Promovat
Apartament 3 camere I 2 bai I decomandat I cu parcare I Plopilor
8

Apartament 3 camere de inchiriat in cartier Plopilor Caractersitici principale -compus din: living + 2 dormitoare + 2 bai + bucatarie + balcon -65mp utili -decoamdat -etaj 3/4 -bloc reabilitat termic -cetrala priprie -1 loc de parcare inclus in pret.

65 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu de birou premium cu terasa, la cheie in cartierul Marasti
20

Koncept Imobiliare ofera spre inchiriere un spatiu de birouri situat in cartierul Marasti, pe strada Bucuresti, in imediata proximitate a zonei comerciale Kaufland. Amplasat la etajul 4 si 5 al unei cladiri moderne, cu acces pietonal si auto facil, imobilul beneficiaza de minim 6 locuri de parcare proprii ...

340 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere I Dambul Rotund
9
2

Apartament 2 camere I Dambul Rotund

Apartament 2 camere de inchiriat, cartier Dambul Rotund zona Garii Caracteristici -compus din: living + dormitor + hol + bucatarie + baie -etaj 4/4 -baie cu cada -centrala termica -dotat cu: firgider, aragaz, hota, masina de spalat, etc -posibilitate parcare in curtea blocului

40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
De vânzare   Apartament cu 3 camere , 86 mp  cart. Gheorgheni
16
1

De vânzare Apartament cu 3 camere , 86 mp cart. Gheorgheni

Vă prezentăm spre vânzare un apartament spațios de 86 mp, situat la etajul 2 al unei clădiri intime, cu doar 8 apartamente, construită în 2012. Imobilul dispune de o curte interioară frumos amenajată, cu loc de joacă pentru copii și locuri de parcare, ceea ce îi conferă un aer de comunitate și liniște. Compartimentare: ...

4244 EUR/m2 | 86 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 3 camere in  cartierul Gheorgheni. Comision 0!
7

Vanzare apartament cu 3 camere in cartierul Gheorgheni. Comision 0!

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Interservisan in zona de case, cartierul Gheorgheni. Apartamentul este pozitionat la etajul 1 intr-o vila cu 1 etaj si mansarda avand orientare nord-vestica. Cladirea este construita in anul 2000, este izolata termic si are ...

2488 EUR/m2 | 74 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Comision 0! Apartament cu 2 camere decomandate in Park Lake
6

Comision 0! Apartament cu 2 camere decomandate in Park Lake

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament in Parke Lake, zona Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 5 intr-un imobil nou cu 10 etaje edificat in 2015 dispunand de 2 lifturi. Suprafata utila este de 59,4 mp cu balcon de 3 mp. Compartimentarea este decomandata in urmatoarea ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa individuala de inchiriat in cartierul Gheorgheni. Comision 0!
11

Capital Imobiliare va propune spre inchiriere o casa individuala in zona strazii Septimiu Albinii in cartierul Gheorgheni. Casa are o suprafata utila de 164mp dispusa pe doua niveluri: - la parter: camera de zi cu bucatarie si loc de servit masa, baie de serviciu, casa scarii - la etaj:3 camere, 2 bai, ...

164 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

0% Comision | Apartament semidecomandat cu 2 camere, 50 mp | Europa
6

Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, semidecomandat, 50 mp, situat în cartierul Europa, Cluj-Napoca. Locație – Zonă linistita – Parcare exterioara inclusa Detalii apartament – Este situat la parter – Suprafață utilă: 50 mp – Compartimentare: hol, living cu bucatarie ...

50 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

C0MISION 0% ! 3 camere, 2 bai, terasa, casa tip vila, curte comuna
4

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament la casa, cu regim de inaltime S+ P+Pod, curte comuna cu un alt apartament, stuat in zona Piata Cipariu. Proprietatea dispune de o suprafata utila 83,29mp, compartimentare semidecomandata: nol intrare, 2 bai, 3 camere, bucatarie, terasa, pivnita. Exista ...

2869 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament premium, cu 2 camere, parcare, zona Parcul Rozelor
17
1

BLITZ ofera spre inchiriere apartament LUX, cu 2 camere finisat top! Acesta este situat in zona strazii Plopilor. Este pozitionat la etajul 8 al unui imobil nou cu 10 nivele, constructie finalizata in 2022 Compartimentarea este semidecomandata si este gandita astfel: living cu bucatarie, dormitor, ...

56 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu
3

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in cartierul Dambu Rotund. In imediata apropiere aveti acces la multiple facilitati precum supermarket, statie de autobuz, sala de sport. Apartamentul are o compartimentare moderna, fiind compus din living cu bucatarie open space, dormitor, baie si un ...

2130 EUR/m2 | 57 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști
8

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști

BLITZ ofera spre vanzare o garsoniere confort 1, cu suprafața utilă de 32 mp în cartierul Mărăști, zona Expo Transilvania. Situată la etajul 2 al unui imobil structurat pe 4 niveluri, garsoniera este compartimentată astfel: hol la intrare, baie cu cadă, cameră de zi spațioasă, bucătărie decomandată ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spatiu comercial in Zorilor
16

Spatiu comercial in Zorilor

Koncept Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial in cartierul Zorilor, la 2 minute de Spitalul de Recuperare. Spatiul are suprafata utila de 186 mp, este compus dintr-o incapere open-space, bucatarie, 2 grupuri sanitare, are deschidere de 13 ml, cu vitrine mari, expunere favorabila, terasa ...

186 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel