Imobiliare Cluj-Napoca Cluj

Hartă Listă
Filtre active: Cluj Cluj-Napoca Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament superfinisat cu 2 terase in Grand Park, zona Gheorgheni!
12

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Gheorgheni, in complexul Grand Park Residence, in apropiere de Baza Sportiva Gheorgheni. Imobilul este amplasat intr-o zona moderna si foarte cautata, oferind acces facil catre numeroase puncte de interes si facilitati ...

3402 EUR/m2 | 82 m2

gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
3 camere, semifinisat, parcare, Pod Ira
8
5

3 camere, semifinisat, parcare, Pod Ira

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere intr-o constructie noua, situata in cartierul Marasti. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al unui imobil cu 3 niveluri si dispune de o suprafata utila de cca 70mp. Compartimentarea proprietatii este semidecomandata, fiind organizata astfel: ...

2281 EUR/m2 | 70 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament ideal investitie in cartierul Gruia
7

Apartament ideal investitie in cartierul Gruia

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in cartierul Gruia, in apropierea Companiei de Apa, intr-o zona apreciata pentru liniste, accesibilitate si proximitatea fata de centrul orasului. Proprietatea este amplasata la parterul unei cladiri rezidentiale cu regim redus ...

2854 EUR/m2 | 41 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Duplex 3 camere cu gradina  zona Eroilor
10

Duplex 3 camere cu gradina zona Eroilor

Avem o noua oferta exceptionala pentru dumneavoastra! Imobilul face parte dintr-o constructie noua. EDIL Floresti imobiliare va ofera spre inchiriere o casa duplex in FLORESTI, zona EROILOR. Casa de 3 camere, bucatarie, 2 bai are o suprafata utila de 77 mp, cu un teren de 324 mp. Aceasta este situata ...

76 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0! Apartament cu 2 camere decomandate in Park Lake
6

Comision 0! Apartament cu 2 camere decomandate in Park Lake

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament in Parke Lake, zona Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 5 intr-un imobil nou cu 10 etaje edificat in 2015 dispunand de 2 lifturi. Suprafata utila este de 59,4 mp cu balcon de 3 mp. Compartimentarea este decomandata in urmatoarea ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa individuala de inchiriat in cartierul Gheorgheni. Comision 0!
11

Capital Imobiliare va propune spre inchiriere o casa individuala in zona strazii Septimiu Albinii in cartierul Gheorgheni. Casa are o suprafata utila de 164mp dispusa pe doua niveluri: - la parter: camera de zi cu bucatarie si loc de servit masa, baie de serviciu, casa scarii - la etaj:3 camere, 2 bai, ...

164 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

0% Comision | Apartament semidecomandat cu 2 camere, 50 mp | Europa
6

Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, semidecomandat, 50 mp, situat în cartierul Europa, Cluj-Napoca. Locație – Zonă linistita – Parcare exterioara inclusa Detalii apartament – Este situat la parter – Suprafață utilă: 50 mp – Compartimentare: hol, living cu bucatarie ...

50 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Închiriez apartament 2 camere pe str Gh Dima ( Zorilor)
10
2

Închiriez apartament 2 camere pe str Gh Dima ( Zorilor)

Proprietar! Dau spre închiriere pe strada Gheorghe Dima - cartier Zorilor, apartament cu două camere, parter înalt , bloc din 4 etaje. Locație: Aproape de centru, Universitatea de Medicină și Farmacie Magazine , piața, stații de autobuz în apropiere Zona este liniștită Dotări: Ap este mobilat ...

60 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

C0MISION 0% ! 3 camere, 2 bai, terasa, casa tip vila, curte comuna
4

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament la casa, cu regim de inaltime S+ P+Pod, curte comuna cu un alt apartament, stuat in zona Piata Cipariu. Proprietatea dispune de o suprafata utila 83,29mp, compartimentare semidecomandata: nol intrare, 2 bai, 3 camere, bucatarie, terasa, pivnita. Exista ...

2869 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament premium, cu 2 camere, parcare, zona Parcul Rozelor
17
1

BLITZ ofera spre inchiriere apartament LUX, cu 2 camere finisat top! Acesta este situat in zona strazii Plopilor. Este pozitionat la etajul 8 al unui imobil nou cu 10 nivele, constructie finalizata in 2022 Compartimentarea este semidecomandata si este gandita astfel: living cu bucatarie, dormitor, ...

56 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu
3

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in cartierul Dambu Rotund. In imediata apropiere aveti acces la multiple facilitati precum supermarket, statie de autobuz, sala de sport. Apartamentul are o compartimentare moderna, fiind compus din living cu bucatarie open space, dormitor, baie si un ...

2130 EUR/m2 | 57 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști
8

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști

BLITZ ofera spre vanzare o garsoniere confort 1, cu suprafața utilă de 32 mp în cartierul Mărăști, zona Expo Transilvania. Situată la etajul 2 al unui imobil structurat pe 4 niveluri, garsoniera este compartimentată astfel: hol la intrare, baie cu cadă, cameră de zi spațioasă, bucătărie decomandată ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial in Zorilor
16

Spatiu comercial in Zorilor

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial in cartierul Zorilor, la 2 minute de Spitalul de Recuperare. Spatiul are suprafata utila de 186 mp, este compus dintr-o incapere open-space, bucatarie, 2 grupuri sanitare, are deschidere de 13 ml, cu vitrine mari, expunere favorabila, terasa ...

186 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

Hala ideala pentru productie sau logistica, pe Calea Baciului
8

Koncept Imobiliare ofera spre inchiriere o hala industriala moderna, cu suprafata utila de 570 mp, situata in zona Dambul Rotund – Calea Baciului, in proximitatea magazinului Lidl, intr-un parc logistic securizat si supravegheat video. Accesul este rapid si usor atat din oras, cat si dinspre centura, ...

570 m2