Promovat
TEREN INTRAVILAN - STRADA AEROPORTULUI\ CARANSEBEȘ\JUD.CARAȘ-SEVERIN
8

Dana Imobiliare vă pune la dispoziție un teren intravilan, pe strada Aeroportului, Or. Caransebeș, Jud. Caraș-Severin,într-o zonă rezidențială, foarte căutată pentru construcții! Descriere: - suprafață totală de 4900mp disponibili pentru vânzare (se poate cumpăra și parcelat, în funcție de necesitățile ...

4,900 m2

nord-vest, Caransebes, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare, cartier Pipirig
12
2

Casa de vanzare, cartier Pipirig

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare casa situata in cartierul Pipirig, pe o strada mediana ferita de traficul intens si aglomeratie. Constructia este cu un singur nivel, dar a fost proiectata pentru casa cu parter si etaj, are construita fundatie solida si planseu de beton intre parter si ...

727 EUR/m2 | 110 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere decomandat
10

Apartament 2 camere decomandat

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare apartament 2 camere decomandat confort 1 situat la etajul 3 in cartierul Balta Sarata. Apartamentul este compus din 2 camere decomandate, bucatarie , hol , baie si balcon . Apartamentul a fost renovat si dispune de urmatoarele imbunatatiri: centrala termica ...

770 EUR/m2 | 50 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere renovat, Biserica Sf Gheorhe
15
1

Apartament 2 camere renovat, Biserica Sf Gheorhe

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre vanzare apartament 2 camere situat in zona centrala a orasului, langa Biserica Sf. Gheorghe. Apartamentul este situat la etajul 3 si este compus din hol, baie, bucatarie, 2 camere si balcon inchis tip logie. Este situat intr-o scara curata si ingrijita cu locuri ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Caransebes, Caras-Severin

Spatii depozitare sau productie de inchiriat
5
2

Spatii depozitare sau productie de inchiriat

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre inchiriere teren intravilan suprafata totala de 4060 mp, platforma betonata 800 mp si constructii in suprafata totala de 640 mp( hala depozitare, birouri, grup sanitar , anexe depozitare ) . Terenul este situat la in apropiere de Marchesi si TMD Friction in spatele ...

600 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând teren intravilan lângă Zărvești   zonă liniștită, ideal pentru casă

Vând teren intravilan lângă Zărvești zonă liniștită, ideal pentru casă

Vând teren intravilan situat în localitatea Zărvești, într-o zonă liniștită și cu acces facil la drum. Terenul este potrivit pentru construcția unei case de locuit sau de vacanță. Suprafață: 3100mp] Deschidere la drum: 20 m] Utilități: [curent apă canalizare dacă există] Acces: drum [asfaltat ...

3,100 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare

Casa de vanzare

Casa de vanzare , direct de la proprietar , situata in Caransebes - CS , str. Protopop Ioan Tomici nr. 3 ( la 150 m de piata) , compusa din 5 camere ( o camera la strada , restul camerelor in spate , pe lungime) , 2 holuri , baie , bucatarie inchisa , camara , anexa in curte , sopru , o mica gradina, ...

761 EUR/m2 | 180 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament ultracentral deosebit.
6
12

Vând apartament ultracentral deosebit.

Vând apartament ultracentral , renovat în întregime. Ultramodern, design deosebit, cu toate utilitățile de cea mai buna calitate. Extrem de economic ca și costuri întreținere datorita investiției. Apartamentul este situat ultracentral vis-a-vis de Parcul Dragalina , cu vedere pe ambele părți. Este compus ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Caransebes, Caras-Severin

spatiu comercial de inchiriat in Caransebes
1
1

spatiu comercial de inchiriat in Caransebes

ofer spre închiriere spațiu comercial în Caransebeș cu suprafață de 60mp aflat în Caransebeș pe strada Nicolae Bălcescu.

60 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Terenuri de vânzare în Caransebeș
2
9

Terenuri de vânzare în Caransebeș

Vând terenuri în Caransebeş amplasate pe lângă Str Traian Doda spre Aeroport: Poz1 cu suprafață de 7614 mp -situat între Str Traian Doda și Centura Caransebeș - preț 14 Euro mp Poz 2 cu suprafață de 1826 mp- cu acces din str Traian Doda la ambele capete - preț 16 Euro mp Poz 3 cu suprafață de 1280 ...

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan Caransebeș
1

Teren intravilan Caransebeș

Vând 1000 mp teren intravilan cu Puz hala ,se poate face hala 500 mp ,teren drept cu ieșire in strada laterala ,pret fix 40 euro mp

1,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand teren Caransebes zona Aeroport
12
11

Vand teren Caransebes zona Aeroport

Vand teren in Caransebes cu 50 EUR mp, Valea Potocului ( zona Aeroport ) în suprafață totală de 1316 mp, cu front stradal avand si toate utilitatile in apropiere

1,316 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament nou în Splai Sebeș, zonă rezidențială, complet mobilat, utilat cu aer condiționat
8
2

Ofer spre vânzare apartament cu balcon, două camere decomandat in Caransebes, Strada Splaiul Sebeșului, zona foarte frumoasă și liniștită, între Timiș și Sebeș. În apartament totul este nou începând cu mobila, paturile, centrala cu calorifere și terminând cu electrocasnicele: frigider mare ,aragaz și ...

1019 EUR/m2 | 52 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand imobil in Caransebes!
5
1

Vand imobil in Caransebes!

Vand imobil situat in centrul orașului,in zona 0 a municipiului Caransebeș,compus din 18 încăperi(cea mai mare aprox 70 mp- la strada și cea mai mica 13 mp),3bai,beci,curte,etc.Constructia se afla vizavi de Biblioteca Orașului,vizavi de ANAF pe strada Mihai Viteazu Nr 40 ,având un front stradal ...

667 EUR/m2 | 600 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren Teius vizavi de strand
1

Teren Teius vizavi de strand

Teren intravilan si partial extravilan.

5,800 m2

Caransebes, Caras-Severin

Pamant intravilan.

Pamant intravilan.

6503 m.p.intravilan.

Caransebes, Caras-Severin

Vand Garsoniera 25mp, Pipirig-Sala Polivalenta Pret 29.000 Euro
5
2

Vand Garsoniera confort 1, 25mp, etaj4, in Pipirig, langa Sala Polivalenta, la mai putin de 5 min de mers pe jos de Lidl si Kaufland. Utilitati: *Gaz, curent *Incalzire, centrala termica (centrala este veche dar functioneaza). *Geamuri termopan *Rulouri exterioare *Parchet laminat in camera si bucatarie *Gresie ...

1160 EUR/m2 | 25 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vanzare
6

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere decomandat et.3 cartier balta sarata mobilat partial, geamuri termopan, centrala proprie , izolat termic, acoperis nou. Pret 38000 Euro negogiabil info.

585 EUR/m2 | 65 m2

Caransebes, Caras-Severin

De vanzare teren imprejmuit , suprafata 7320 mp,livada + faneata.
5

Teren situat in Caransebes , drumul spre Zervesti DJ608A , in apropiere de centura de ocolire a municipiului Caransebes , livada de pruni , meri ,peri ,cireși . Drum de acces bine întreținut . Preț 15 euro mp negociabil .

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 1 camera
3

Apartament 1 camera

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera complet mobilat și utilat. Zona buna, in vecinătatea sa aflându-se scoala, grădiniță, supermarket.

40 m2

Caransebes, Caras-Severin

Hala de inchiriat. In Caransebes.
5

Hala de inchiriat. In Caransebes.

Hala de inchiriat. In Caransebes, iesire la strada adiacenta soselei ocolitoare, cu grup sanitar, vestiar, birouri si dotare pentru productie sau spatiu de depozitare. Anterior a fost folosita ca si spatiu de productie mobilier, avand dotarea necesara, dar I se poate da orice destinatie, putand fi inchiriata ...

145 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând vilă la roșu
4

Vând vilă la roșu

Vand VILĂ LA ROȘU 170mp locuibili Gaz, curent, apa , toate utilitațile 6 camere +2 bai +2 bucatarii Beci sub toata casa 70mp 300 mp cu curte + o gradina in spatele curtii de 800mp, garaj acoperit detalii la sau mesaj daca sunt erori la apel

765 EUR/m2 | 170 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan de vanzare in Sesu Rosu 2

Teren intravilan de vanzare in Sesu Rosu

Teren intravilan de vanzare in Sesu Rosu pe partea dreapta a soselei, cu acces pe langa Drumuri Nationale. Suprafata 17.400mp cu posibilitati de parcelare. Acces la utilitati, electric / apa. Zona foarte linistita. Pretul este de 15 euro /mp negociabil.

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere! 58.000 euro!
7

Apartament 2 camere! 58.000 euro!

Apartament 2 camere decomandat parter! Renovat,mobilat,geamuri termopan,centrala termica gaz,gresie,faianta,parchet,izolatie termica! Nu necesita imbunatatiri! (MOBILAT - mobila realizata pe comanda) ) zona NORD! (Al. Narciselor)

1074 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament, 2 camere de vanzare
10
1

Apartament, 2 camere de vanzare

Vand apartament cu 2 camere in Caransebes, cartier Pipirig, strada George Buitu, etaj 2, compus din bucatarie open space, dormitor, living, balcon inchis. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dupa cum se vede in imagini. bucataria dispune de o plita pe gaz incorporata, cuptor electric incorporat, ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan, Caransebes, 10000mp, ID 833
2

Teren intravilan, Caransebes, 10000mp, ID 833

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de Vanzare Teren intravilan, situat în Caransebes cu urmatoarele caracteristici: Pret 10 euro/mp 10000 mp Teren Intravilan - Zona Zlagna,Caransebes Utilitati in zona: curent, gaz, apa, canalizare Zona de case in dezvoltare Se preteaza pentru ...

10,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând casa P+1- 325 mp, anexa 225  și 1100 mp teren aferent, în Caransebes , Aleea.Sportivilor , nr.1
10
7

Vând casa P+1- 325 mp, anexa 225 și 1100 mp teren aferent, în Caransebes , Aleea.Sportivilor , nr.1

Casa P+1 -325 mp , anexa 225 mp si teren aferent 1100mp. Imobilul dispune de toate utilitățile.

615 EUR/m2 | 325 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vânzare. Intrarea este comună
8
24

Casa de vânzare. Intrarea este comună

Vând casă în Caransebeș, kmsuprafață utilă de 55 mp și care are 2 camere de 4 4 m, un hol la intrare de 2 2 m, încă un open space de 2 4 m aflat între cele două camere, în care se află centrala termică, după care vine baia cu cabină de duș și boiler electric de 80 litri, cu gresie și faianță până la ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare
4
2

Casa de vanzare

Casă de vânzare în Caransebeș Str. Nicolae Bălcescu (zonă liniștită, ideală pentru locuit) Se oferă spre vânzare o casă solid construită din cărămidă, situată într-o zonă liniștită din Caransebeș, perfectă pentru o familie sau pentru cei care caută confort și intimitate. Caracteristici principale: 3 ...

411 EUR/m2 | 263 m2

Caransebes, Caras-Severin

De vanzare Apartament 4 camere, Caransebes
10
4

De vanzare Apartament 4 camere, Caransebes

SE VINDE Apartament in Caransebes, zona Pipirig, 4 camere, 2 bai, etaj 3 din 4 , 72 mp, decomandat. Apartamentul dispune de: - 3 dormitoare - un living spatios - 2 bai - un dormitor are si o camera de depozitare - apartamentul dispune de toate utilitatile (gaz,apa,curent) - centrala proprie pe gaz In ...

1042 EUR/m2 | 72 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan zona TEIUS ( CARANSEBES )
4

Teren intravilan zona TEIUS ( CARANSEBES )

Vând teren intravilan situat pe Strada Teiușului ( peste drum de ștrand ) cu PUZ aprobat și parcelat. Parcele disponibile: 9, 10, 11, 12, 13, cuprinse între 702 mp și 806 mp. Toate utilitățile sunt la strada principală ( Strada Teiușului ). Preț 45 euro mp negociabil în funcție de parcela aleasă !

702 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere, 73 m2
6
1

Apartament 2 camere, 73 m2

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă, de 73mp, la et 3 3,în Caransebeș, cartier Pipirig ( bl aviatorilor). Apartamentul este dispus astfel:sufragerie mare(35mp),un dormitor (15mp),două holuri, bucătărie (10mp),baie, debara. Facilități:geamuri termopan, centrala ...

918 EUR/m2 | 73 m2

Caransebes, Caras-Severin

Parcele intravilan, Caransebes 55Eu Mp
10
4

Parcele intravilan, Caransebes 55Eu Mp

Ofer spre vanzare parcele intravilan Caransebes, pentru construire case in regim de inaltime maxim de P+2E. Parcelele sunt intre 500 mp si 679 mp. Se pot construi case cuplate sau individuale Terenurile sunt in zona rezidentiala cu utilitati pe strada Laurentiu Iancu (10 m). Pe parcelele vandute deja ...

Caransebes, Caras-Severin

apartament de vânzare 2 camere semi decomandat
8
3

apartament de vânzare 2 camere semi decomandat

Apartament semidecomandat cu două camere etaj 4 în zona pipirig strada aleea rapsodiei oraș caransebes încălzire centralizată proprie

1019 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare
4
3

Casa de vanzare

Vand jumatate de duplex 132 mp 4 camere , baie , bucatarie ,camara curte 25 mp Separat garaj cu beci plus curte 100 .mp zona centrala langa parc Telefon Pret 147000 euro negociabil

1114 EUR/m2 | 132 m2

Caransebes, Caras-Severin

vand teren spre mintele mic
4

vand teren spre mintele mic

vând teren spre muntele mic pentru investiție excelent zona in plina dezvoltare

Caransebes, Caras-Severin

TEREN INTRAVILANT DE VĂNZARE,ÎN ZONA TEIUȘULUI, OR.CARANSEBES,JUD.C-S
4

Dana Imobiliare ,vă pune la dispoziție mai multe parcele disponibile de teren intravilan, situate pe Strada Teiușului cu PUZ aprobat și parcelat. Parcele disponibile: 601 mp, 748mp, 725mp și 813mp. - Toate utilitățile sunt la strada principală ( Strada Teiușului ), aproape de Ștrandul orașului! - ...

601 m2

nord-vest, Caransebes, Caras-Severin

Persoana fizica inchiriez apartament 3 camere mobilat si utilat decomandat parter langa Complex Nord
10
1

Persoana fizica, inchiriez apartament 3 camere, 72 mp, mobilat si utilat, decomandat, parter langa Complex Nord. Apartamentul este liber si se poate ocupa imediat. In viitor este si optiunea de cumparare.

72 m2

Caransebes, Caras-Severin

închiriez garsoniera
5

închiriez garsoniera

Ofer spre închiriere garsoniera decomandata confort I in pipirig aproape de Lidl și Kaufland zona liniștită cu toate utilitățile și mobilata centrala pe gaz ,termopane cu rulouri ,se percepe garanție și chiria în curs Telefon

32 m2

Caransebes, Caras-Severin

De inchiriat depozit si birouri
4
3

De inchiriat depozit si birouri

Agentia Dom Imobiliare va ofera spre inchiriere teren intravilan 2160 mp si constructii ( hala depozitare, birouri, grup sanitar , anexe depozitare ) cu o suprafata totala de 704 mp. Este ideala pentru : depozit, productie, sediu firma. Terenul este situat la in apropiere de Marchesi si TMD Friction ...

600 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând garsonieră.
5
10

Vând garsonieră.

Vând garsonieră confortabilă, situată la etajul 3, într-o zonă liniștită Cazarmii (langa Fantana Maria). Imobilul are o suprafață de 25 mp și se vinde mobilat, exact ca în poze. Instalația de apă și cea electrică schimbate complet totul nou Se vinde mobilată, gata de mutat Zonă excelentă, aproape ...

1400 EUR/m2 | 25 m2

Cazarmii , Caransebes, Caras-Severin

Teren intravilan de vanzare in Caransebesu Nou
6
1

Teren intravilan de vanzare in Caransebesu Nou

De vanzare Teren intravilan in Caransebes ,str, Caransebesul Nou Parcela nr.1. 473 mp. Parcela nr.2 473 mp. Pret 50 Eur. mp. Utilitati :apa,canalizare,curent in fata terenului.

473 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casă de vânzare   Caransebeș, zona Nord (lângă Școala Creștină Baptistă și Grădinița PP4)
10
1

Casă de vânzare Caransebeș, zona Nord (lângă Școala Creștină Baptistă și Grădinița PP4)

Se oferă spre vânzare casă în construcție, situată într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată din Caransebeș, ideală pentru o familie. Suprafață teren: 408 m Suprafață construită: 170 m Imobilul dispune de toate utilitățile: -apă -canalizare -curent electric -gaz Beneficii: -curte proprie ...

424 EUR/m2 | 170 m2

Nord, Caransebes, Caras-Severin

Vind Garsionera, în Caransebeș, Balta Sarata,etaj 3  sc c Ap 12,mobilata centrala termopane,mai mul,
6

Vind Garsionera, în Caransebeș, Balta Sarata,etaj 3 sc c Ap 12,mobilata centrala termopane,mai mul,

Garsionera o cameră

Caransebes, Caras-Severin

 2 Terenuri Arabile Extravilan - Coasta Sebeșului
1
1

2 Terenuri Arabile Extravilan - Coasta Sebeșului

Nr. TOP 2468 - 5676,5 MP Nr. TOP 2545 - 3849,5 MP Terenul este situat în Municipiul Caransebeș spre Zervești.

Caransebes, Caras-Severin

Teren extravilan de vânzare   14.000 mp, Caransebeș, zonă cu potențial

Teren extravilan de vânzare 14.000 mp, Caransebeș, zonă cu potențial

Teren extravilan de vânzare 14.000 mp, Caransebeș, zonă cu potențial Suprafață: 14.000 mp Tip teren: Extravilan Localizare: Caransebeș, la doar 150 - 200 m de șoseaua de centură, pe drumul către Zlagna Acces: acces rapid din centura orașului Destinație posibilă: investiție agricolă, fermă, livadă, ...

14,000 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament mic,cu inimă mare, 31 mp de liniște și potențial cu beci,teren,balcon locuibil,Șesu Roșu
3
2

Apartament cochet de 31 mp perfect pentru începuturi frumoase! Caransebeș | Parter | Preț: 30.000 euro Str. Șesu Roșu Se vinde un apartament mic, dar cu suflet mare! Dispune de: 2 cameră, hol cu bucătărie, dependințe aferente (adică tot ce trebuie să fie acolo e acolo). Nu e decomandat, dar e ...

968 EUR/m2 | 31 m2

Caransebes, Caras-Severin

Casa de vanzare, Caransebes, strada principala - 150000 Euro!!!!
10
8

Casa de vanzare pe strada pricipala : Ardealului nr. 72! 300 m2 - constructii In partea din fata (spre strada) : 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie 2 holuri In partea din spate : 1 camera,1 bucatarie, 1 living, 1 sala de sport Facilitati: Centrala pe gaz , apa, canalizare. 300 m2 - gradina Pret negociabil ...

500 EUR/m2 | 300 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

= Spatiu Comercial De Inchiriat =
6
1

= Spatiu Comercial De Inchiriat =

Spatiu comercial de inchiriat situat in Caransebes, str Calea Orsivei nr 13. Spatiul este format in 3 incaperi; camera mare, camera mica si baie. Dispune de centrala proprie, apa si curent.

70 m2

Caransebes, Caras-Severin

De vânzare apartament cu o cameră!
5

De vânzare apartament cu o cameră!

De vânzare apartament cu o cameră în Caransebeș, strada Gării. Compus din: _1_camere, bucătărie, baie, hol, cu dotările și utilitățile existente. Centrală pe gaz, termopane, mobilat.

Caransebes, Caras-Severin

Hală industrială 480 mp + platformă 1200 mp   lângă centura Caransebeș
2
1

Hală industrială 480 mp + platformă 1200 mp lângă centura Caransebeș

Vând hală industrială situată la aproximativ 150 m de centura orașului Caransebeș, cu acces rapid pentru transport și logistică. Detalii: Suprafață hală: 480 mp (40 x 12 m) Structură metalică, închisă cu bolțari Placă beton rezistentă Facilități: 2 uși metalice (acces din ambele părți) ...

480 m2