Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
10

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Promovat
Vand teren intravilan 1100 mp. in Pecinisca, Baile Herculane ideal pentru Pensiune, Hotel sau Strand
5
1

Vand teren intravilan de 1100 mp. in Pecinisca, or. Baile Herculane, jud. Caras-Severin. Terenul are un front stradal de 47 m. si iesire la raul Cerna. Intre hotar si raul Cerna mai este o fasie de aprox. 400 mp. ale Apelor Romane. Terenul a fost nivelat si s-au construit pe el doua ziduri de sustinere ...

1,100 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand schimb vila d+p+e 6 cam ,4 bai,4 balc cu teren 2.5kmp livada cu meri pruni pe rod doar 155keuro
7
4

vand vila mare d+p+e 6 cam ,4 bai,4 balcoane cu teren 2500mp livada cu meri si pruni pe rod doar 155keuro.... proiectata pt 2 familii ....parterul si etajul se compune fiecare din cate un apartament cu 2 dormitoare, living ,2 bai.La demisol vila e prevăzută cu un garaj mare si un atelier hobby.....podul ...

484 EUR/m2 | 320 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp
10

Vand teren intravilan imprejmuit 2.500mp

Vand teren intravilan imprejmuit, in suprafata de 2.500mp, situat in Mun Resita, jud Caras-Severin, la iesire din Calnic, pana in RAR, cu intrare din DN58B. Daca vrei intimitate, relaxare, aproape de oras acest teren este ideal pentru casa, business.In spatele terenului se afla Barzava Se poate si ...

iesire%252bdin%252bCalnic%25252c%252bspre%252bRAR, Resita, Caras-Severin

Teren de vânzare
1
6

Teren de vânzare

Vând teren extravilan cu o suprafață de 3,22 hectare, existând posibilitatea accesări de fonduri europene (terenul este foarte bun). Prețul este de 5500 euro hectar.

Salbagelu Nou, Caras-Severin

Teren intravilan și extravilan de vânzare
3
1

Teren intravilan și extravilan de vânzare

De vânzare: teren 1 intravilan, 2200 mp, cu utilități în apropiere ,20 euro mp Teren 2 intravilan, 3600 mp, 28 mp Teren 3, extravilan, 3000 mp, 24 mp Terenurile se află în apropierea comunei Buchin, județul Caraș-Severin Prețurile sunt negociabile

Caransebes, Caras-Severin

Casa in Baile Herculane strada Pecinisca 413 mp
2
5

Casa in Baile Herculane strada Pecinisca 413 mp

Casă de vânzare în,Băile Herculane 413 mp în Pecinisca,include și o grădină cu acces la răul Cerna.Detalii pe whatsapp la nr se acceptă și schimb cu apartament Timișoara

92 EUR/m2 | 630 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Închiriez garsoniera in Resita. Calea Caransebesului aleea Albastrelelor cu vederea in fața la etaju
10

Închiriez garsoniera in Resita. Calea Caransebesului aleea Albastrelelor cu vederea in fața la etajul 1. Locuința este echipata si mobilata. Prețul 160 de euro pe luna si o chirie in avans.

31 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament de vanzare
6
1

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere decomandat et.3 cartier balta sarata mobilat partial, geamuri termopan, centrala proprie , izolat termic, acoperis nou. Pret 38000 Euro negogiabil info.

585 EUR/m2 | 65 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană
6
8

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană

Vând casă (130mp)+curte(130mp) în Bocșa Montană, str.Stefan cel Mare. Casa are centrală termică pe gaz, este racordată la canalizare și la instalația de apă. Este compusă din două camere la stradă+bucătărie+baie+cămară+două holuri+coridor intrare. Preț 38.000 euro negociabil. Persoană de contact pentru ...

292 EUR/m2 | 130 m2

Bocsa, Caras-Severin

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS
5
24

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS

Vând magazie 400mp în centru Fizes și terenul de sub ea fără împrejmuire.. nu este racordata la utilitati, preț 12 mii euro Pentru detalii suplimentare sunați.

30 EUR/m2 | 400 m2

Fizes, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere
11
3

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere.Calea Caransebesului bl.13, etaj 3 ,centrală,aer condiționat,bloc izolat termic.

831 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Închiriez spatiu comercial
7

Închiriez spatiu comercial

Spatiu comercial situat pe Bd.Alex Ioan Cuza. colt cu strada Nicolae Titulescu. 60 mp. Doua intrari.Centrala si aer conditionat,grup sanitar.Mai multe detalii doar telefonic.

60 m2

Resita, Caras-Severin

Vand casa in Bogaltin,pentru mai multe detalii in privat
5
17

Vand casa in Bogaltin,pentru mai multe detalii in privat

Vând casă în Comuna Cornereva sat Bogaltin,15 metri front stradal casa ,casa are 2 intrări,un hol mare de 7.2m pe 2.4m,are trei camere sus,fiecare cameră este 4mx4m și un coridor de 4.3mx2m si o debara de 3mx2m ,sub toată casa este pivniță,anexe(coteț de găini,cocină de porci),grădină cu pomi fructiferi,apă ...

190 EUR/m2 | 105 m2

Bogaltin, Caras-Severin

Teren extravilan 10

Teren extravilan

De vânzare teren extravilan la iesire din Caransebeș spre Muntele Mic,3924mp,lângă șosea.Tel.

Caransebes, Caras-Severin

Proprietar, vand vila 11 camere, in zona cu potential turistic, la cheie
5

Proprietar, vand vila 11 camere, plus demisol, la cheie, in zona cu potential turistic deosebit, in apropiere de Cheile Nerei, comuna Sasca Montana, jud. Caras-Severin. Vila poate fi utilizata, atat ca si pensiunecat si ca sediu firma, locuinta. Este mobilata si dotata cu aparatura electrocasnica. Contact ...

2500 EUR/m2 | 200 m2

Bogodint, Caras-Severin

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA
1
55

Apartament 3 camere ,confort 1-Mobilat și Utilat, REȘIȚA

Apartament 3 camere, confort 1 semidecomandat . Suprafața construită 75 MP. Etaj 1 Zonă foarte bună. Mobilat și utilat Instalații electrice și sanitare noi. Izolat termic, Încălzire proprie cu centrală termică, calorifere noi, instalație pe cupru. aerisire baie cu geam Gresie, faianță, podele ...

900 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Teren intravilan de vănzare  FÎRLIUG
8
3

Teren intravilan de vănzare FÎRLIUG

Vând teren intravilan în comuna Fârliug, 2900 metri pătrați. Terenul este situat imediat lângă șoseaua principală. Utilități: rețea apă, canalizare, rețea electrică

2,900 m2

Farliug, Caras-Severin

Casa de vanzare la munte
5
26

Casa de vanzare la munte

Vând casă și teren 1.600 metri pătrați în localitatea Moldovita, orașul Moldova Nouă într-o zonă de munte cu posibilități turistice deosebite, în apropierea rezervației Naturale Cheile Nerei, Beușnita. Preț 20.000 euro negociabil. Nr. de telefon:

133 EUR/m2 | 150 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Vând casa Moniom Caras-Severin la 3 km de Resita
8
3

Vând casa Moniom Caras-Severin la 3 km de Resita

Vand casa la Moniom. Vis a vis de biserica. 5 camere, bucatarie, baie, camera tehnica, diverse anexe. Teren 1760 mp. Pret 120.000 euro.

1000 EUR/m2 | 120 m2

Moniom, Caras-Severin

Vand teren intravilan
2
3

Vand teren intravilan

Teren intravilan potrivit pentru loc de casa, comuna Bautar, judetul Caras-Severin. Terenul se vinde cu acte in regula. Suprafata: 14 ari. Detalii la numarul de telefon:

1,500 m2

Bautar, Caras-Severin

Teren intravilan 1000 mp Resita Moroasa
4
5

Teren intravilan 1000 mp Resita Moroasa

Teren de construcție de 1000 mp, Reșița, în zona B a orașului, în cartierul rezidențial Moroasa, la câteva minute de centrul orașului și de zona cu mari magazine. Se prezintă pe două nivele, fiind în deal. Are ieșire la două străzi, str. Caen - 18 m - și str. Codrului - 4 m. Există posibilitatea racordării ...

Moroasa 1, Resita, Caras-Severin

Categorii

Imobiliare

Județe

Caras-severin

Localități

Resita (298) Caransebes (140) Baile Herculane (56) Oravita (43) Bocsa (34) Moldova Noua (28) Valiug (21) Resita Mica (14) Mehadia (13) Poiana Marului (13) Anina (9) Otelu Rosu (9) Toplet (9) Brebu Nou (8) Comoraste (8) Moldova Veche (8) Sichevita (7) Berzasca (6) Borlova (6) Potoc (6) Sasca Montana (6) Bozovici (5) Ciclova Romana (5) Garana (5) Ilidia (5) Plugova (5) Copacele (4) Divici (4) Glimboca (4) Marga (4) Sosdea (4) Tarnova (4) Dalboset (3) Dognecea (3) Farliug (3) Garbovat (3) Ghertenis (3) Gornea (3) Gradinari (3) Iaz (3) Liubcova (3) Obreja (3) Pojejena (3) Rusca Montana (3) Sacu (3) Slatina-Nera (3) Varadia (3) Zervesti (3) Bania (2) Bautar (2) Bolvasnita (2) Buchin (2) Calnic (2) Carbunari (2) Ciuchici (2) Cornereva (2) Coronini (2) Cozla (2) Dezesti (2) Doclin (2) Domasnea (2) Duleu (2) Ezeris (2) Fizes (2) Garliste (2) Izgar (2) Lapusnicu Mare (2) Lupac (2) Maureni (2) Moceris (2) Moniom (2) Naidas (2) Pecinisca (2) Petnic (2) Rusca (2) Salbagelu Nou (2) Soceni (2) Socolari (2) Sopotu Nou (2) Teregova (2) Ticvaniu Mic (2) Valea Ravensca (2) 23 August (1) Armenis (1) Belobresca (1) Berzovia (1) Bogaltin (1) Bogodint (1) Borlovenii Noi (1) Bratova (1) Brebu (1) Bucova (1) Campia (1) Carasova (1) Carsie (1) Ciclova Montana (1) Ciortea (1) Cornisoru (1) Cornutel (1) Crusovat (1) Crusovita (1) Cuptoare (Resita) (1) Dalci (1) Doman (1) Ersig (1) Fenes (1) Forotic (1) Goruia (1) Iablanita (1) Iertof (1) Jupa (1) Liborajdea (1) Macoviste (Cornea) (1) Magura (1) Maru (1) Matnicu Mare (1) Moldovita (1) Paltinis (1) Pestere (1) Pogara de Sus (1) Poiana (1) Prigor (1) Radimna (1) Ramna (1) Ruschita (1) Scaius (1) Secaseni (1) Secu (1) Slatina-Timis (1) Socol (1) Sopotu Vechi (1) Sumita (1) Terova (1) Tincova (1) Tirol (1) Turnu Ruieni (1) Valea Bistrei (1) Valea Mare (1) Valeapai (1) Voislova (1) Zagujeni (1) Zorlentu Mare (1)