Promovat
Teren intravilan Fundulea 1000 mp
6

Teren intravilan Fundulea 1000 mp

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 1.000 mp, amplasat într-o zonă apreciată a orașului Fundulea, pe strada Semănătoarea, în imediata apropiere a râului Mostiștea. Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă, într-un cadru natural aerisit și liniștit, fiind ideală pentru ...

1,000 m2

Fundulea, Calarasi

Promovat
Inchiriez Vand Garsoniera mobilata bloc nou 2025 Lehliu-Gara | parter | curte proprie | rate
8

GARSONIERA MOBILATA - BLOC NOU 2025 - INTRARE SEPARATA DIN CURTE Singura unitate mobilata din bloc, niciciodata locuita, gata de mutare imediata. Acces propriu prin curte privata - confortul unei case mici la pretul unui apartament. MOBILIER SI ELECTROCASNICE INCLUSE: - Comoda TV cu biblioteca moderna - ...

36 m2

Lehliu Gara, Calarasi

Promovat
Apartament 4 camere, in municipiul Calarasi, excelent pozitionat.
9
1

Ofer spre inchiriere un apartament cu 4 camere, decomandat, 96 m2, finisaje moderne, situat la parter inalt, cu o poziționare excelenta. Living luminos și bucătărie orientate către bulevardul principal, beneficiind de vizibilitate și lumină naturală 3 dormitoare spațioase, poziționate pe partea din ...

96 m2

Nord-Est, Calarasi, Calarasi

Promovat
Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi
6
4

Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi

Casa de vanzare Com. Dor Marunt, jud. Calarasi, str. Zorilor, situata in centrul comunei, aproape de DN Bucuresti-Constanta, Biserica, gara, centre comerciale (Penny, Carrefour Express, etc) Suprafata casa construita 138 mp, este compusa din 5 camere (108mp) + anexa bucatarie de vara si cămara (30mp) Suprafata ...

428 EUR/m2 | 138 m2

Dor Marunt, Calarasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare
1
1

Casa de vânzare

Casa are o suprafață de 70 mp și toate curtea are 3300 mp. Casa se află în sat Ștefănești judetul Călărași. Toate actele sunt in regula. Mai multe detalii in privat. Nr. telefon

857 EUR/m2 | 70 m2

Stefanesti, Calarasi

casa de vanzare (schimb cu ap. in Buc.)
10
4

casa de vanzare (schimb cu ap. in Buc.)

Se vinde casa in comuna Mitreni, sat Clatesti, județul Călărași, 150m construcție => 3 dormitoare 16m fiecare, hol decomandare camere, baie principala cu geam, living 60 m , bucatarie 15m , baie de servici cu acces din living, instalatii sanitara si electirica nou , izolatie 10 cm grosime acoperis ...

30 EUR/m2 | 1,860 m2

Clatesti, Calarasi

Casa si teren Fundulea
4
7

Casa si teren Fundulea

Vand casa si 5000mp teren intravilan, format din doua loturi aflate unul in continuarea celuilalt, proptietate se afla pe strada Independentei, are trase utilitatiile gaz, curent 380,apa si canal

Fundulea, Calarasi

Casa de vanzare!! Pret atractiv!!
8
15

Casa de vanzare!! Pret atractiv!!

Vand casa din caramida ,4 camere plus dependinte,loc Calarasi,jud. Calarasi,str independentei nr 116 cu suprafata de 260 mp, baie, beci, curent, gaze, sobe teracota ,acte la zi pret negociabil. Suprafata utila :- 260 mp. Urgent!! Moștenitori!!

450 EUR/m2 | 100 m2

Calarasi, Calarasi

Teren de casa
5
17

Teren de casa

Vand teren intravilan pentru constructie casa, 1800 m Terenul se afla situat in Chiselet, jud Calarasi intr-o zona linistita, pe str. Dafinului, la 300m de Sos Calarasi. Toate documentele pregatite pentru vanzare. Direct proprietar. Tel

Chiselet, Calarasi

Teren pe malul lacului com luica jud Călărași, intravilan și extravilan 2

Teren pe malul lacului com luica jud Călărași, intravilan și extravilan

Teren intravilan construcție casa 633 mp deschidere la Lac, front la strada 9,5 metri in jud Călărași com Luica pret 60000 euro si 5000 mp teren extravilan pentru sere flori, solar vis a vis de lac-250.000 euro ambele situate in com Luica, Calarasi, zona nepoluata, linistita, central, ideal pt constructie ...

Luica, Calarasi

teren cu casă bătrânească
1
2

teren cu casă bătrânească

De vânzare în cartierul Măgureni, strada Petroșani, n 69 teren cu suprafața de 1500 mp cu casă (de demolat) 800 mp intravilan și 700 mp arabil. Pentru mai multe detalii contactați mă în privat!

1,500 m2

Măgureni, Calarasi, Calarasi

Casa de vânzare în CALARASI
1
5

Casa de vânzare în CALARASI

Vând casă din cărămidă, 6 camere, dresinguri, 2 bai, bucătărie, dependințe, livada și bolta de vie, gard metalic. Casa este clădire de patrimoniu, și o când mobilata cu mobila de calitate, modernă dar și piese de epoca.

375 EUR/m2 | 800 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament 2 camere
5
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere,decomandat,etj 3 4,complet mobilat și utilat,AC,izolat exterior.

1175 EUR/m2 | 40 m2

Oltenita, Calarasi

casa de vanzare
5
21

casa de vanzare

casa si teren de vanzare locuibila

14 EUR/m2 | 2,100 m2

Radu Voda, Calarasi

De inchiriat
10
1

De inchiriat

De inchiriat spatiu comercial ,situat pe b-dul Republici ,nr 102 ,vis-a-vis de Enel.Spatiul are 83 m si este dotat cu AC,centrala si camere video.Spatiul ar fii ideal pt o farmacie ,deoarece nu este nici una in zona.Pt mai multe detalii ,ma puteti contacta la nr de tel .

86 m2

Calarasi, Calarasi

Spațiu comercial de închiriat.
1
1

Spațiu comercial de închiriat.

Spațiu comercial de închiriat.Cabinet medical.

58 m2

Calarasi, Calarasi

Vânzare spațiu comercial.
2
1

Vânzare spațiu comercial.

Vânzare spațiu comercial. 108mp

1380 EUR/m2 | 108 m2

Calarasi, Calarasi

Vand teren extravilan Frumusani 8300 mp
3
1

Vand teren extravilan Frumusani 8300 mp

Vand teren 8300 mp, langa localitatea Fumusani (judetul Calarasi), spre sat Popesti pe partea dreapta, la 2 km de DN4, in spatele fabricii de mezeluri. Deschidere 32 metri la DJ412 (este asfaltat).

8,400 m2

Frumusani, Calarasi

Vand casa la tară,Silistea, Lehliu Gară !
10
7

Vand casa la tară,Silistea, Lehliu Gară !

Proprietar vând casa la țară din paianta , nelocuibilă și teren in Sat Silistea, Comuna Valea Argovei, Lehliu Gară, 40 de minute de București pe autostrada Soarelui! Zona piscicola, liniștită,pomi fructiferi, vecini ok !! 12000 euro! Rog seriozitate!

120 EUR/m2 | 100 m2

Valea Argovei, Calarasi

de vânzare
5
3

de vânzare

casa in comuna jegalia jud Călărași suprafață 800 m patrati tl

40 EUR/m2 | 500 m2

Calarasi, Calarasi

Casă de vânzare Oltenița, jud. Călărași 83.000 euro negociabil.
4
1

Casă complet renovată, compusă din 2 dormitoare, living, bucătărie, baie, în suprafață de 79 mp. Terasă și anexe in suprafață de 49 mp + beci. Încălzire centrală pe gaz. Situată în zonă liniștită, aproape de centru. Grădiniță, școală și liceu în vecinătate. Str. I.H. Rădulescu, Nr.168A. Preț 85.000 euro ...

1076 EUR/m2 | 79 m2

Oltenita, Calarasi

vand teren intravilan cu constructie inceputa
5
2

vand teren intravilan cu constructie inceputa

Vând teren intravilan, 2800m2, îngrădit cu gard BCA, cu construcție începută,(ideală pentru o pensiune agroturistică, afacere de familie, etc ). Dețin fierul pentru toată construcția, inclusiv toate aprobările și planurile aprobate.Proprietatea se află pe malul apei în comuna Gurbănești, jud.Călărași. ...

14 EUR/m2 | 2,800 m2

Gurbanesti, Calarasi

Vânzări teren extravilan
1
2

Vânzări teren extravilan

Vând teren extravilan 1 ha

Lehliu Gara, Calarasi

vanzare teren 5

vanzare teren

vand teren in Orasti, Frumusani, 2000 mp (40x50 m), liber de sarcina, usor negociabil.

Orasti, Calarasi

Categorii

Imobiliare

Județe

Calarasi

Localități

Calarasi (231) Oltenita (83) Frumusani (73) Fundulea (47) Belciugatele (25) Lehliu Gara (22) Cuza Voda (17) Sarulesti (16) Dor Marunt (15) Fundeni (15) Vasilati (14) Postavari (12) Budesti (11) Ceacu (10) Chirnogi (10) Ciocanesti (10) Radovanu (10) Tamadau Mare (10) Soldanu (9) Calarasii Vechi (8) Mihai Viteazu (8) Unirea (8) Valea Argovei (8) Curcani (7) Dragalina (7) Ileana (7) Mitreni (7) Plataresti (7) Ulmeni (7) Borcea (6) Chiselet (6) Gostilele (6) Gradistea (6) Luica (6) Modelu (6) Orasti (6) Padurisu (6) Rasa (6) Dragos Voda (5) Gruiu (5) Stefan Voda (5) Ulmu (5) Bogata (4) Darvari (4) Drajna Noua (4) Gurbanesti (4) Lehliu (4) Pasarea (4) Perisoru (4) Potcoava (4) Progresu (4) Stefanesti (4) Valcelele (4) Alexandru Odobescu (3) Clatesti (3) Crivat (3) Dorobantu (3) Florica (3) Floroaica (3) Nana (3) Nucetu (3) Plumbuita (3) Radu Voda (3) Salcioara (3) Sapunari (3) Sarulesti-Gara (3) Spantov (3) Tamadau Mic (3) Valea Rosie (3) Valea Stanii (3) Vlad Tepes (3) Bosneagu (2) Buciumeni (2) Calareti (2) Candeasca (2) Cascioarele (2) Coconi (2) Cojesti (2) Constantin Brancoveanu (2) Dalga (2) Dichiseni (2) Faurei (2) Frasinet (2) Galatui (2) Galdau (2) Independenta (2) Jegalia (2) Mariuta (2) Nicolae Balcescu (2) Pelinu (2) Podu Pitarului (2) Razvani (2) Sandulita (2) Satu Nou (2) Silistea (2) Tonea (2) Visinii (2) Aprozi (1) Artari (1) Bogdana (1) Cetatea Veche (1) Coslogeni (1) Cotofanca (1) Cucuieti (1) Danesti (1) Dorobantu (Plataresti) (1) Galbinasi (1) Iezeru (1) Luptatori (1) Mânastirea (1) Oltina (1) Ostrovu (1) Pitigaia (1) Plevna (1) Popesti (1) Radu Negru (1) Razoarele (1) Roseti (1) Satnoeni (1) Socoalele (1) Sohatu (1) Solacolu (1) Sultana (1) Tudor Vladimirescu (1) Valea Popii (1) Varasti (1)