Imobiliare Resita Caras-Severin

Hartă Listă
Filtre active: Caras-Severin Resita Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez spatii
3
2

Inchiriez spatii

Inchiriez spatii (camere) 28 mp în incinta blocului 800 Reșița ideale pentru birouri cabinete medicale sau alte activități spatiile sunt recent renovate,mai multe detalii la telefon

24 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
10

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand salas cu 17000mp
6
19

Vand salas cu 17000mp

Vand salas cu 17000 mp cu pomi fructiferi,: meri, peri, ciresi, gutui, pruni. In apropiere de resita (2,7km)de ocico si 1,7 km de km 7. Acces auto. La poza 3, 4, 5, mai am încă un salas cu 2 camere si hol, fantana si încă 17000 mp , iar la poza 6, 11510mp teren. Preturi diferite.

17,000 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita
1

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita, la 900 m de oras si la 150 m de rețeaua de medie.

40,000 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3 camere resita
9
1

Vând apartament cu 3 camere resita

Vând apartament cu 3 camere, în Govandari, zonă foarte liniștită în apropiere de supermarketuri (Kaufland, Lidl, Flanco,Daichman,DM,etc), școală, grădiniță și mijloace de transport în comun. Se află într-un bloc de 4etaje la etajul 1,anvelopat și izolat termic atât în interior cât și în exterior. Este ...

1187 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Vind gars vînzare in resita
5
2

Vind gars vînzare in resita

Vînzare gars la etaj 1 mobilata cu centrala și calorifere noi schimbate zugrăvită recent și schimbata parchet și gresia geamuri noi schimbate

26 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Apartamentul se afla in zona Intim,are 2 camere nedecomandate,baie cu vana ,încălzire pe gaz cu convector,boiler electric de 80 Litri,uși interioare noi,ușa exterioara noua,bucătărie utilată cu mobilă pe comanda,aragaz cu senzor grade,frigider mare cu congelator nou,pat dormitor cu saltea Memory,birou ...

805 EUR/m2 | 41 m2

Resita, Caras-Severin

Casă zonă centrala Reșița
10
5

Casă zonă centrala Reșița

Direct de la PROPRIETAR Comision cumpărare 0% Casă cu teren 600 mp 2 Camere 1 Bucătărie 1 Baie 2 Coridoare 2 Cămări la subsol 1 Garaj 2 Nivele curte + grădină Gaz,Apă,Canalizare, Curent 0 0 4 9 1 5 2 1 7 1 8 6 7 4 5

933 EUR/m2 | 90 m2

Resita, Caras-Severin

Vând Garsoniera 31 mp Resita
5
1

Vând Garsoniera 31 mp Resita

Vând Garsoniera decomandata, Aleea Tineretului, Reșița. Mai multe detalii în privat.

1065 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez garsoniera 1

Inchiriez garsoniera

inchiriez garsoniera pe termen lung ,mobilata,utilata,modernizata recent,150 euro+150 garantie,fara copii mici ,sa-u animale de companie,multumesc pentru intelegere.Tel.

32 m2

Mociur, Resita, Caras-Severin

    INVESTIȚIE REȘIȚA: 1.15 Hectare în Driglovăț   Natură, Intimitate și Potențial Forestier
5
18

INVESTIȚIE REȘIȚA: 1.15 Hectare în Driglovăț Natură, Intimitate și Potențial Forestier

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un teren generos de 11.510 mp, situat în zona Driglovăț (UAT Reșița), o locație strategică ce îmbină accesul facil spre oraș cu liniștea deplină a naturii. Avantaje principale: Locație de Top: Terenul este situat în extravilan, dar la o distanță foarte mică ...