Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră de închiriat
5
2

Garsonieră de închiriat

Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată la parterul unui imobil din Bulevardul Muncii nr. 87, ap. 9-10, jud. Cluj. Suprafață utilă: 36,84 mp Compartimentare: open space generos, cu bucătărie integrată Etaj: parter acces facil și confort sporit Stare: curată, luminoasă, ideală pentru ...

36 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in Manastur, zona Pritax
10
3

Inchiriez apartament 2 camere in Manastur, zona Pritax

Apartamentul este confort unic, are o suprafata utila de 48 m2, este situat la etajul 3 8. Apartamentul este compus din: 2 camere decomandate, bucatarie, baie si balcon, este complet mobilat si utilat, centrala termica, bloc izolat termic si se afla in vecinatatea mijloacelor de transport in comun. Se ...

48 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
1

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Apartement Cluj Napoca zona iris 98.000 euro negociabil
5

Locație: Cartierul Iris, Str. Oașului Suprafață utilă: 42 mp Orientare: Vest lumină naturală plăcută în a doua parte a zilei Etaj: Parter, cu mică grădină perfectă pentru relaxare Apartamentul se predă finisat simplu, mobilat și utilat modest, oferind viitorului proprietar posibilitatea de ...

2333 EUR/m2 | 42 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Vand  Inchiriez apartament  Calea Baciului
5
5

Vand Inchiriez apartament Calea Baciului

Vand inchiriez apartament Cluj Napoca ,Calea Baciului , 53mp2 ,140.000 usor negociabil ,complet utilat si mobilat ,compus astfel : - un dormitor -living -bucacatrie -balcon -baie Pret chirie 500 luna (parcare subterana inclusa )

2642 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament la cheie
10

Vând apartament la cheie

Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

Dambu Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca
4
7

Spatiu comercial de vanzare ultracentral 42 mp Cluj-Napoca

Vand spatiu comercial cu suprafata de 42 mp. pe B-dul 21 Decembrie 1989 nr 4, langa Hotel Melody, Cluj. In spatiu functioneaza un cabinet cosmetic de peste 40 de ani. Este autrorizat pentru toate serviciile de infrumusetare. Relatii la tel.

6190 EUR/m2 | 42 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand Garsoniera in Gruia - 44.000 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
6
10

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.000 euro Garsoniera este aparoape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13.1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3385 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de închiriat  Cluj, Cartier Mănăștur, Str. Primăverii
5
1

Apartament 2 camere de închiriat Cluj, Cartier Mănăștur, Str. Primăverii

Închiriez apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Mănăștur, pe Strada Primăverii, etaj 9 10, într-un bloc cu lift modern și scară curată. Apartamentul are 47 mp, este bine compartimentat și foarte luminos, cu vedere deschisă. Dispune de living spațios, dormitor separat, bucătărie mobilată și utilată, ...

47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu depozitare boxe in Manastur Izlazului - mini depozit self storage Cluj Napoca BoxDepo.ro
10
9

Boxdepo.ro Self storage - mini storage Inchiriere boxe depozitare personala de diferite dimensiuni, de la 3 mp la 21 mp. Inaltimea boxei este de 2,5m. Pretul incepe de la 8 euro/MP si este in functie de intervalul de inchiriere si marimea boxei. Intervalul de pret pe mp/luna este 8-16euro. Garantie ...

5 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand 2 case la 5 minute de Teatru National
10
6

Persoana fizica vand 2 case la 5 minute de Teatru National

Persoana fizica ofer spre vanzare inchiriere 2 case pe acelasi teren Calea Turzii zona pod Iorga ,langa Hotel Confort.Casa 1: 220 mp,P+E+M ,5 camere,3 bai,2 bucatarii,2 terase,3 livinguri,garaj,aer conditionat.CT,termopane.Casa 2:4 camere,4 bai ,living,bucatarie,terasa,beci (a functionat ca si pensiune) Zona ...