Casa de vanzare
Casa de vanzare la 60 km de cj sau 30 km de Gherla, racordata la reteaua de apa ,strada asfaltata aproape de scoala.
600 EUR/m2 | 50 m2
Geaca, Cluj
azi 10:57
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
600 EUR/m2 | 50 m2
Geaca, Cluj
azi 10:57
vand teren in comuna Geaca 14 arii negociabil
Geaca, Cluj
ieri 11:11
Teren de vânzare în com Geaca suprafață 5800 mp situat lângă lac la drumul județean 109 c cu acces direct. Deschidere la șosea 35 m cu apă și curent la limita proprietății preț 8 euro neg informații prin sms la tel
5,800 m2
Geaca, Cluj
15 mai
Vand casa loc. Geaca, jud. Cluj cu vedere spre lac. Preț 59000 Euro cu 1250mp teren sau 65000 euro cu 2260mp teren, negociabil Telefon
454 EUR/m2 | 130 m2
Geaca, Cluj
13 mai
de vanzare Teten pt casa cu proiect pt casa individuala la lac cu vedere si front la lac terenu este in com geaca jud cluj 40 km de cluj parcela 1= 1.930 M -59.999 eur + cote indivise din drum ,zona de plaja pe malu lacului,parcare destinata vizitatorilor drum acces=893 m zona de plaja ...
460 EUR/m2 | 100 m2
Geaca, Cluj
10 mai
Vindem casa noua, construita in 2019 cu proiect si autorizatie, din BCA, cu fundatie de beton armat și stâlpi de sustinere. Acoperis tabla Bilka, izolatie polistiren 10 cm (certificat energetic B), incalzirea cu termosemineu pe lemne si calorifere. Compartimentare parter 63 mp: living, dormitor, bucatarie ...
1033 EUR/m2 | 90 m2
Geaca, Cluj
28 aprilie