Promovat
Vând apartament  2cam.conf.semidecomandat bloc de 4etaje la etajul  3
6
6

Vând apartament 2cam.conf.semidecomandat bloc de 4etaje la etajul 3

Vând apartament cu 2camere confort semidecomandat Apartamentul se află în bloc de 4etaje, etaj intermediar 3 din 4 etaje Apartament in zona bună govandari Aproape de școli , scoli.mijloace de transport în comun, magazine, etc poziționat foarte bine Apartamentul deține convector și boiler apă caldă ...

997 EUR/m2 | 35 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
32

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez 2 camere Lunca
6
3

Închiriez 2 camere Lunca

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de inchiriere a unui apartament cu 2 camere situat in Resita, Lunca, langa magazinul Elite. 2 camere Nedecomandat Confort 2 Suprafață 48 mp Compus din bucatarie Baie Hol Debara Baie cu geam Sufragerie Dormitor Podele laminate Usa intare ...

48 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa in zona calnicelului
5

vand casa in zona calnicelului

Vand casa recent construita de 270 m in zona calnicelului cu panouri solare, 6 camere, sufragerie, bucatarie, 2 bai, garaj, pivnita, grajdi, balcon, terasa, teren de 1600m, pomi fructiferi, vie.... Daca doriti mai multe informatii puteti suna la tel:

926 EUR/m2 | 270 m2

Resita, Caras-Severin

vand sau inchiriez

vand sau inchiriez

vand sau inchiriez urgent teren plus cladire mare ca o ferma in caras severin com dognecea

Resita, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Vand salas cu 17000mp
6
19

Vand salas cu 17000mp

Vand salas cu 17000 mp cu pomi fructiferi,: meri, peri, ciresi, gutui, pruni. In apropiere de resita (2,7km)de ocico si 1,7 km de km 7. Acces auto. La poza 3, 4, 5, mai am încă un salas cu 2 camere si hol, fantana si încă 17000 mp , iar la poza 6, 11510mp teren. Preturi diferite.

17,000 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita
1

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita, la 900 m de oras si la 150 m de rețeaua de medie.

40,000 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3 camere resita
9
1

Vând apartament cu 3 camere resita

Vând apartament cu 3 camere, în Govandari, zonă foarte liniștită în apropiere de supermarketuri (Kaufland, Lidl, Flanco,Daichman,DM,etc), școală, grădiniță și mijloace de transport în comun. Se află într-un bloc de 4etaje la etajul 1,anvelopat și izolat termic atât în interior cât și în exterior. Este ...

1187 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Promovat
Închiriez 2 camere Lunca
6
3

Închiriez 2 camere Lunca

48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind gars vînzare in resita
5
2

Vind gars vînzare in resita

Vînzare gars la etaj 1 mobilata cu centrala și calorifere noi schimbate zugrăvită recent și schimbata parchet și gresia geamuri noi schimbate

26 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Reșița, apartament 4 camere,  90 mp, etaj 1, zona Moroasa
13
1

Reșița, apartament 4 camere, 90 mp, etaj 1, zona Moroasa

Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare, un apartament decomandat, spațios de 86 mp, in stare locuibilă. Imobilul este compus din 4 camere, baie,  bucătărie, hol generos, debara  și balcon, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje .     Amplasamentul imobilului se ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Moroasa 1, Resita, Caras-Severin

Promovat
Reșița, casă 211 mp cu teren 347 mp. și garaj, zona Centrala
19
3

 Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare un imobil compus din casă, curte, terasă și anexe,  amplasate pe un teren de cca 347 mp.  Proprietatea se remarcă prin amplasament fiind situată la 500 mp de centrul orașului. Dispunerea spațiilor cu intrări separate este astfel ...

758 EUR/m2 | 211 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Casă cu 3 camere, 76 mp, Poiana Golului, Reșița, Caraș Severin
5
3

Luhea Estate Services vă oferă: CASĂ DE VÂNZARE - REȘIȚA, POIANA GOLULUI Cu izvor magic în curte nu glumim! 3 camere - 76,89 mp construiți - teren 860 mp - acoperiș Linde - NOU Preț: 45.000 EUR (negociabil) 2% comision agenție De ce să o vezi? Pentru că -Are front stradal de 20m - o vede toată ...

643 EUR/m2 | 70 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, mobilat, utilat, Resita, Caras Severin
8
1

Apartament 2 camere, mobilat, utilat, Resita, Caras Severin

Apartament 2 camere de vânzare - Aleea Nufărului, Reșița Oferit în exclusivitate de Luhea Estate Services Cauți un apartament în care să te muți fără stres și fără investiții? Aceasta este oportunitatea perfectă! Detalii proprietate: -2 camere -suprafață construită: 45,5 mp -situat pe Aleea Nufărului, ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Resita, Caras-Severin

Teren zonă centrală Reșița
3
2

Teren zonă centrală Reșița

Luhea Estate Services vă propune: DE VÂNZARE - Teren 324 mp Zona Centrală, Reșița Locație Premium - chiar la drumul principal, în inima orașului Fost amplasament al cunoscutului restaurant Valahia Suprafață totală: 324 mp Acces direct din arteră principală - vizibilitate excelentă și trafic intens Utilități ...

324 m2