Promovat
Apartament Resita Timisorii 3 camere decomandat 80mp negociabil
5
14

Apartamente la gri, 3 camere decomandate, conf 1, cu o suprafata de cca 70-150 mp, la parter inalt et 1, avand demisol dedesubt, in incinta unui imobil D+P+1+2+M, situat intr-un cartier de vile exclusivist pe calea Timisorii, aproape de Dedeman. Necesita finisaje, gresie, faianta, termopane, tifel, pe ...

344 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apt.transformat în spațiu comercial zona govandari, se poate vinde și în rate
10
23

Vând apartament transformat în spațiu comercial Suprafața 82 mp construiți Bloc de 4 etaje la parter Apartament renovat complet centrala termica proprie Zonă excelentă govandari Deține 2 băi Se vinde cum se vede in poze Apartamentul se poate folosi pentru orice activitate inclusiv de locuit Zonă ...

1227 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Avantajos  ! Vând apt.2 cam conf. 1 semidecomandat
6
35

Avantajos ! Vând apt.2 cam conf. 1 semidecomandat

Avantajos!Vând apartament cu 2 camere Apartament confort 1 semidecomandat Apartamentul intretinut Se vinde cum se vede în poze Zonă liniștită, excelenta govandari Suprafața totală 58 mp Bloc de 10 etaje Preț AVANTAJOS Preț negociabil la fața locului Aproape de centru de magazine, piață, scoli,grădinițe, ...

835 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apartament  2cam.conf.semidecomandat bloc de 4etaje la etajul  3
6
6

Vând apartament 2cam.conf.semidecomandat bloc de 4etaje la etajul 3

Vând apartament cu 2camere confort semidecomandat Apartamentul se află în bloc de 4etaje, etaj intermediar 3 din 4 etaje Apartament in zona bună govandari Aproape de școli , scoli.mijloace de transport în comun, magazine, etc poziționat foarte bine Apartamentul deține convector și boiler apă caldă ...

997 EUR/m2 | 35 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat  Zona govandari
6
67

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat Zona govandari

OcazieVând apartament cu 2 camere conf.semidecomandat Suprafața 58 mp totală Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Se poate vinde cum se vede Camere spațioase Ocupabil imediat Zona excelenta Govandari Apartamentul este nerenovat Preț negociabil la fața locului Pentru alte detalii ...

938 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apt.3cam conf.1 semidecomandat.bloc de 10 etaje
6
20

Vând apt.3cam conf.1 semidecomandat.bloc de 10 etaje

Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat Apartament intretinut Bloc de 10 etaje ,etaj intermediar Zonă excelentă, liniștită Govandari Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane Gresie și faianță Apartamentul se vinde partial mobilat și utilat Apartament renovat Suprafața ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
10
23

1227 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje
6
28

Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje

Vând urgent apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat etajul 3 din 4 Bloc de 4etaje cu balcon inchis Centrală termica proprie Gresie și faianță Apartamentul se vinde cum se vede Zonă liniștită Lunca Bloc de 4etaje, suprafata 62 mp construiți Preț negociabil la fața locului Necesita renovare ...

961 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
33

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp
8
16

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp

Vând apartament cu 3 camere conf. semidecomandat Apartament întreținut Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Gresie și faianță baie și bucătărie Zonă liniștită govandari Etajul 3 din 10 eteje Suprafața 75 mp construiți Ocupabil imediat Renovat complet Se vinde ...

1166 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Ocazie !Vând teren intravilan sup.1380mp 33

Ocazie !Vând teren intravilan sup.1380mp

Vând urgent teren intravilan Suprafață 1380 mp Zonă foarte bună excelentă, investiți Bună pentru construcții Terenul se afla foarte aproape de oraș km 5,6 La șoseaua principala Preț 24 Euro mp Sunt construite case în Zonă Pentru alte detalii sunați: Zero șapte patru opt doi doi cinci nouă unu ...

Resita, Caras-Severin

Vând  3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița
8
13

Vând 3 Spații Comerciale în zone diferite în Reșița

Vând urgent apartament transformat în spațiu comercial Compus din 4 incaperi Detine 2 băi ,centrală termica proprie Termopane peste tot Intrare din exterior cu rampă pentru handicap Se vinde cum se vede în poze Preț 92000 Euro Zonă excelentă govandari Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Centrul%252bCivic, Resita, Caras-Severin

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1
8
91

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1

Vând 2 camere Zonă govandari micro 2 Bloc de 4 etaje la etajul 1 Suprafața 30mp totală Aproape de mijloace de transport în comun Magazine,restaurante, scoli,grădinițe etc Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Preț 21900 Euro Pentru alte detalii sunați

842 EUR/m2 | 26 m2

Resita, Caras-Severin

997 EUR/m2 | 35 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje  zona bună govandari
6

Vând apartament cu 2 camere în bloc de 4etaje zona bună govandari

Vând apartament cu 2camere confort semidecomandat Bloc de 4etaje la parter cu balcon Zonă liniștită govandari Bloc izolat termic exterior Apartamentul deține centrală Parțial Termopane Parchet în cele două camere Apartamentul necesita renovare Ocupabil imediat Pentru alte detalii sunați.

993 EUR/m2 | 42 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.2cam conf. semidecomandat  zona Govandari
6
38

Vând ap.2cam conf. semidecomandat zona Govandari

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4 etaje Bloc de 4 etaje la etajul 4 conf.semidecomandat Apartament cu centrala termica Bloc izolat termic exterior cât și interior Apartamentul Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Se poate ocupa imediat Se poate vinde și prin credit bancar Zonă liniștită ...

895 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Case de vînzare confort apartament
8
8

Case de vînzare confort apartament