Promovat
Apartament finisat modern in ansamblul Elite City, Iris
10
1

Apartament finisat modern in ansamblul Elite City, Iris

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in ansamblul Elite City, cartier Iris, la etajul 7 din 7, cu orientare spre est. Zona beneficiaza de acces facil catre Auchan si numeroase facilitati locale. Apartamentul are o suprafata utila de 59 mp si este compus din ...

2880 EUR/m2 | 59 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere I cu parcare I prima inchiriere I zona Eugen Ionesco
4

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Eugen Ionesco partamentul are 50 mp, este nou, complet mobilat și utilat, totul fiind la prima utilizare. Detalii apartament: • Suprafață: 50mp • 2camere • 1 baie • Etaj demisol • Poziție est/vest • Bloc nou • Prima închiriere Dotări: • Bucătărie complet ...

50 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Duplex cu teren de 320 mp!
7

Duplex cu teren de 320 mp!

Duplex premium cu gradina, 3 dormitoare si birou, in cartierul Europa – Aleea Muzicii Va propunem spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime P+E, situata in cartierul Europa, pe Aleea Muzicii, intr-o zona apreciata pentru intimitate, accesibilitate si cadrul rezidential modern. Proprietatea ...

3125 EUR/m2 | 160 m2

europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 4 camere, decomandat, Manastur
8
2

Apartament 4 camere, decomandat, Manastur

De vanzare apartament cu 4 camere situat in cartierul Manastur, zona Calea Floresti Caracteristicile apartamentului sunt urmatoarele: - Suprafata utila: 82 mp plus 2 balcoane cu suprafata de 10 mp. - Compartimentare: Decomandat- 3 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai si hol - Mobilat ...

2913 EUR/m2 | 82 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala de inchiriat in cartierul Gheorgheni. Comision 0!
11

Capital Imobiliare va propune spre inchiriere o casa individuala in zona strazii Septimiu Albinii in cartierul Gheorgheni. Casa are o suprafata utila de 164mp dispusa pe doua niveluri: - la parter: camera de zi cu bucatarie si loc de servit masa, baie de serviciu, casa scarii - la etaj:3 camere, 2 bai, ...

164 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

0% Comision | Apartament semidecomandat cu 2 camere, 50 mp | Europa
6

Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, semidecomandat, 50 mp, situat în cartierul Europa, Cluj-Napoca. Locație – Zonă linistita – Parcare exterioara inclusa Detalii apartament – Este situat la parter – Suprafață utilă: 50 mp – Compartimentare: hol, living cu bucatarie ...

50 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Închiriez apartament 2 camere pe str Gh Dima ( Zorilor)
10
2

Închiriez apartament 2 camere pe str Gh Dima ( Zorilor)

Proprietar! Dau spre închiriere pe strada Gheorghe Dima - cartier Zorilor, apartament cu două camere, parter înalt , bloc din 4 etaje. Locație: Aproape de centru, Universitatea de Medicină și Farmacie Magazine , piața, stații de autobuz în apropiere Zona este liniștită Dotări: Ap este mobilat ...

60 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

C0MISION 0% ! 3 camere, 2 bai, terasa, casa tip vila, curte comuna
4

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament la casa, cu regim de inaltime S+ P+Pod, curte comuna cu un alt apartament, stuat in zona Piata Cipariu. Proprietatea dispune de o suprafata utila 83,29mp, compartimentare semidecomandata: nol intrare, 2 bai, 3 camere, bucatarie, terasa, pivnita. Exista ...

2869 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament premium, cu 2 camere, parcare, zona Parcul Rozelor
17
1

BLITZ ofera spre inchiriere apartament LUX, cu 2 camere finisat top! Acesta este situat in zona strazii Plopilor. Este pozitionat la etajul 8 al unui imobil nou cu 10 nivele, constructie finalizata in 2022 Compartimentarea este semidecomandata si este gandita astfel: living cu bucatarie, dormitor, ...

56 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu
3

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in cartierul Dambu Rotund. In imediata apropiere aveti acces la multiple facilitati precum supermarket, statie de autobuz, sala de sport. Apartamentul are o compartimentare moderna, fiind compus din living cu bucatarie open space, dormitor, baie si un ...

2130 EUR/m2 | 57 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști
8

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști

BLITZ ofera spre vanzare o garsoniere confort 1, cu suprafața utilă de 32 mp în cartierul Mărăști, zona Expo Transilvania. Situată la etajul 2 al unui imobil structurat pe 4 niveluri, garsoniera este compartimentată astfel: hol la intrare, baie cu cadă, cameră de zi spațioasă, bucătărie decomandată ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial in Zorilor
16

Spatiu comercial in Zorilor

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial in cartierul Zorilor, la 2 minute de Spitalul de Recuperare. Spatiul are suprafata utila de 186 mp, este compus dintr-o incapere open-space, bucatarie, 2 grupuri sanitare, are deschidere de 13 ml, cu vitrine mari, expunere favorabila, terasa ...

186 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

Hala ideala pentru productie sau logistica, pe Calea Baciului
8

Koncept Imobiliare ofera spre inchiriere o hala industriala moderna, cu suprafata utila de 570 mp, situata in zona Dambul Rotund – Calea Baciului, in proximitatea magazinului Lidl, intr-un parc logistic securizat si supravegheat video. Accesul este rapid si usor atat din oras, cat si dinspre centura, ...

570 m2

Cluj-Napoca, Cluj

FARA COMISION!  Penthouse 4 camere 180 mp, 3 bai, terase, priveliste
17

FARA COMISION! Penthouse 4 camere 180 mp, 3 bai, terase, priveliste

CAPITAL IMOBILIARE propune spre vanzare un apartament de tip penthouse intr-un imobil , cu un concept interior modern, structurat pe doua niveluri cu scara interioara si acces direct din lift. Proprietatea este compusa din 3 dormitoare, fiecare dintre ele beneficiind de baie proprie si iesire pe balcon, ...