Promovat
Apartament 3 camere I pet-friendly I cu parcare I Manastur
10

Apartament 3 camere I pet-friendly I cu parcare I Manastur

Apartament 3 camere de inchiriat in cartier Manastur zona Campului Caracteristici principale -compus din: living open-space cu bucatarie, 2 dormitoare, baie, si curte proprie -100mp utili -parter/3 -centrala proprie -1 loc de parcare inclus in pret

100 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere in bloc premium
10
4

Apartament 2 camere in bloc premium

Va oferim spre vanzare apartament în bloc nou, tip boutique in zona strazii Dunarii, aproape de Iulius Mall si strada Dunarii. Caracteristici: - 2 camere, cca 44mp: living cu bucatarie - baie - hol - 1 terasa de cca 7mp - etaj parter inalt din 6- bloc nou - semifinisat Optional se pot achizitiona ...

2852 EUR/m2 | 44 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere, Andrei Muresanu
7
1

Apartament 3 camere, Andrei Muresanu

De vanzare apartament cu 3 camere situat in cartierul Andrei Muresanu. Caracteristicile apartamentului sunt urmatoarele: - Suprafata utila: 102 mp plus 1 balcon cu suprafata de 10 mp - Compartimentare: Semidecomandat- 2 dormitoare, living open space cu bucatarie, 2 bai, debara si hol - ...

2794 EUR/m2 | 102 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere ap. 2 camere decomandate, Cart. Grigorescu
8
2

Inchiriere ap. 2 camere decomandate, Cart. Grigorescu

Apartament cu 2 camere decomandate, bucatarie, baie, debara. Mobilat si utilat - plita, cuptor, hota, masina de spalat haine, combina frigorifica, aspirator, fier de calcat, TV Aproape de - statii autobus - 3 - magazin alimentar, farmacie, banca - Parcul 14 Iulie, Promenada Somes, Sala Polivalenta

48 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament exclusivist intr-un imobil premium, Andrei Muresanu
16

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, amplasat in cartierul Andrei Muresanu, intr-o zona exclusiv de case, recunoscuta pentru liniste, intimitate si standardul ridicat al locuirii. Proprietatea este situata intr-un imobil intim, cu doar 2 apartamente, oferind un cadru restrans ...

4500 EUR/m2 | 125 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

spatiu comercial de inchiriat
10
1

spatiu comercial de inchiriat

ofer pt inchiriat soatiu comercial in cluj napoca zonaPiata Agroalimentara Marasti -Sens giratoriu -100 mp acces din starda

100 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Penthouse in imobil exclusivist, Andrei Muresanu
17
1

Penthouse in imobil exclusivist, Andrei Muresanu

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un penthouse cu 3 camere, amplasat in cartierul Andrei Muresanu, intr-o zona exclusiv de case, recunoscuta pentru liniste, intimitate si standardul ridicat al locuirii. Proprietatea este situata intr-un imobil intim, cu doar 2 apartamente, oferind un cadru restrans ...

4870 EUR/m2 | 77 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament luxury, 2 camere decomandate, poze reale!
9

Apartament luxury, 2 camere decomandate, poze reale!

Apartament 2 camere decomandat, renovat complet premium, bloc reabilitat - Parcul Primăverii Fără comision pentru cumpărător! Vă prezentăm un apartament de 43,5 mp utili + balcon închis 4 mp, complet renovat și nelocuit, într-un bloc reabilitat termic cu fațadă modernă și lift nou. Compartimentare: 2 ...

3698 EUR/m2 | 43 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan pentru constructie casa, Faget
7

Teren intravilan pentru constructie casa, Faget

Nu ratati aceasta oferta exceptionala! Teren de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul FAGET, avand suprafata de 1195 mp. Terenul are urmatoarele caracteristici: tip teren - faneata, intravilan, lungime de 25 m, latime de 43 m, latime a drumului de acces de 7 m, numar fronturi - 1, front la strada de 43 m. ...

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere, cartier Zorilor
7

Apartament cu 3 camere, cartier Zorilor

Vă prezentăm o ofertă cu un raport calitate-preț foarte bun: apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4, în Cluj-Napoca, în apreciatul cartier Zorilor, o zonă extrem de bine cotată datorită poziției sale excelente și accesului facil către toate punctele de interes ale orașului. Localizarea este ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere, finisat,mobilat,utilat complet,zona Teilor
8
1

EDIL Florești vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în localitatea Florești, zona Teilor, în imediata apropiere de pădure. Proprietatea se află la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri locuite și are o suprafață utilă de 50 mp. Apartamentul este confort 1 semidecomandat și se remarcă prin ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial, zona Terra
10

Spatiu comercial, zona Terra

Vă prezentăm o ofertă excepțională: un spațiu comercial situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare Florești, zona Sesp de Sus, în imediata apropiere a cartierului Terra. Acest imobil face parte dintr-o construcție nouă, solid edificată cu structură din cărămidă, acoperiș din tablă, fundație ...

2063 EUR/m2 | 160 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Vivo
12

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Vivo

EDIL Florești vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, aflat la prima închiriere, situat într-un ansamblu rezidențial nou, modern și bine întreținut din zona Florești, foarte aproape de centrul comercial Vivo și viitorul Spital Regional de Urgență. Apartamentul se află la etajul 4 dintr-un ...

55 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Bucătărie profesională complet utilată|catering meal prep disponibila imediat
9

Se ofera spre inchiriere bucatarie profesionala complet echipata, utilizata anterior pentru productie meal-prep catering (autorizare DSV in trecut). Spatiul este pregatit pentru productie alimentara in volum - ideal pentru catering, delivery sau meal prep si poate fi pus rapid in functiune. Caracteristici ...

75 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 10, 180000 euro negociabil. An constructie 1973 Mobilat. Aleea Micus nr 4, ap.43

3158 EUR/m2 | 57 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare   Călățele Sat de Vacanță
2

Teren de vânzare Călățele Sat de Vacanță

Locul perfect pentru casa ta de vacanță! Vând teren de 300 mp, situat în Călățele Sat 1, la doar 400 m de drumul principal, într-o zonă liniștită și pitorească. Avantaje: Acces facil Drum pietruit și tasat, ușor accesibil tot timpul anului Utilități disponibile Curent electric și apă la limita ...

300 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand teren taga sarigau 43

vand teren taga sarigau

vand teren agricol taga sarigau 116 ari ( 1.16 hectare ) pret 22.000 lei front la sosea asfaltata si faneata 5800 mp 10.000 lei in pasune pret negociabil

Cluj-Napoca, Cluj

Ap 3 camere, central
8

Ap 3 camere, central

Persoana fizica, ofer spre inchiriere apartament cu o suprafata de 80mp, balcon exterior, o baie cu cada si un dressing, doua dormitoare si un living spatios cu o canapea extensibila. 2 TV-uri cu internet si cablu TV, incalzire in pardosea. Apartamentul este luminos, la etajul 4 din 6, intr-un bloc ...

80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament modern 4 camere decomandat - 82mp
11
1

Apartament modern 4 camere decomandat - 82mp

Persoana fizica, vand apartament modern, complet renovat si utilat in zona strazii Grigore Alexandrescu (localitatea Cluj-Napoca). Apartamentul beneficiaza de o boxa la subsuol, loc de parcarea cu abonament de la primarie si o suprafata de 82mp (77mp utili + balcon 4.9mp) avand urmatoarea compartimentare: ...

3104 EUR/m2 | 77 m2

Cluj-Napoca, Cluj