Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
teren intravilan central Baile Herculane
3

teren intravilan central Baile Herculane

Vând teren central vizavi de trandafirul galben Strada trandafirilor principală În spate se învecinează cu râul Cerna Zona centrală Apă,curent Toate actele pentru vânzare Puz făcut recent Toate avizele necesare pentru construcție Propietar Ideal pentru pensiune sau casă de vacanță Variante cu ...

1,350 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
Casa in Calnic cu service auto spatiu comercial servicii depozitare sau de productie spatiu birouri
13
8

Casa in Calnic, cu hala cu o suprafata de cca 600 mp, teren total 1000 mp, impartita pe 2 nivele, acces separat, posibilitate service auto, ateler, spatiu comercial materiale de constructii, industrial, de depozitare, datorita curtii betonate aproape integral si accesul la strada principala .Detine spatiu ...

753 EUR/m2 | 150 m2

Calnic, Caras-Severin

Promovat
OCAZIE  !  Vând urgent apartament 4 cam.cof.1 decomandat preț avantajos
7
42

OCAZIE ! Vând urgent apartament 4 cam.cof.1 decomandat preț avantajos

OCAZIE ! Vând urgent apartament cu 4 camere confort 1 decomandat Bloc de 4 etaje la etajul 3 Suprafața 99,39 mp construiți Deține centrală termica proprie instalație în cupru Termopane partial Gresie și faianță model vechi Deține 2 bai și 2 balcoane , 3 debarale Necesita renovare totală Ocupabil ...

666 EUR/m2 | 90 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand teren intravilan 1100 mp. in Pecinisca, Baile Herculane ideal pentru Pensiune, Hotel sau Strand
5
1

Vand teren intravilan de 1100 mp. in Pecinisca, or. Baile Herculane, jud. Caras-Severin. Terenul are un front stradal de 47 m. si iesire la raul Cerna. Intre hotar si raul Cerna mai este o fasie de aprox. 400 mp. ale Apelor Romane. Terenul a fost nivelat si s-au construit pe el doua ziduri de sustinere ...

1,100 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare în Caraș Severin
10
2

Casă de vânzare în Caraș Severin

De vânzare casă în Caraș Severin ,com. Iablanița, sat Petnic, pe traseul Via Transilvanica ,foarte aproape de Băile Herculane ,Clisura Dunării, Cascada Bigăr, Lacul Ochiul Bei ,Morile de apă de la Rudăria ( Eftimie Murgu ) și de alte nenumărate obiective turistice. Satul Petnic este un sat de munte ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Petnic, Caras-Severin

Vînzare casa Reșița
10
58

Vînzare casa Reșița

Vînd casă 2 camere decomandate,baie, bucătărie, cămară,debara,curte comuna cu inca o familie,grădină, centrală condensare pe cupru,termopane,podele și gresie , faianță,zona Str Rindul3 , Reșița,preț 33000 euro

600 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Vind casa Cinpia județul Caraș-Severin
2
3

Vind casa Cinpia județul Caraș-Severin

Case de vinzare cinpia județul Caraș-Severin casa e foarte mare 4 camere si mai multe anexe casa e bătrâneasca, facilitati apa curenta, canalizare in apropierea Dunării

44 EUR/m2 | 500 m2

Campia, Caras-Severin

Teren intravlian la Dunare
8
18

Teren intravlian la Dunare

De vânzare teren intravilan situat intre intersecția cu podul Gornii si Liubcova,cu deschidere la Dunăre, cu suprafață de 800 mp, front stradal aproximativ 8 m liniari (lățime ) si 104 metri lungime. Are ieșire la Dunăre si la DN(frontul stradal). 45000 euro. Preț negociabil. Detalii : Mal cu intrare ...

Sichevita, Caras-Severin

Vând casă și teren intravilan
4
23

Vând casă și teren intravilan

Vând casă și teren intravilan în zona Oravița montană în suprafață de 20.300 metri pătrați.

Oravita, Caras-Severin

Teren Racovita
1

Teren Racovita

PRET NEGOCIABIL !Parcelele sunt cele colorate in rosu aprins , pe imagine ( de la fantana arteziana , catre dalma , pe strada principala ). Toata documentatia pentru intrarea in intravilan (PUG-ul) sunt depuse cu termen de finalizare 3-6 luni. Terenul este plasat la 80 de m de ultimele case construite ...

13,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

teren de vânzare în intravilan Văliug
1
3

teren de vânzare în intravilan Văliug

vând teren în supraţa de 856 mp situat lângă ponton Casa Baraj și pârtia de schi .Terenul are toate utilitățiile si doua accese- unul catre drumul judetean DJ 582 , celalalt catre parcarea de la ponton Casa Baraj.

856 m2

Valiug, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

spatiu productie
4

spatiu productie

Spatiu de productie , ready to go. incalzire, 4 Mw instalati, vestiare, cantina, zona cu potential pentru forta de munca. 7m inaltime, parcare. fara comision

12,000 m2

Otelu Rosu, Caras-Severin

Teren intravilan de vânzare   2.265 mp, Sacu, Caraș-Severin
2
3

Teren intravilan de vânzare 2.265 mp, Sacu, Caraș-Severin

Teren intravilan de vânzare 2.265 mp, Sacu, Caraș-Severin Se oferă spre vânzare un teren intravilan situat în localitatea Sacu, județul Caraș-Severin, având o suprafață totală de 2.265 mp. Localizare excelentă acces direct de pe stradă asfaltată Utilități disponibile în apropiere apă și canalizare ...

Sacu, Caras-Severin

teren pretabil constructii
1
2

teren pretabil constructii

2200 mp teren la marginea padurii, in apropiere de zona locuita, posibilitate de racordare la facilitati, drum de acces, terasat pt constructie

2,200 m2

Bocsa, Caras-Severin

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului
10
3

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului

Direct proprietar vand apartament 4 camere, decomandat, de lux complet mobilat si utilat str. Fagarasului 9 ( langa Spitalul Judetean). Zona foarte buna si cautata. Apartamentul este modificat si renovat cu materiale de calitate si beneficiază de electrocasnice, centrală termică, ușă metalică, usi lemn ...

115 EUR/m2 | 100 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Promovat
Inchiriez apartament 2 cam cf1 dec zona Lunca,zona reabilitata peisagistic
18
7

Descriere Ocazie ...OFERTA PRET REDUS amplasare imobil: situat in zona buna, zona linistita,imediata apropiere a mijloacelor de transport si a unitatilor de invatamant,a magazinelor si locurilor de joaca ,bloc de caramida descriere imobil: centrala termica,termopane,gresie,faianta,balcon iinstalatie ...

69 m2

Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament 2 camere Govindari
7

Închiriez apartament 2 camere Govindari

Apartament cu doua camere în Govindari, vizavi de Kaufland, conf 2, et 3din 4,complet mobilat și utilat. Fără copii și animale de companie, garanție 300E

48 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Spatiu comercial central de 135 mp + posibilitate de extindere pana la 250 mp
3
2

SPATIU COMERCIAL DE 135 MP DE INCHIRIAT CENTRAL CU 2 VITRINE LATERALE INCALZIRE CENTRALA PE LEMNE ECONOMICA DE ULTIMA GENERATIE. Include showroom cu vitrine mari simetrice, spațiu pentru birou, depozitare sau prestări servicii, cu toaletă. Ideal sediu servicii financiare, asigurări, spatiu comercial, ...

135 m2

Central, Oravita, Caras-Severin

Inchiriez apartament 1 camera Govandari
11

Inchiriez apartament 1 camera Govandari

Apartament Modern de Închiriat - 1 Camere, Central, 160 lună **Descriere:** Închiriez apartament modern cu 1 camera situat în Govandari. Apartamentul este complet mobilat și utilat, perfect pentru cupluri sau profesioniști. **Detalii apartament:** - Suprafață: 30 mp - Etaj: P 4 - Compartimentare: ...

30 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

Categorii

Imobiliare

Județe

Caras-severin

Localități

Resita (733) Caransebes (225) Oravita (71) Bocsa (68) Baile Herculane (60) Moldova Noua (50) Valiug (34) Poiana Marului (22) Berzasca (17) Resita Mica (16) Liubcova (14) Brebu Nou (13) Mehadia (13) Otelu Rosu (13) Sasca Montana (11) Sichevita (11) Anina (10) Moldova Veche (10) Toplet (10) Garana (9) Ciclova Romana (8) Comoraste (8) Borlova (7) Ilidia (7) Coronini (6) Marga (6) Calnic (5) Divici (5) Glimboca (5) Iaz (5) Plugova (5) Potoc (5) Rusca Montana (5) Copacele (4) Ezeris (4) Gornea (4) Iablanita (4) Moniom (4) Obreja (4) Pojejena (4) Sacu (4) Socolari (4) Sosdea (4) Tarnova (4) Bautar (3) Bolvasnita (3) Bozovici (3) Buchin (3) Dalboset (3) Dognecea (3) Farliug (3) Garbovat (3) Ghertenis (3) Goruia (3) Gradinari (3) Lapusnicu Mare (3) Maureni (3) Naidas (3) Ramna (3) Salbagelu Nou (3) Slatina-Nera (3) Teregova (3) Varadia (3) Zervesti (3) Armenis (2) Bania (2) Belobresca (2) Berliste (2) Borlovenii Noi (2) Carbunari (2) Ciortea (2) Ciuchici (2) Clocotici (2) Cornereva (2) Cozla (2) Dezesti (2) Doclin (2) Doman (2) Domasnea (2) Duleu (2) Fizes (2) Forotic (2) Garliste (2) Izgar (2) Jupa (2) Liborajdea (2) Lupac (2) Matnicu Mare (2) Moceris (2) Pecinisca (2) Petnic (2) Rusca (2) Soceni (2) Socol (2) Sopotu Nou (2) Ticvaniu Mic (2) Valea Ravensca (2) Voislova (2) Zavoi (2) 23 August (1) Bazias (1) Berzovia (1) Bogaltin (1) Bogodint (1) Bradisoru de Jos (1) Bratova (1) Brebu (1) Bucova (1) Campia (1) Carasova (1) Carsie (1) Ciclova Montana (1) Cornisoru (1) Cornutel (1) Crusovat (1) Crusovita (1) Cuptoare (Resita) (1) Dalci (1) Drencova (1) Ersig (1) Fenes (1) Iabalcea (1) Iam (1) Iertof (1) Macesti (1) Macoviste (Cornea) (1) Magura (1) Marila (1) Maru (1) Moldovita (1) Nicolint (1) Paltinis (1) Pestere (1) Pogara de Sus (1) Poiana (1) Prigor (1) Racasdia (1) Rachitova (1) Radimna (1) Remetea-Poganici (1) Ruschita (1) Sadova Veche (1) Scaius (1) Secaseni (1) Secu (1) Sfanta Elena (1) Slatina-Timis (1) Sopotu Vechi (1) Sumita (1) Terova (1) Tincova (1) Tirol (1) Turnu Ruieni (1) Valea Bistrei (1) Valea Mare (1) Valeapai (1) Valisoara (1) Zagujeni (1) Zlatita (1) Zorile (1) Zorlentu Mare (1)