80, sc. B2, Parter, ap. 23,jud. Calarasi, compusa din camera si dependinte (baie, hol, bucatarie), 28 mp PRET FIX, NU SE NEGOCIAZA

1071 EUR/m2 | 28 m2

Oltenita, Calarasi

casă de vânzare
2
15

casă de vânzare

casă este situată în comuna Ulmeni,jud.Calarasi, str.apelor nr.40,situată la 10 km de municipiul Oltenița și la 70 km de municipiul București.Strada pe care este situata este asfaltată, dispune de canalizare dar aceasta nu este funcțională la nivel de comunitate.Este racordată la rețeaua de apă potabilă ...

250 EUR/m2 | 120 m2

Ulmeni, Calarasi

Vând teren comuna Frumusani sat Postovari
5
3

Vând teren comuna Frumusani sat Postovari

Teren comuna Frumusani sat Postovari. Drum servitute 144m2 suprafața teren 320m2 gard beton prefabricate cadrastru-intabulare Strada cu magazinul Marisan 500 M pana în dn4....

320 m2

Postavari, Calarasi

Teren de vânzare intravilan

Teren de vânzare intravilan

Teren intravilan + proiect casă parter + mansardă Oltenița, Călărași De vânzare teren intravilan 340 mp, situat în Oltenița, județul Călărași, într-o zonă liniștită, cu acces direct la drum asfaltat. Utilități: curent și apă la proprietate Documentație completă: avize obținute, autorizație de ...

340 m2

Oltenita, Calarasi

Casa la 35 km de Bucuresti
4
1

Casa la 35 km de Bucuresti

Vand casa in comuna Luica jud Calarasi, la 35 km de Bucuresti,casa este compusa din 3camere ,un hol,debara,plus anexe,din caramida,cu tigla acoperita,situata in centrul comunei,suprafata curtii fiind de 2500 mp,iar cea construita de 100mp. Este amplasata in centrul comunei,langa scoala.gradinita,dispensar,primarie. PREȚ ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Luica, Calarasi

Teren extravilan pe malul apei  21

Teren extravilan pe malul apei

Vand teren extravilan situat la 300m de DN4 Oltenita-Bucuresti pe raza orasului Oltenita cu suprafata de 4200mp.Terenul este situat pe malul apei si are o deschidere de 86m la apa .Are cadastru si carte funciara.

Oltenita, Calarasi

teren intravilan 7

teren intravilan

Vând teren intravilan în comuna Curcani, pe DN 4,la 45km de București, în suprafata totala de 3819mp .Terenul este dezmembrat in 2 parcele având fiecare 1900mp. Are carte funciara și intabulare fiecare și deschidere la drum asfaltat 34m.Ca facilitati, acces drum asfaltat, canalizare, gaze, apa, curent ...