Promovat
Casă cu 3 camere - str. Primaverii
15

Casă cu 3 camere - str. Primaverii

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Turda, pe strada Primăverii, într-o zonă rezidențială cu acces facil către punctele de interes din oraș. Proprietatea este potrivită atât pentru locuință permanentă, cât și pentru investiție, având o compartimentare practică și teren generos. Locuința ...

1082 EUR/m2 | 110 m2

Sud-Est, Turda, Cluj

Promovat
Casă cu teren generos la colț de intersecție - cartier Poiana
16

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Poiana, la colț de intersecție, pe străzile Hațegului și Vrancei, într-o zonă cu acces facil și cu avantajul rar al deschiderii la două străzi. ​ Proprietatea este amplasată pe un teren drept, în suprafață de 869 mp, având pe teren două construcții ...

550 EUR/m2 | 200 m2

Turda, Cluj

Promovat
Casă modernă, ultrafinisată, cu grădină -  str. Sandulesti
20

Casă modernă, ultrafinisată, cu grădină - str. Sandulesti

Vă propunem spre vânzare o proprietate modernă situată pe strada Liviu Cigareanu, o stradă liniștită derivată din strada Sândulești, la doar câteva minute de mers pe jos de Piața Romană, una dintre cele mai bine deservite zone ale orașului. În imediata apropiere se găsesc magazine, bănci, restaurante, ...

2323 EUR/m2 | 155 m2

Central, Turda, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere in curte comuna - str. Ana Ipatescu
11

Apartament cu 2 camere in curte comuna - str. Ana Ipatescu

Vă propunem spre vânzare un apartament în casă, situat la parter, într-o proprietate cu curte comună împărțită doar cu încă un vecin. Locuința este potrivită pentru cei care caută o alternativă la apartamentul de bloc și își doresc acces la curte și grădină proprie, într-un cadru mai liniștit. Suprafețe ...

1106 EUR/m2 | 47 m2

Turda, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare 2

Casa de vanzare

Casa de vanzare in turda zona centru turistic 3 camere bucătărie baie hol singur curte plus 2 anexe separat pod camera video afara Centrala termica gqz curent apa etc preț euro 90.000 euro negocialabil Scoala gradinita spital politie magazine etc informații la tel

3214 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Teren de vânzare în Turda pentru construcție casă (sau două case)
5
1

Ofer spre vânzare teren situat în municipiul Turda, amplasat ultracentral cu două deschideri spre str. Octavian Iosif și str. Gheorghe Șincai, într-o zonă liniștită și bine conectată. Terenul beneficiază de acces facil la drumuri principale, fiind potrivit atât pentru construcție rezidențială, cât și ...

1,388 m2

Ultracentral, Turda, Cluj

De vânzare!
7

De vânzare!

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 dormitoare, living, două băi și bucătărie, 79,11 mp, str. Lotus, nr 12, vis-a-vis de școală, zonă liniștită, apartamentul este renovat, blocul este izolat și renovat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4.

1456 EUR/m2 | 79 m2

Turda, Cluj

Vand Teren Extravilan Dabagau Turda-Cluj
3

Vand Teren Extravilan Dabagau Turda-Cluj

Vand teren extravilan la soseaua Turda-Cluj, in apropierea Azilului de Batrani, suprafata 8600 mp, parcelabil in 2 parcele, front 52 metri, C.F, apa si curent in zona.

8,600 m2

Centrul Istoric, Turda, Cluj

vand casa in turda aproape de centru
5
14

vand casa in turda aproape de centru

Vand casa in Turda,aproape de centru.Casa este compusa din 3 camere,bucatarie,baie,camara,finisata,izolata termic,toate utilitatile,posibilitati de extindere,singur in curte.Acte in regula.Pret 135.000euro negociabil.Detalii la numerele de telefon afisate.

1421 EUR/m2 | 95 m2

Turda, Cluj

P.f. Vând apartament 4 camere, 90 mp, zona parcul Teilor
10

P.f. Vând apartament 4 camere, 90 mp, zona parcul Teilor

Vând apartament 4 camere, 90 mp, situat în zona parcul Teilor, str Tineretului nr 22. Bloc cu o singură scară. Zonă extrem de liniștită și mult spațiu verde. Apartamentul este situat la parter (înalt), izolat ext. cu polistiren 10cm, interior cu rigips si vata minerala de 10cm, pardoseala cu polistiren ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare in TURDA ,Jud.CLUJ. Cartier Primaverii str,Ocatvian Goga Nr16.
10
1

Casa de vanzare 1000 mp, 4 dormitoare spatiaose,2 bai spatioase,sufragerie ,bucatarie camara, ,garaj curent trifazic,groapa de revizie, doua beciuri ,terasa. Casa are paretii finisati si totul vospit in alb ,mansarda este podita cu lemn de calitate restul este nefinisat.(baie bucatarie pardosele).Casa ...

215 EUR/m2 | 1,000 m2

Turda, Cluj

Inchiriez apartament 100 m2 pentru muncitori in zona centrala
5

Apartamentul este situat pe strada Dr Ioan Rațiu într-un imobil cu două locuințe. Acesta dispune de bucătărie, baie, hol mare, două camere decomandate și un loc de parcare în fața imobilului. Pentru mai multe detalii ne puteți contacta la numărul de telefon

100 m2

Turda, Cluj

Inchiriez garsoniera
5

Inchiriez garsoniera

Inchiriez garsoniera, in Turda,micro2, parter, dotata cu centrala, termopane, 26mp.1100 ron luna + 1100 garantie+plata cheltuielilor.Tel .

26 m2

Turda, Cluj

Casa de  vanzare 200mp utili in Turda Noua
8
9

Casa de vanzare 200mp utili in Turda Noua

Vand casa spatioasa, ideala pt familii cu copii, zona linistita, aproape de Salina Turda, de Spitalul Municipal, De Parc. Locatie :Turda Noua Suprafata totala utila pozitionata pe doua nivele este de 200 mp Camere:3 camere, 2 bucatarii,hol de 10 mp, baie, camara, beciuri si garaj Incalzire cu teracote ...

750 EUR/m2 | 200 m2

Turda, Cluj

Garsonieră de închiriat   zonă centrală
3
1

Garsonieră de închiriat zonă centrală

Se oferă spre închiriere garsonieră situată într-o locație centrală, cu acces facil către magazine alimentare, bănci, stații de autobuz și taxi, precum și alte puncte de interes. Locuința are compartimentare decomandată, fiind formată din hol, bucătărie, cameră și baie. A fost recent renovată complet ...

28 m2

Turda, Cluj

Vand apartament in Turda jud Cluj
6
7

Vand apartament in Turda jud Cluj

Vând apartament în Turda, str.Narciselor nr.1,bloc O,etaj III, 2 camere,bucătărie, baie, cămară, debara,antreu,geamuri termopan,balcon inchis,ușa nouă la intrare,suprafata 51 mp,aproape de piata si școala, loc de parcare, la interior necesita renovare. Preț 65.000 euro negociabil Tel:

1275 EUR/m2 | 51 m2

Turda, Cluj

vând apartament decomandat 3 camere 68 mp
10

vând apartament decomandat 3 camere 68 mp

Apartament spațios de vânzare ideal pentru familie!Turda, județul Cluj Se oferă spre vânzare un apartament confortabil și bine întreținut, perfect pentru cei care își doresc un cămin primitor și eficient. Apartamentul este în Turda, micro 3 Detalii principale: 3 camere luminoase 2 băi 2 balcoane Cămară ...

1162 EUR/m2 | 68 m2

Turda, Cluj

Vând casă întăbulată cu suprafața utilă 197 mp,
10
2

Vând casă întăbulată cu suprafața utilă 197 mp,

cu 639 mp teren intravilan împrejmuit, cu utilități (apă, gaz, curent electric, canalizare), front stradal 19 metri, drum asfaltat. Casa este: decomandată și compusă din: demisol: 2 camere și scară interioară pentru acces la parter; parter: living, bucătărie, cămară, hol, baie, cameră, casa scării, ...

1365 EUR/m2 | 197 m2

Turda, Cluj

Garsoniera de vânzare
8

Garsoniera de vânzare

Vând garsonieră zona micro 1 pe strada Baladei centrala termica pe gaz, parchet ușa metalică etaj4 Info: Tel. Zero, șapte, cinci, cinci, patru, șase, cinci, șapte, cinci, cinci , WhatsApp

1679 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Casa de vânzare în Turda
6
12

Casa de vânzare în Turda

Vând casa situata în Turda, strada Călărași, compusă din două camere, bucătărie, cămară, baie, hol și beci. Casa este intabulată, cu suprafața construita la sol de 75 mp. si teren cu suprafața de 1341 mp. Se vinde mobilată și este situată în apropiere de Salina Turda. Preț 120.000 negociabil. Telefon ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

Garsoniera mobilata de vanzare, Str. Tineretului
3
3

Garsoniera mobilata de vanzare, Str. Tineretului

De vanzare garsoniera, etaj parter, zona Micro - Str. Tineretului - mun. Turda Compartimentare: - hol intrare - baie - 1 camera - 1 balcon - bucatarie Garsoniera este recent renovata, are centrala termica noua, mobilier nou.

1654 EUR/m2 | 26 m2

Turda, Cluj

Garsoniera de vanzare
6
2

Garsoniera de vanzare

Se vinde garsoniera mobilata si utilata in Turda str. Lotus 2 , 34,48 + 4 balcon mp. etj. 4 , baie recent renovata, centrala noua ariston.Unic proprietar intabulata.

1257 EUR/m2 | 35 m2

Turda, Cluj

Vand teren cu proiect
4
2

Vand teren cu proiect

Teren de vânzare Strada : Aleea Piezisa langa str.Baritiu Suprafața de 623mp, intravilan Bransament la curent, apa și canalizare - în curs de branșare Terenul are si proiect, casa cu etaj si garaj.

623 m2

Turda, Cluj

Vand apartament cu 4 camere
5

Vand apartament cu 4 camere

Vand apartament cu 4 camere, decomandat, confort 1, etajul 1, Micro 3 Oprisani, zona linistita, la 5 minute de Kaufland , Lidl, farmacii. La 250 de metri se gaseste piata agroalimentara, Apartamentul este compus din 4 camere, 2 holuri, bucatarie, doua bai, balcon, camara, debara si beci 20 mp, termopane, ...

1300 EUR/m2 | 100 m2

Turda, Cluj

Apartament de vânzare 1

Apartament de vânzare

Vând apartament in micro1strada constructorilor Nr 18bloc b4 etaj4 cu trei camere balcon centrala la preț de 75000euro urgent negociabil informații la telefon În Turda

1172 EUR/m2 | 64 m2

Turda, Cluj

Vînd teren

Vînd teren

Vând teren intravilan 500 m În CARTIERUL PRIMAVERI TURDA Str.MARIN PREDA nr. 1A

500 m2

Turda, Cluj

Teren de vanzare
1
7

Teren de vanzare

Vand teren in zona Poiana, cartier nou, zona linistita, ideal pentru constructie casa. Utilitati in apropiere. Suprafata 600mp.

600 m2

Turda, Cluj

Vand apartament 3 camere
10
1

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandate stil vagon suprafata 50,20mp plus cota parte din uscatoria ce este pe etaj langa noi plus balcon inchis ,str. Lianelor nr 3 este situat la etajul 4 4 este izolat pe exterior si acoperiș refăcut, balcon închis toate actele sunt in regula nu se vinde prin credit bancar ...

12 EUR/m2 | 5,020 m2

Turda, Cluj

Vand Casa 4

Vand Casa

str cocosului Nr 37 compusa 2 camere living Teren mare actele sunt in regula Tot la zi . prețul se discuta la telefon

250 EUR/m2 | 300 m2

Turda, Cluj

Vand teren pt cabana in sat Pietroasa, com. Moldovenesti Cluj 18

Vand teren pt cabana in sat Pietroasa, com. Moldovenesti Cluj

Vand teren pt cabana 29000m patrati in sat Pietroasa, com. Moldovenesti, jud. Cluj, la 25 km de Turda, la intrare in sat pe partea dreapta a 4 locatie, front la strada 96m, utilitati la strada, drum asfaltat, acte in regula. Terenul nu se parceleaza.Pret 5 euro/m patrat negociabil.

Turda, Cluj

teren intravilan
3

teren intravilan

Teren turda intravilan 3540 mp parcelabil cu CF 700 mp preț 40 mp 700 mp preț 40 mp 2140 mp preț 38 mp Terenul se află pe strada Călărași la 2 km de spitalul Turda într-o zonă frumoasă cu priveliște , front 29 m Utilități Terenul se poate cumpăra și tot 3540 mp preț 35 negociabil!!! Mai multe ...

3,540 m2

Turda, Cluj

Închiriez garsonieră confort mărit
4
1

Închiriez garsonieră confort mărit

Închiriez garsonieră utilată în zona Micro 2,Turda,Cluj,mai multe detalii la telefon

34 m2

Turda, Cluj

Garsoniera confort 1 de închiriat în Turda Micro 2, utilată

Garsoniera confort 1 de închiriat în Turda Micro 2, utilată

Garsoniera de închiriat , parter , o cameră bucătărie baie , negociabil

34 m2

Turda, Cluj

Apartament de închiriat în centru
7
2

Apartament de închiriat în centru

Persoana fizica va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai ,pe doua nivele ,situat in zona centru - Anaf , aproape de toate punctele de interese principale: magazine, farmacii , centre medicale , transport în comun, scoli si parcul mare Acesta este pozitionat la etajul 7, ...

130 m2

Turda, Cluj

Vând teren
1
3

Vând teren

Vând teren în suprafață de 500 mp lângă piscina Select din Moldovenești Telefon

500 m2

Turda, Cluj

Închiriez spațiu pentru birouri   32 mp utili, locatie Ultra-Centrala Turda
3

Închiriez spațiu pentru birouri 32 mp utili, locatie Ultra-Centrala Turda

Se închiriază spațiu pentru birouri situat la etaj, cu o suprafață utilă de 32 mp, compartimentat în 2 camere și baie. Spațiul este mobilat modern pentru activități de birou și este ideal pentru firme, activități administrative, contabilitate, consultanță sau alte servicii de birou. Clădirea este renovată ...

32 m2

Ultracentral, Turda, Cluj

Teren la iesirea din Turda, langa hotel Sun Garden
4

Teren la iesirea din Turda, langa hotel Sun Garden

Teren extravilan pe Drumul Mocanilor, 5800 arii, cu CF, cu posibilitatea trecerii la intravilan. Lângă hotelul Sun Garden.

5,800 m2

Turda, Cluj

Parcele de teren in comunitatea privată Nova Potaissa
1

Parcele de teren in comunitatea privată Nova Potaissa

Vrei să iți construiești casa ta intr-o comunitate modernă? Alege o parcelă de teren, alege un proiect de casă și apoi fie construiești tu, fie te ajutăm și iți construim noi. Mai avem doar cateva parcele disponibile cu suprafețe de 502mp, 670mp si 750mp. Prețurile incep de la 100 euro mp. Toate utilitățtile ...

600 m2

Turda, Cluj

vînd apartament 3 camere Turda
10

vînd apartament 3 camere Turda

Apartament de vanzare str 22 decembrie (armata rosie) Turda -apartamentul are o suprafata de 75 mp, et1, -iest compus din 2 cam 1 living 1 bucătărie 1 baie 1hol. -în apartament sant toate condițiile. - gaz -apa -internet -curent electric -interfon -centrală, calorifere -Apartamentul se vinde mobilat ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Turda, Cluj

 Casă de Vânzare   Locație Premium în Turda Nouă (Str. Andrei Mureșanu)
8
3

Casă de Vânzare Locație Premium în Turda Nouă (Str. Andrei Mureșanu)

Vă oferim spre vânzare o proprietate situată într-una dintre cele mai căutate zone din Turda, pe Strada Andrei Mureșanu, nr. 40. Casa este ideală pentru o familie care își dorește confort și accesibilitate imediată la toate facilitățile urbane. Locație și Facilități (la doar 1 minut de mers pe jos): Proprietatea ...

1236 EUR/m2 | 89 m2

Turda, Cluj

De vanzare apartament in  vila,   TURDA
8
2

De vanzare apartament in vila, TURDA

De vanzare apartament in vila, TURDA PROFITA DE OCAZIE: De vanzare apartament in vila, cu gradina, in zona Micro 1, Rapsodiei, Turda. Zona buna, linistita, cu magazine, scoala, cabinete medicale, parcare mare Componenta: 2 camere, bucatarie, hol, balcon( .mp) si mansarda, cu posibilitate de ...

700 EUR/m2 | 70 m2

Micro 1, Turda, Cluj

Casa de vanzare în Postarat
5
4

Casa de vanzare în Postarat

Ofer spre vânzare casă situată într-o zonă liniștită din Turda, pe strada Petru Maior, imobilul necesita lucrari de renovare . Construcția este compusa din:2 camere, 1 bucătărie, 1 baie, 1 cămară, hol, pivniță, pod si o mica terasă. Suprafața terenului este de 909 mp, oferind multiple posibilități ...

1375 EUR/m2 | 72 m2

Poștarât, Turda, Cluj

Teren de vanzare
5
2

Teren de vanzare

Vând teren in zona de munte Este un teren foarte frumos in zona de munte Măgura ierii Toate acte la zi inclusiv CF Se poate și parcela

2,000 m2

Turda, Cluj

Casa de vanzare Turda, Cluj
10
11

Casa de vanzare Turda, Cluj

Se vinde casa in Turda, cartier Turda Noua, in apropierea spitalului municipal pe strada Decebal. Este un cartier linistit, curat. Cu masina se poate ajunge in 7min in zona centrala.Este vorba de o casa familiala in regim P+M. Parter : baie, bucatarie, hol, living, casa scarii Mansarda : 2dormitoare, ...

1255 EUR/m2 | 110 m2

Turda, Cluj

spatiu de inchiriat
8

spatiu de inchiriat

TURDA Spatiu de Inchiriat 3 camere cu baie propie fiecare camera,bucatarie comuna, in turda CENTRUL TURDA str.Republicii nr.4( langa fostul tribunal),pret de 3000 lei lunar, are toate utilitatile pentru fuctionare.spatiul este in zona centrala a TURZII fantanile arteziene ,statie de autobuze ,aer ...

150 m2

Central, Turda, Cluj

Vand apartament cu 4 camere,turda,jud.cluj 1

Vand apartament cu 4 camere,turda,jud.cluj

VAND APARTAMENT CU 4 CAMERE IN TURDA JUD CLUJ,80M ,2 BĂI UN BALCON,AMENAJAT CU GRESIE FAIANTA PARCHET,GEAMURI TERMOPANE,USA METALICA,CENTRALA PE INSTALATIE DE CUPRU,COMFORT 1,ZONA LINISTITA,MAGAZIN ALIMENTAR IN BLOC,LOC PARCARE,5 MINUTE DE MERS PE JOS PANA LA KAUFLAND LIDL,PREȚ 105.000 NEGOCIABIL.

1188 EUR/m2 | 80 m2

Turda, Cluj

Casă familială (mobilată) cu spații comerciale de vânzare (Turda, colț Bocoș)
10

Suprafață: 781mp Corpul nr. 1: compus din spaţiu comercial prevăzut din o sală de vanzare, atelier, magazie şi garaj 131,9mp - mixt Corpul nr. 2: compus din 3 camere, 2 bucătării, cămară, baie şi pivniţă 105,2mp - rezidential Corpul nr. 3: Spaţiu comercial compus din 2 săli vanzare, 2 depozite marfă, ...

Turda, Cluj

Vanzari ap 1

Vanzari ap

VND APARTAMENT DOTAT CU CENTRALA TERMICA , TERMOPANE, IZOLAT ESTERIOR. SE POATE VEDEA CARE DORESTE

103 EUR/m2 | 680 m2

Turda, Cluj

Apartament cu 2 camere cu o suprata de 47m2 situat in zona Micro 3 Turda,judetul Cluj
5

Apartamentul este situat in zona Micro 3, se afla pe strada Panselutelor nr.9 in orașul Turda județul Cluj, apartamentul dispune de o suprafata de 47 metri pătrați, este situat la etajul 1 într-un bloc cu 4 etaje.Apartamentul este renovat recent.Pentru mai multe detalii, ma puteți contacta la numărul ...

47 m2

Turda, Cluj

Vând apartament cu 3 camere,decomandat
10

Vând apartament cu 3 camere,decomandat

Vând apartament cu 3 camere decomandat situat în zona centrală,Turda, 70 mp , +garaj din bolțari + boxă subsol .. Preț 110.000 euro,negociabil.... Informații la telefon .....Se vinde mobilat exact cu ce e în poze!

1571 EUR/m2 | 70 m2

Central, Turda, Cluj

Apartament de închiriat
9
1

Apartament de închiriat

Ofer spre închiriere apartament într-un ansamblu rezidențial in Turda Nouă la Smarald Residence"cu 3 camere mobilată si utilată cu electrocasnice.Incalzire în pardoseală și aer condiționat ,balcon ,parcare pentru 2 mașini .Se percepe garanție echivalent cu 2 luni de chirie!

75 m2

Turda, Cluj

vand apartament
10
2

vand apartament

apartament 3 camere bloc din cărămidă.str toamnei.compus din 3 camere bucătărie baie balcon închis.foarte aproape de școală piața .policlinica diagnostic. stație de autobuz lidl .kaufland

1417 EUR/m2 | 48 m2

Turda, Cluj

Casa spatioasa de vanzare in Turda, proprietar   zona centrala
10
1

Casa spatioasa de vanzare in Turda, proprietar zona centrala

Oportunitate excelenta de achizitie in zona centrala din Turda! Proprietar, vand casa spatioasa si bine compartimentata, situata intr-o locatie premium, vis-a-vis de Colegiul National Mihai Viteazul. Imobilul este dispus pe trei niveluri si ofera un spatiu generos, ideal atat pentru locuinta multifamiliala, ...

733 EUR/m2 | 300 m2

Central, Turda, Cluj

Spatiul comercial Turda Noua
10

Spatiul comercial Turda Noua

Descriere spatiu - Spatiu comercial este situate in Turda , strada Lotus nr 8 . - Spatiul are toate utilitatile ,respectiv apa , gaze ,curent electric si canalizare . - Spatiul pote fi renovat si transformat intr-un spatiu comercial tip supermarket - Spatiul are 2 toalete si 2 bai putand fi folosit si ...