Imobiliare Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol, apusuri superbe
5

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2042 EUR/m2 | 48 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
Proprietar, 75mp, 3 camere, central, str Stefan cel Mare, Constanta
10
6

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, central, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la usa, ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Ocazie!!! apartament 2camere dec.80800
10
17

Ocazie!!! apartament 2camere dec.80800

Proprietar vând apartament 2camere transformate în 3 camere, zona Bratianu - Detasamentul de pompieri la parter cu balcon generos; cu 2iesiri una în fața blocului și una în spatele balconului cu o curte de aprox.20m . Apartamentul deține centrala proprie, izolație pe toata suprafața, AC. și loc de parcare ...

1554 EUR/m2 | 52 m2

Palas, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac
10

Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac

Apartament 2 camere open-space Compozitori Baba Novac, Constanța Proprietar vand apartament 2 camere open space, situate in cartier Compozitori Baba Novac. Detalii apartament: - Etaj 2 9 (bloc cu lift). - Suprafata totala 56mp utila 50mp. - Open-space - spațios, luminos, bine compartimentat. - ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan de vanzare
1
3

Teren intravilan de vanzare

Teren intravilan construibil

Mangalia, Constanta

Vand casa tip garsoniera in Navodari
5
2

Vand casa tip garsoniera in Navodari

Casuta de vanzare in Navodari, stil garsoniera, situata intr-o zona linistita, la doar 10 minute de centrul orasului, ideala pentru o persoana cuplu sau folosita ca si spatiu comercial. Compartimentare: camera, baie, bucatarie Suprafata utila: 45 mp plus 45 mp curtea Utilitati: apa, curent, gaze disponibile ...

679 EUR/m2 | 70 m2

Navodari, Constanta

teren Lazu intre case 3400 mp 1

teren Lazu intre case 3400 mp

Agentia Imobiliara Impact 2000 Va propune spre vanzare teren intravilan in zona Lazu in suprafata de 3400mp situat pe colt. Utilitatile se afla in fata terenului. Terenul se afla in proximitatea Peco-ului. Pret 100euro mp. In zona dispunem si de alte terenuri . Vizionarea se va putea face un urma ...

Lazu, Constanta

Inchiriez spatiu comercial Mamaia Nord

Inchiriez spatiu comercial Mamaia Nord

Inchiriez spatiu comercial cu suprafata de 55 m2 in zona Mamaia Nord, str. D8, nr. 10 la distanta de 50 m de promenada. Spatiul comercial dispune de curent trifazic (380 V) si este utilat cu centrala proprie pe gaz si baie. Spatiul se inchiriaza cu 10000 Euro +TVA pe an.

55 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Apartament de vânzare
10
3

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare la intrare în cumpăna pe partea stângă , etj 1din2,trei camere dec confort 0 suprafață totală 70 m2 utili 63,86 cu balcon de 6,40m2 ,o baie mare cu posibilitatea de a doua baie la dormitorul mare având instalația sanitară făcută,apartamentul se vinde mobilat cum se vede

14 EUR/m2 | 6,386 m2

Cumpana, Constanta

Vand teren intravilan in Constanta cu vedere catre mare
2
3

Vand teren intravilan in Constanta cu vedere catre mare

Vand teren intravilan in Constanta. 1600 mp. Vedere catre mare. Zona 1 Mai Vechi. Deschidere 25 metri. Cadastru si intabulare la zi. Pret: 50 euro mp Pentru detalii va rog sa sunati, nu raspund la mesaje.

1,600 m2

Constanta, Constanta

Casa de inchiriat, Ovidiu, cartier nou si linistit
5
2

Casa de inchiriat, Ovidiu, cartier nou si linistit

Oferim spre inchiriere vilă spațioasă și elegantă, amplasată în Ovidiu, într-un cartier modern și liniștit. Proprietatea dispune de un teren in suprafață de 360 mp si construcție cu o suprafață desfășurată de 240 mp, avand regim de înalțime P+M, formată din: Parter: living cu bucatarie, 2 dormitoare ...

240 m2

Ovidiu, Constanta

Vind garsoniera cf 3,22mp,etaj 4 4,comuna Agigea, județul Constanța, aproape de Mare, 18000euro
1
27

Vind garsoniera cf 3,22 mp, comuna Agigea, județul Constanța, aproape de Mare, etaj 4 4,18000 euro

818 EUR/m2 | 22 m2

Agigea, Constanta

Casa de vânzare
2

Casa de vânzare

Vilă modernă P+1 cu spațiu comercial curte cu construcții anexe Oferim spre vânzare vilă spațioasă in localitatea Mangalia strada libertatii ,dispusă pe P+1, cu fațadă modernă albă și soclu placat cu faianță placaj decorativ gri, oferind un aspect elegant și ușor de întreținut. Parter spațiu ...

2000 EUR/m2 | 130 m2

Central, Mangalia, Constanta

 Vind casa  vila superba cuspatiu comercial si deschidere la mare in Mamaia Nord Navodari
4
9

Vind casa vila superba cuspatiu comercial si deschidere la mare in Mamaia Nord Navodari

Vind casa vila superba cu deschidere la mare in Mamaia Nord ,tabara Navodari Terenul are 750mp cu 24 ml deschidere la strada Vila are SU 750mp , 5 camere ,3 bai,subsol ,camera tehnica si camara alimente Parter are living,dormitor,bucatarie+grup sanitar garaj,centrala pe gaz,plus aer conditionat Pret ...

750 m2

Mamaia, Constanta

Apartament Faleză Nord
6
2

Apartament Faleză Nord

Apartament de închiriat în Faleză Nord. Pentru mai multe detalii

43 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare
9
16

Casă de vânzare

Casă de vânzare în km 4-5 Constanța Suprafața utilă 50 mp Suprafața totală 80mp Două camere, baie și bucătărie Se vinde mobilată Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

Teren extravilan

Teren extravilan

Vând 4 h teren extravilan, Ciocarlia jud Constanța.

4 m2

Ciocarlia, Constanta

casa de vanzare , zona foarte linistita , frumos amenajata !
10

spati verzi grădin cu pomi fructiferi , spațiu zona de relaxare ,

500 EUR/m2 | 400 m2

Faclia, Constanta

casa Agigea la alb
5
1

casa Agigea la alb

casa 3 camere Agigea strada Răchitei suprafață construită 120mp suprafață teren 480 mp se vinde la alb preț 115000 euro . accept și unele variante auto plus diferență

958 EUR/m2 | 120 m2

Agigea, Constanta

teren extravilan aproape de sat
1

teren extravilan aproape de sat

se vinde urgent teren extravilan in Sat Poiana Ovidiu. terenul are 5000 de metri este situat la aproximativ 500 de metri de sat. este o buna investitie pentru viitor. se poate trece la intravilan. drum agricol scurt pana la soseaua principala. este imprejmuit are puț de apa solar o mica terasa o magazie.o ...

5,000 m2

Poiana, Constanta

teren Poiana Ovidiu
1
1

teren Poiana Ovidiu

se vinde urgent teren extravilan in sat Poiana-Ovidiu.Sunt 5000 de m extravilan cu oportunitatea de a trece la intravilan (langa noi sunt deja terenuri parcelate) este imprejmuit are puț de apa pe el. solar o mica livada,terasa etc. merita vazut. este o investitie buna ptr viitor avand in vedere dezvoltarea ...

5,000 m2

Ovidiu, Constanta

Vand loc de veci in Cimitirul CENTRAL
2
1

Vand loc de veci in Cimitirul CENTRAL

CONCESIONEZ UN LOC DE VECI FARA LUCRARE (PRNTRU INHUMARE), IN CIMITIRUL CENTRAL IN SECTORUL DINTRE ALEIA A 2-A SI ALEIA A 3-A (CAM LA MIJLOCUL DISTANTEI DINTRE CELE DOUA ALEI) PE PARTEA STANGA,PE SENSUL DE INTRARE IN CIMITIR.

Constanta, Constanta

De vanzare garsoniera in zona Far
5

De vanzare garsoniera in zona Far

Vand garsoniera pe str.Aleea Timonei nr4 etaj2 bl.C4.mobilata.utilata cu toate.21mp.incadrata.pret 42000.euro.. ..Constanta.

2000 EUR/m2 | 21 m2

Km 4, Constanta, Constanta

schimb apartament
6
1

schimb apartament

schimb apartament 2 camere, str. Prieteniei nr 1, decomandat, etaj 3 din 4, totul nou,, merita vizionat, cu apartament in Constanta, inel 1, 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj intermediar (fara parter sau ultimul etaj), plus diferenta