Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa, 5 camere, Lend
22
7

Vand casa, 5 camere, Lend

Casă spațioasă, 5 camere, P+1E, în zonă liniștită lângă Ștrand Atlantic Vă propunem spre vânzare o casă primitoare, dispusă pe 2 niveluri (P+1E), cu o suprafață de 240 mp construiți, situată într-o zonă bună și liniștită, lângă Ștrand Atlantic. Locuința este renovată, bine întreținută și oferă spații ...

745 EUR/m2 | 200 m2

Lendt, Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez apartament cu 1 cameră ,etaj intemediar
1
77

Închiriez apartament cu 1 cameră ,etaj intemediar

Închiriez apartament cu 1 camere bucatarie, hol, baie confort 1 decomandat etaj intermediar Se închiriază complet mobilat și utilat ATENȚIE ! POZELE NU SUNT DE LA APARTAMENTUL CARE SE ÎNCHIRIAZĂ !!! Zona govandari Ocupabil imediat Chirie 150 Euro + Garanție 150 bEuro Pentru alte informații ...

30 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament 2 camere cf 1 decomandat Lunca ,bloc de caramida
13
5

*Apartament De Vânzare - 2 Camere, Lunca Centru **Descriere:** Vând apartament modern cu camere, situat în lLunca,vecinatatea centrului orașului,Apartamentul este in bloc de caramida ,camere foarte mari, oferind condiții excelente pentru o familie sau pentru investiție. **Detalii apartament:** - ...

1063 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere cu terasa 55 mp negociabil
7
11

Apartament 2 camere cu terasa 55 mp negociabil

Apartament la gri, suprafata de 55 mp, et 1 din 2, calea Timisorii, aproape de Dedeman. Detine living, posibilitate open space prin unirea cu o terasa mare, de cca 22 mp, care poate fi transformata in dining si un mic birou sau spatiu de relaxare, un singur dormitor, baie cu dus walk-in, bucatarie si ...

489 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament decomandat la etaj 3, de vanzare in Caransebes Pret 39.500euro
8

In zona centrala a cartierului Balta Sarata, in bloc P+4E cu magazine la parter si statie de transport vis-a-vis, apartamentul cu doua camere, 54mp, cu intrari separate la bucatarie, salon, dormitorul cu balcon si baie poate fi alegerea potrivita pentru orice familie. Are tamplarie PVC cu geam termopan, ...

731 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 3 camere decomandat de vânzare   Cartier Pipirig, Caransebeș
8
1

Apartament 3 camere decomandat de vânzare Cartier Pipirig, Caransebeș

Apartament 3 camere decomandat de vânzare Cartier Pipirig, Caransebeș Apartamentul este decomandat, cu 3 camere, are 84mp, prevazut cu doua bai si doua balcoane, Este situat în zona centrală a cartierului Pipirig, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din municipiul Caransebeș. Imobilul ...

815 EUR/m2 | 84 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament clasic și spațios de vânzare   Etaj 1, lângă Piața Centrală din Caransebes
14
6

Apartament clasic și spațios de vânzare Etaj 1, lângă Piața Centrală din Caransebes

Apartament clasic și spațios de vânzare Etaj 1, lângă Piața Centrală din Caransebes Îți dorești un cămin cu personalitate, unde să te simți acasă din prima clipă? Acest apartament îmbină tradiția, stabilitatea și confortul într-un mod ideal pentru cei care apreciază liniștea și spațiul generos. 85 ...

1012 EUR/m2 | 85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand casa in Com. Toplet, jud  Caras-Severin
5
12

Vand casa in Com. Toplet, jud Caras-Severin

Casa cu 2 camere, doua bucatarii, toaleta cu dus! Casa ste pe 80m iar terenuldin jurul casei 1700 m!

15 EUR/m2 | 1,700 m2

Toplet, Caras-Severin

De vanzare teren cu autorizatie de construire pentru pensiune clisura Dunarii
10

De vanzare teren cu autorizatie de construire pentru pensiune , suprafata este de 3200mp, cu front la DN57 de 26,5 m , situat pe CLISURA DUNARII vizavi de complexul EGRETA (complexul de casute pe Dunare), in loc Berzeasca, judetul Caras-Severin. Locatia beneficiaza de drum, apa, canalizare (la 70m). ...

Berzasca, Caras-Severin

Casă de vânzare
4
3

Casă de vânzare

Casă în Ciclova Română Oferim spre vânzare o casă confortabilă, situată în comuna Ciclova Română, la câteva minute de centrul localității. Această proprietate este ideală pentru cei care caută un cămin liniștit, dar accesibil la facilități. Detalii importante: - Locație excelentă: Casa se află pe ...

111 EUR/m2 | 360 m2

Ciclova Romana, Caras-Severin

Vand teren intravilan cu iesire la Dunare , in Moldova Noua, jud CS
4

Proprietar, vând teren intravilan imprejmuit integral cu gard, cu iesire la Dunare, in suprafata de 1710 mp, fs 18 m, la strada asfaltată, curent, canalizare apa- toate bransate. Pe teren este o livada de pomi maturi si o anexa gospădăreasca construita. Pretabil pentru locuinta individuala sau pentru ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Vând teren
3
4

Vând teren

Teren de vanzare cu fundatie

Otelu Rosu, Caras-Severin

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Vând teren intravilan ,circa 5000 metri pătrați, in comunale Butoiesti,sat Gura Motrului,jud. Mehedinti. Terenul este situat la circa 8km de Filiasi.

Moldova Noua, Caras-Severin

Vând apartament
3
4

Vând apartament

Vând apartament 4 camere,2 băi 2 balcoane ,in Moldova Nouă,jud. Caraș Severin. Pentru informatii, telefon .

3 EUR/m2 | 100 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Pensiune turistica pe Muntele Mic
4
4

Pensiune turistica pe Muntele Mic

Vind întreg sau prin dezmembrare aceasta clădire astfel corp a 1023 mp construiți corp b 264 mp construiți corp c 1158 mp sau asociere pină se finalizează construcția de folosință , după aceea se face dezmembrarea.pretul sa redus la 500000 Euro plus TVA .

613 EUR/m2 | 815 m2

Bolvasnita, Caras-Severin

Teren intravilan 4

Teren intravilan

VAND 7.000 MP TEREN INTRAVILAN BOCSA ,jud. CARAS SEVERIN ,5 euro /mp. ACCES AUTO ,BUN PENTRU CONSTRUCTII ,sau INVESTITII cu fonduri nerambursabile UE.Suprafata plana ,zona nu este inundabila . tel

Bocsa, Caras-Severin

Teren  intravilan  bocsa pentru  constructii 1

Teren intravilan bocsa pentru constructii

VAND 7.000 mp TEREN INTRAVILAN in Orasul BOCSA,suprafata PLANA ,400m de DN 58B , ,ZONA LINISTITA,BUN PENTRU CONSTRUCTII SI OBIECTIVE Pe fonduri UE ,40.000 euro. Tel.0255551976

Bocsa, Caras-Severin

Teren intravilan 4

Teren intravilan

VAND 7.000 MP TEREN INTRAVILAN in BOCSA ,jud Caras Severin 5 euro /mp. ACCES CU MASINA ,SUPRAFATA PLANA ,zona NEINUNDABILA , 350 M pana la DJ 58B, BUN PENTRU CONSTRUCII SI INVESTITII cu fonduri nerambursabile UE. tel

Bocsa, Caras-Severin

Teren intravilan de inchiriat 1

Teren intravilan de inchiriat

INCHIRIEZ 7.000 MP TEREN INTRAVILAN PENTRU PLANTATII (solarii, sere) AGRICOLE IN BOCSA.ACES USOR CU MASINA . tel.

Bocsa, Caras-Severin

Teren intravilan bocsa 10

Teren intravilan bocsa

VAND 7000 MP TEREN INTRAVILAN BOCSA ,FOARTE BUN PENTRU CONSTRUCTII SI AGRICULTURA 6 euro/mp 0255551976.

Bocsa, Caras-Severin

vand casa 8n Moldova veche
3
1

vand casa 8n Moldova veche

vând casa in moldova veche 3 camere apa curent acte la zi info la fata locului preț negociabil

453 EUR/m2 | 86 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Inchiriez hale centură, zona Zlagnei

Inchiriez hale centură, zona Zlagnei