Imobiliare Resita Caras-Severin

Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Resita Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Inchiriez spatii
3
2

Inchiriez spatii

Inchiriez spatii (camere) 28 mp în incinta blocului 800 Reșița ideale pentru birouri cabinete medicale sau alte activități spatiile sunt recent renovate,mai multe detalii la telefon

24 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
4

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere cf 1 decomandat
8

Apartament 3 camere cf 1 decomandat

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere cf.1 decomandat,parter înalt,in suprafața de 80 mp, ap dispune de centrala termica noua, termopane, gresie și faianță, bloc anvelopat, 2 pivnițe,se vinde mobilat și utilat.

869 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Camin 2 camere
3
1

Camin 2 camere

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un cămin cu 2 camere, zona Govandar, garsoniera dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, se vinde mobilata și utilata, liberă de sarcini.

583 EUR/m2 | 30 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 2
5
1

Apartament 2 camere cf 2

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 2 situat în zona Govandar, apartamentul dispune de centrala termica noua , bloc anvelopat , geamuri termopan, podele laminate, uși de interior , gresie și faianță și se vinde mobilat și utilat, apartamentul este situat într-o ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1
8
1

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1

Agenția imobiliară Tryo M vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat, zona Govandar, situat la etajul 1, ap dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, podele laminate,uși de interior, și se vinde mobilat, ocupabil imediat.Apartamentul se află într-o ...

1109 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez camin 1 camera
3

Inchiriez camin 1 camera

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre închiriere un cămin cu 1 camera , mobilat și utilat, ocupabil imediat.

25 m2

Resita, Caras-Severin

vand teren Calea Caransebesului Resita
1

vand teren Calea Caransebesului Resita

Proprietar vand teren in zona rezidentiala Resita, cu suprafata de 5.755 mp , respectiv pe Calea Caransebesului km3, la pretul de 110.000 euro, pretul fiind usor negociabil; Terenul este localizat intr-o zona foarte bine cotata, oferind atat liniste si intimitate, cat si proximitate fata de oras. Nu ...

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament 2 camere Govindari
7

Închiriez apartament 2 camere Govindari

Apartament cu doua camere în Govindari, vizavi de Kaufland, conf 2, et 3din 4,complet mobilat și utilat. Fără copii și animale de companie, garanție 300E

48 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament MODERN 3 camere etaj 2 Reșița
5
2

Închiriez apartament MODERN 3 camere etaj 2 Reșița

Apartament PREMIUM, complet NOU, direct de la proprietar gata să devină acasă pentru tine! Cauți un loc de ÎNCHIRIAT unde să te muți fără stres, fără compromisuri și fără investiții suplimentare? Tocmai l-ai găsit. În județul Caraș-Severin, localitatea Reșița, zona Govândari (lângă Kaufland ...

62 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren
5
1

Vând teren

Vând teren Str.Valea Țerovei pe unde v a trece drumul de Centură.Suprafața de 8600 mp.Acces auto.

8,600 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Terenuri intravilane pt constructii civile cu vanzare și în rate
3
20

Terenuri intravilane în diferite zone din Resita cu sau fără utilități ,parcele de 500-1000mp sau mai mult, in functie de dorința. Sunt persoana fizică nu agenție , detalii la tel nu raspund la mesaje .Vânzare și in rate.

500 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

3288 Padure la Farliug, 3ha, cu titlu prop
9
47

3288 Padure la Farliug, 3ha, cu titlu prop

Cod anunt SSI3288. Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei un teren cu padure, situat in zona Farliug Jud Caras Severin, avand suprafata de aprox 3 ha, cu titlu de proprietate Padurea are peste 150 ani, masa lemnoasa fiind preponderent fag, dar in proximitate exista si tei. Accesul la ea ...

30,000 m2