Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Parcele intravilan cu extravilan Calea Caransebesului km 2 loturi de 1000 mp negociabil
10
5

Parcele intravilan cu extravilan la cca 400 de m de Calea Caransebesului la km 2, cu intrare pe langa Petrom, lot incepand de la 1000 mp, o parte intravilan, o parte extravilan. Teren drept sau inclinatie usoara, cca 7000 mp în total, utilitati lângă ,neracordate, drum accesibil, betonat si de pamant, ...

Resita, Caras-Severin

Promovat
   _  __
19

_ __

Apartament deosebit, 2 camere, complet utilat si mobilat, bloc nou, (finalizat 2022) situat la etaj-ul 5, în complexul rezidențial City Center din centrul Reșiței. ️Apartamentul se vinde la cheie, complet mobilat, cu foarte mult bun gust, utilat si dotat corespunzator dupa cum urmeaza: Mobilier hol, ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere cf.1 decomandat, zona Luncă!
13
2

Apartament 2 camere cf.1 decomandat, zona Luncă!

Agentia Imobiliara Alfa House din Resita va propune spre vanzare un apartament confort 1 decomandat compus din 2 camere. Apartamentul dispune de bucatarie spatioasa, hol generos la intrare, balcon, baie cu aerisire, camere spatioase. Se poate vinde atat mobilat si utilat cat si gol. Este situat in ...

856 EUR/m2 | 52 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud
10
3

Apartament 3 camere decomandat ultracentral Reșița Sud

Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat în Reșița, strada G.A. Petculescu nr. 1, într-un bloc mic și liniștit cu doar 4 etaje, în imediata apropiere de Tribunal și centrul orașului. Apartamentul este foarte luminos, având vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală ...

1039 EUR/m2 | 76 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament Republicii renovat 3 camere 65 mp conf 1 negociabil
11
3

Apartament conf 1 semidecomandat cu 3 camere, 65 mp, etajul 10, bloc anvelopat, în renovare totală, lift, casa scarii , inclusiv acoperiș nou, situat pe bulevardul Republicii, intre Victoria si Intim, piata, scoala. Detine centrala termica, termopane tripane noi, usa metalica, laminate, gresie si faianta, ...

915 EUR/m2 | 60 m2

Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
2

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vand doua terenuri extravilane, de 5755 mp fiecare, langa Resita, Halta Banila.
2
29

Vand doua terenuri extravilane, in suprafata de 5755 m.p. fiecare, aflate unul langa celalalt, separate de un drum de acces, situate langa Resita, la 700-800 m de Halta Banila, la pretul unuia de 12500 Euro. Sunt inscrise in Cartea Funciara si sunt libere de sarcini. Pretul este negociabil.

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Vînzare casa Reșița
10
59

Vînzare casa Reșița

Vînd casă 2 camere decomandate,baie, bucătărie, cămară,debara,curte comuna cu inca o familie,grădină, centrală condensare pe cupru,termopane,podele și gresie , faianță,zona Str Rindul3 , Reșița,preț 33000 euro

600 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

Casa de vanzare cu 3 dormitoare, garaj, gradina si atelier, zona Muncitoresc, Resita
10
5

Casa de vanzare in Resita cu 3 dormitoare semidecomandate, 2 bucatarii, 1 baie, hol spatios, camara mare, toate incalzite cu centrala noua pe gaz, garaj, gradina, minisera si atelier, zona Muncitoresc, Resita. Suprafata construita: 90 m2. Suprafata totala: 232 m2. Se vinde mobilata, direct de catre proprietar ...

250 EUR/m2 | 232 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului
10
3

Proprietar vand apartament de lux 100mp zona Fagarasului

Direct proprietar vand apartament 4 camere, decomandat, de lux complet mobilat si utilat str. Fagarasului 9 ( langa Spitalul Judetean). Zona foarte buna si cautata. Apartamentul este modificat si renovat cu materiale de calitate si beneficiază de electrocasnice, centrală termică, ușă metalică, usi lemn ...

115 EUR/m2 | 100 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Promovat
Inchiriez apartament 2 cam cf1 dec zona Lunca,zona reabilitata peisagistic
18
7

Descriere Ocazie ...OFERTA PRET REDUS amplasare imobil: situat in zona buna, zona linistita,imediata apropiere a mijloacelor de transport si a unitatilor de invatamant,a magazinelor si locurilor de joaca ,bloc de caramida descriere imobil: centrala termica,termopane,gresie,faianta,balcon iinstalatie ...

69 m2

Resita, Caras-Severin

Închiriez apartament 2 camere Govindari
7

Închiriez apartament 2 camere Govindari

Apartament cu doua camere în Govindari, vizavi de Kaufland, conf 2, et 3din 4,complet mobilat și utilat. Fără copii și animale de companie, garanție 300E

48 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Inchiriez apartament 1 camera Govandari
11

Inchiriez apartament 1 camera Govandari

Apartament Modern de Închiriat - 1 Camere, Central, 160 lună **Descriere:** Închiriez apartament modern cu 1 camera situat în Govandari. Apartamentul este complet mobilat și utilat, perfect pentru cupluri sau profesioniști. **Detalii apartament:** - Suprafață: 30 mp - Etaj: P 4 - Compartimentare: ...

30 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

Teren lugoj jabar 1

Teren lugoj jabar

Vand teren intravilan loc.jabar 7 km de lugoj supr.6200 mp10 euro mp zona linistita la 300 m de raul timis ideal pt.constructie casa... euro mp)teren 7 km de resita langa statia de curent 11.580 mp cu cabana pt.scule motocultor suprafata 80%plana extravilan cu drum de acces 8 euro mp

6,200 m2

Resita, Caras-Severin

 Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez garsoniera govandar
5

Inchiriez garsoniera govandar

Inchiriez garsoniera govandar zona calea Caransebesului, total mobilata si utilata, centrala termica ,frigider, aragaz, masina de spalat, tv, etajul 1, garantie 200 euro.

27 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez spatiu comercial govandar Republicii 4
5
2

Inchiriez spatiu comercial govandar Republicii 4

Inchiriez spatiu comercial govandar, bulevardul Republicii nr 4, compus din doua camere , baie , recent renovat , intrare separat , pretabil pentru diverse activitati .

30 m2

Resita, Caras-Severin

Categorii

Imobiliare