Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Resita Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Inchiriez spatii
3
2

Inchiriez spatii

Inchiriez spatii (camere) 28 mp în incinta blocului 800 Reșița ideale pentru birouri cabinete medicale sau alte activități spatiile sunt recent renovate,mai multe detalii la telefon

24 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garaj de inchiriat
3
1

Garaj de inchiriat

Garaj din beton, situat langa generala 2(Marius Sandru), 21 m2, pozitionat in interiorul unui spatiu delimitat.

21 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere de vânzare
9

Apartament cu 2 camere de vânzare

Se vinde apartament cu două camere, semidecomandat în zona Victoriei pe Aleea Hunedoarei. Mobilat parțial, bucătărie complet utilată, centrală termica nouă, mașina de spălat nouă, locuri de parcare lângă bloc. Centru comercial și piața aproape. Școala nr. 7 este în apropiere. Pentru mai multe ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Victoriei, Resita, Caras-Severin

Proprietar închiriez apartament  nemobilat 150 e confort 1cu 2 camere
8
6

Proprietar închiriez apartament nemobilat 150 e confort 1cu 2 camere

Proprietar închiriez apartament nemobilat cf 1 cu 2 camere,cu termopane și centrala,..Apartamentul este jos la Kaufland Govandar.Pret 150 e .Tel.

56 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament decomandat cu 2 camere în zona centrală a municipiului Reșița, jud. Caraș-Severin.
9
9

Proprietar vând apartament decomandat în Reșița, jud. Caraș-Severin situat în zona blocului 800, într-un bloc din cărămidă cu 4 etaje, la etajul 1, Apartamentul este format din 2 camere, 2 holuri, bucătărie spațioasă și balcon cu vedere spre str. Petru Maior. Este mobilat și utilat cu centrală termică ...

926 EUR/m2 | 61 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Vând apartament 4 camere,et 1din 4,micro 4,situat lângă Parcul Siderurgistului.
8
10

Vând apartament 4 camere , et.1din4 ,micro 4 ,Reșița.Apartamentul este izolat atat exterior cat și interior,linia electrica noua ,instalație sanitara schimbata în totalitate ,centrala termica Bosch-condensare, calorifere mari,instalație cupru.Apartamentul are 2 bai ,2 balcoane,gresie ,faianță,uși interioare ...

990 EUR/m2 | 98 m2

Resita, Caras-Severin

Garsonieră de închiriat   Reșița, Aleea Tineretului
5

Garsonieră de închiriat Reșița, Aleea Tineretului

Persoană fizică ofer spre închiriere garsonieră complet mobilată și utilată, situată în Reșița, pe Aleea Tineretului, într-o zonă liniștită și accesibilă. Detalii: Garsonieră proaspăt renovată Mobilată modern, gata de mutare Bucătărie complet utilată Baie modernă Mașină de spălat, TV, electrocasnice Cablu ...

31 m2

Resita, Caras-Severin

De vânzare! Teren Calea Caransebesului
1
4

De vânzare! Teren Calea Caransebesului

De vânzare! Teren extravilan Calea Caransebeșului 11510 mp PREȚ 23 EURO/MP (NEGOCIABIL)

Resita, Caras-Severin

Vand garsoniera renovata etaj 2 din 4 zona Renk
7

Vand garsoniera renovata etaj 2 din 4 zona Renk

Garsoniera 1cameră RENOVAT COMPLET zona Renk, Reșița Se oferă spre vânzare garsoniera 1 cameră, renovat complet, situat în zona Renk ideal pentru locuit sau investiție (închiriere imediată). Dotări și îmbunătățiri: Centrală termică nouă Instalație pe cupru Termopane Podele noi Mașină ...

1000 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)
2
1

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)

De vânzare teren extravilan în Reşita, Banila-KM8, se poate ajunge la teren cu maşina personala . Terenul are toate actele necesare în cartea funciara. Suprafața terenului este de 7194 de mp. Pentru mai multe detalii, sunați la urmatorul numar de telefon: zero şapte şapte zero opt cinci trei şapte zero ...

7,194 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud
10
3

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud

Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat în Reșița, strada G.A. Petculescu nr. 1, într-un bloc mic și liniștit cu doar 4 etaje, în imediata apropiere de Tribunal și centrul orașului. Apartamentul este foarte luminos, având vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală ...

1039 EUR/m2 | 76 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
3

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vînzare casa Reșița
10
59

Vînzare casa Reșița

Vînd casă 2 camere decomandate,baie, bucătărie, cămară,debara,curte comuna cu inca o familie,grădină, centrală condensare pe cupru,termopane,podele și gresie , faianță,zona Str Rindul3 , Reșița,preț 33000 euro

600 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament 2 camere Govindari
7

Închiriez apartament 2 camere Govindari

Apartament cu doua camere în Govindari, vizavi de Kaufland, conf 2, et 3din 4,complet mobilat și utilat. Fără copii și animale de companie, garanție 300E

48 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2