Teren Agricol Necomasat în Comuna Ramna 93 ha
Se vinde teren Agricol Necomasat în Comuna Ramna Disponibil: 93 ha * Pret pe ha *
93,000 m2
Ramna, Caras-Severin
8 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
93,000 m2
Ramna, Caras-Severin
8 mai
Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 renovat recent, compus din 2 camere, baie, bucătărie, balcon, hol. Apartamentul este situat în Govândari, Micro 3, la etajul 1 intr-un bloc de 4 etaje . Suprafață construita - 60 mp. - Usă metalică - ...
1025 EUR/m2 | 60 m2
Micro+III, Resita, Caras-Severin
azi 11:10
Parcele intravilan cu extravilan la cca 400 de m de Calea Caransebesului la km 2, cu intrare pe langa Petrom, lot incepand de la 1000 mp, o parte intravilan, o parte extravilan. Teren drept sau inclinatie usoara, cca 7000 mp în total, utilitati lângă ,neracordate, drum accesibil, betonat si de pamant, ...
Resita, Caras-Severin
5 mai
Apartament De Vânzare - 2 Camere, Lunca , **Descriere:** Vând apartament modern cu 2 camere, situat în Lunca ,langa Politie Apartamentul este renovat recent, oferind condiții excelente pentru o familie sau pentru investiție. **Detalii apartament:** - Suprafață: 40 mp - Compartimentare: decomandat - ...
1063 EUR/m2 | 40 m2
Resita, Caras-Severin
8 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Cod anunt SSI5128 Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei o parcela de 1650mp teren INTRAVILAN In Comuna Coronini-Clisura Dunarii, la o distanta considerabila de acesta dar cu o priveliste superba, intr-o zona in plina dezvoltare cu potential turistic, dar si ca zona de recreere personala ...
1,650 m2
Coronini, Caras-Severin
ieri 20:15
Cod anunt SSI5128 Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei , IN EXCLUSIVITATE, o parcela de teren INTRAVILAN In Libcova,Comuna Berzasca -Clisura Dunarii, pe partea cu Dunarea, la sosea,cu o priveliste superba, intr-o zona in plina dezvoltare cu potential turistic. Se preteaza atat pentru ...
2,500 m2
Berzasca, Caras-Severin
ieri 20:14
Vand teren agricol Sichevita: - 4390 m2 pe Dealul Tarinii 4000 euro - 8500 m2 pe Valea Ravensca. 6000 euro - 2500 m2 pe Valea Ravensca 4000 euro
Valea Ravensca, Caras-Severin
ieri 19:28
Închiriez apartament 2camere decomandat, fără animale de companie
64 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 18:28
Casă individuală de vânzare în localitatea Comorăște - Caras -Severin , zona centrală,șoseaua principală Timișoara Oravița. Casă individuală cu 9 camere,1 bucătărie cu debara ,curte mare betonată cu 2 fântâni,grădiniță de flori ,mai o curte cu anexe si șopron mare pentru depozitare și gradină . Anul ...
Comoraste, Caras-Severin
ieri 18:07
garaj caut langa sccurtea scolii de la liceul de mate fizica.ofer 10000 de euro
Resita, Caras-Severin
ieri 17:58
inchiriez incepand cu luna mai apartament 50 mp in curte comuna in centrul resitei pe strada george cosbuc.detalii la telefon.
50 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 17:58
Vand teren intravilan pe malul Dunării, 1.400 mp, cu ieșire directă la Dunăre, front stradal 12m, ieșire la Dunăre 14m, curent! Preț 90 mp.
1,400 m2
Moldova Noua, Caras-Severin
ieri 17:46
Proprietate pe malul Cernei! În cel mai spectaculos Parc Național ! Proprietatea, cu o suprafață generoasă de aproape 1700 mp, terenul fiind integral intravilan, aflat în programul de dezvoltare durabilă al Parcul Național Domogled Valea Cernei, cu acces auto propriu și drum asfaltat, este o raritate. ...
65 EUR/m2 | 1,700 m2
Baile Herculane, Caras-Severin
ieri 17:34
MOBILAT UTILAT - - BOXA Apartament 2 camere, confort 1, zona foarte buna, ETAJ INTERMEDIAR Geamuri termopan Izolat termic Centrala termica-calorifere noi Gresie-faianta Podele laminate Usi de interior model nou Usa metalica la intrare Mobilier bucatarie realizat pe comanda Contorizare ...
836 EUR/m2 | 55 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 17:19
Apartament 2 camere, confort 1 decomandat situat in zona foarte buna , bucatarie spatioasa, etaj intermediar, DOTARI ; faianta- gresie geamuri termopan centrala termica usi de interior model nou zugravit in lavabila podele laminate inclusiv balcon placat cu podele laminate contorizare utilitati acte ...
639 EUR/m2 | 61 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 17:19
De vanzare , garsonieră, etaj intermediar Compusă din bucătărie, baie, cameră, balcon Mobilă și electrocasnice incluse in preț. Geamuri termopan Faianta si gresie Usa metalica Uși de interior noi Podele laminate Contorizare utilități Centrală termică Calorifere noi ACTE LA ZI
810 EUR/m2 | 29 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 17:19
Hotelul este situat în Parcul Copiilor, Micro 1, pe malul Bârzavei, vizavi de stadionul de atletism, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă, cu un cadru natural deosebit. Caracteristici generale: Suprafață totală teren: 1500 mp (inclusiv parcare proprie 500 mp) Suprafață construită: 1100 mp Camere: ...
2273 EUR/m2 | 1,100 m2
Govandari, Resita, Caras-Severin
ieri 17:06
Apartamentul este mobilat și utilat
55 m2
Govandari, Resita, Caras-Severin
ieri 17:06
De vânzare două parcele fâneață in Ponor, suprafața totală 4.500 mp . Preț 2,50 euro metru pătrat. O parcelă în suprafață de 5.200 mp arabil și fâneață tot in Ponor, preț 3 euro mp . Pentru informații suplimentare, telefon .
10,200 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 16:57
Ofer spre inchiriere in Resita ,un spatiu de 500 mp.Spatiul se afla pe str Val Terovei,la drum principal ,langa parcul industrial.Este betonat,acoperit,are apa ,canal.curent,birou,grup sanitar .Pretul este de 1 eur mp,negociabil.
Resita, Caras-Severin
ieri 16:52
Persoana fizica vind teren intravilan, in suprafata de 4500 mp, front stradal 24 m, ca locatie in fata gari din Com. Iablanita si se afla la o distanta de 18 km de statiunea Baile Herculane. pret 6 euro/mp negocibil telefon
4,500 m2
Iablanita, Caras-Severin
ieri 16:47
Proprietar vand casa cu teren mare (1700 mp) in Resita, cartier Moniom. Sunt 2 case, 4 camere, 2 bucatarii, 1 baie, camara, diferite anexe. Sunt termopane, gresie, faianta, parchet. Curtea este mare, exista gradina si pomi fructiferi. , Stadiul constructiei: Finalizat, numar camere: 4, numar bai: 1, ...
1250 EUR/m2 | 120 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 16:41
De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat in Govândari, Bd. Muncii, etaj 4 4 compus din: - 2 camere - bucătărie - hol - baie - balcon - debara - centrala proprie - suprafață 64,89 mp construita - suprafață utilă 58 mp Apartamentul este renovat, izolat interior, ...
802 EUR/m2 | 58 m2
Govandari, Resita, Caras-Severin
ieri 16:30
De vânzare un teren intravilan de 1.316 mp în zona Gradină în Valea Potocului, pe str. Aeroportului, înainte de șoseaua de ocolire a orașului Caransebes între un bloc si o casa particulara. Terenul are dimensiunile de 50 x 25 m si actele de proprietate sunt la zi cu nr. topo si extras de carte funciară. ...
Caransebes, Caras-Severin
ieri 16:12
Inchiriez garsoniera in Resita,Caras-Severin,Aleea Tineretului,Bl.1 Pret.150 luna+200 garantie. Inf.Tel. zero,sapte,opt,patru,trei,doi,doi,trei,trei,trei
32 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 16:12
Pentru iubitorii de liniște și peisaje frumoase se vinde casa de 97mp și un teren de 7650mp amenajat cu locuri de joaca pentru copii trambulina, tiroliana și topogan toate in spatele casei terenul are front stradal de 26 m. Casa este din cărămidă cruda întărită cu plasa și tencuiala noua și izolata cu ...
1062 EUR/m2 | 97 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 15:57
Vând livada cu pomi fructiferi,soiuri vechi foarte gustoase,orientare sudica tot timpul soare,priveliște deosebita,se pretează pentru cabana de vacanta,merită văzut!Suprafață este de 5000 metri pătrați.
5 m2
Moldova Noua, Caras-Severin
ieri 15:33
De vânzare teren extravilan cu suprafața de 8700 mp, situat la drumul județean 585 Ramna Valeapai, cu front stradal de 45 metri. Terenul este plantat cu pruni în anul 3 de la plantare, pomi bine întreținuți. Detalii teren: Suprafață: 8700 mp Categorie: extravilan Deschidere la DJ 585: 45 m Conductă ...
8,700 m2
Ramna, Caras-Severin
ieri 15:29
Închiriez apartament: 2 camere Decomandat Etaj 3 Zona pipirig Nu se acceptă animale Se închiriază minim un an,cu contract Telefon:
64 m2
Caransebes, Caras-Severin
ieri 15:21
Proprietar, vand casa demolabila gradina in Moniom, strada asfaltata, acces auto, teren 2500mp FS=24m, Pret:52.000Euro. Apa, canalizare, gaz. Numar camere: 4, suprafata utila: 100, suprafata totala: 2500,
520 EUR/m2 | 100 m2
Modern, Moniom, Caras-Severin
ieri 14:30
Un teren care nu mai este locuit de mult timp; casa dispune de două camere locuibile (C1), un grajd, o cocina, un coteț de găini (C2), o fântână și teren agricol. Suprafața totală este de 444 m . Accesul este asfaltat, iar zona este extrem de liniștită, la marginea satului. Există racord la rețeaua de ...
444 m2
Plugova, Caras-Severin
ieri 14:30
Vand apartament cu 3 camere la Moldova noua, luminos si bine compartimentat, situat la blocul 15 etajul 4, cu intrări separate si o atmosferă primitoare. Locuinta este formată din două dormitoare, un living generos, o baie și o bucătărie recent renovată si mobilată cu bun gust, perfectă pentru o familie ...
500 EUR/m2 | 60 m2
Moldova Noua, Caras-Severin
ieri 14:08
Închiriez spațiu comercial în Zona Gării, Piața Agroalimentară
21 m2
Oravita, Caras-Severin
ieri 14:00
Posibilitate de a se face spatiu verde. Se afla in centrul satului, langa biserica ortodoxa iar pana in Oravita sunt 8km, 15km de Ochiul Beiului, Cheile Nerei. Are 3 camere, o baie, cealalta trebuie amenajata, 2 beciuri, o anexa in care se afla 2 camere neamenajate si unul din beciuri Pentru mai multe ...
255 EUR/m2 | 110 m2
Ilidia, Caras-Severin
ieri 13:52
Casa 2 camere bucătărie baie hol locuibila teren 3000mp
357 EUR/m2 | 70 m2
Izgar, Caras-Severin
ieri 13:52
Apartamentul este situat in Govandari, zona Micro 1, in apropierea Carrefour. Este la etajul 2 din 4, intr-o zona linistita, ferita de zgomot si trafic intens, dar aproape de zone comerciale, scoli, transport in comun. Apartamentul este renovat recent, cu instalatie sanitara, gresie, faianta, mobilier, ...
850 EUR/m2 | 60 m2
Micro I, Resita, Caras-Severin
ieri 13:42
Casa la rosu,fosa septica,fântână,gard împrejmuitor de piatra,livada Suprafața terenului 2500mp Negociabil
200 EUR/m2 | 150 m2
Belobresca, Caras-Severin
ieri 13:38
Vând loc pentru casă în satul Potoc comuna Sasca Montana în suprafață de 1500 mp Terenul se află în zona de case și are intrare de pe 2 străzi Utilitățile sunt chiar în fața curent ,apă , canal Strada se află în curs de reabilitare
Potoc, Caras-Severin
ieri 13:30
Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere ( Etajul 2) , situat în Reșița( Micro 3), ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață: 56 mp Bloc anvelopat Scară recent renovată Lift nou Loc de parcare inclus Apartamentul este complet utilat și mobilat, gata de mutare imediată, fără a necesita ...
1098 EUR/m2 | 56 m2
Micro+III, Resita, Caras-Severin
ieri 13:26
Ofer spre vânzare casă și teren intravilan în Comuna Târnova, județul Caraș-Severin. Casa este dotată cu 2 camere, iar suprafața utilă a imobilului împreună cu terenul este de 1032 mp. Preț 30.000 EURO. Pt mail multe detalii contactați-mă la nr:
252 EUR/m2 | 119 m2
Tarnova, Caras-Severin
ieri 13:25
Vand casa compusa din doua corpuri de cladiri.Una cu 3 dormitoare, bucatarie ,baie,garaj si corpul 2 e compus din camera,un hol mare si baie,gradina 800 mp Casele sunt in jud Caras in com Toplet la 7 minute de statiunea Baile Herculane si 8 minute de Orsova .pret 45000 euro,negociabil.Direct de la proprietar.Tel ...
563 EUR/m2 | 80 m2
Toplet, Caras-Severin
ieri 13:21
Nerenovate disponibil imediat
400 EUR/m2 | 100 m2
Bocșa Română, Bocsa, Caras-Severin
ieri 12:44
Ofer spre vânzare teren parcelat în loturi de câte 400 mp, cu acces la Dunăre și acces direct din DN 57. Zona liniștită, priveliște deosebită, ideal pentru case de vacanta, pescuit, relaxare Preț: 19.999 Lot Contact:
400 m2
Moldova Noua, Caras-Severin
ieri 12:39
Vand URGENT teren agricol (9000 m patrati), intravilan si extravilan .Terenul este situat in loc.agroturistica Cornereva,pe DJ 608,la aprox.30 km de Baile Herculane si 40 de Caransebes .Izvor de apa si curent electric (150 m ),Detin acte in regula,CF,schita ( plan ),terenul este pe numele meu. Terenul ...
9,000 m2
Pogara de Sus, Caras-Severin
ieri 12:28
Vând teren intravilan și extravilan cu ieșire la Dunăre.Zona Divici,2000 mp.
2,000 m2
Divici, Caras-Severin
ieri 12:23
Vand teren 10,000mp între Soceni si Brebu la km 0. jud caras-severin preț 6.50euro neg . Urgent Tel. . Stan .
10,000 m2
Brebu, Caras-Severin
ieri 11:38
Se vinde Casa de vacanta,in Poiana Marului,in judetul Caras-Severin,in apropierea lacului Poiana Marului(Scorilo),casa este la alb in interior,la parter,bucatarie cu living open space,coridor,camera,baie,terasa acoperita,camera tehnica(placata cu gresie complet),la etaj sunt trei camere decomandate,fiecare ...
1513 EUR/m2 | 152 m2
Poiana Marului, Caras-Severin
ieri 11:05
Vând casă în Domașnea, situată pe strada cu fosta brutărie, nr.178: - 4 camere (cu teracote) - baie - hol - bucătărie de vară cu cămară - pivniță - anexe ( șopru, afumătoare, grajd) - curte acoperită și o curte adiacentă - grădină de legume, cu pomi fructiferi și viță de vie. 0 șapte trei șase trei ...
263 EUR/m2 | 171 m2
Domasnea, Caras-Severin
ieri 10:35
Vand garsoniera in Caransebes cartier nord al. alunisului et 4 mobilata cum se vede, pret 25000 euro negociabil.Mai multe detalii la tel dupa ora 17
1087 EUR/m2 | 23 m2
Nord, Caransebes, Caras-Severin
ieri 10:27
vând teren extravilan, 1000 mp, la întrarea în Terova,partea stânga,vis a vis de stația de betoane.
1,000 m2
Resita, Caras-Severin
ieri 10:24
Vand casain Scaius, judetul Caras Severin 1450 m2
180 EUR/m2 | 200 m2
Scaius, Caras-Severin
ieri 10:16
Vând apartament Oraș Oravița Str Zona Gării Bl B7 Sc B Et 2 Apartamentul se vinde cu tot ce este în el ( mobilă , electrocasnice) Mobila în bucătărie, dressing și hol este făcută la comandă Blocul este izolat recent , totul este exact ca în poze Noi cum suntem mai mult plecați din țară ...
800 EUR/m2 | 65 m2
Oravita, Caras-Severin
ieri 10:11
Vând teren în jur de 2 hectare jumate cu livada și coliba la 10 min de sat Bogaltin comuna Cornereva pentru mai multe informații la tel ..
Caransebes, Caras-Severin
ieri 10:03
Teren la Dunare 1 hectar,mai precis 10 084 mp, intabulat,CU CF ,intre Moldova Veche si Moldova Noua, vedere la Dunare panoramica extraordinara avand un deal intreg 7746 mp inscris CF FANEATA iar la baza 2338 mp inscris CF ARABIL ,aflate pe 2 CF-uri FARA SARCINI ,situate in vecinatate,case construite ...
Moldova Noua, Caras-Severin
ieri 08:51