Hartă Listă
Filtre active: Constanta Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 4 Camere 135 MP,  cu Vedere Superba la Mare si la Lac, Zona Phoenicia
20
3

Apartament 4 Camere 135 MP, cu Vedere Superba la Mare si la Lac, Zona Phoenicia

Vand penthouse cu o suprafata de 135 mp, situat intr-un bloc modern la etajul 7 7 in Mamaia Nord, cu vedere frontala la mare si laterala la lac. Acesta dispune de un living generos de 54 mp, perfect pentru relaxare si socializare, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, dressing si o bucatarie separata, dotata ...

1463 EUR/m2 | 123 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Apartament 3 Camere Mobilat Complet, Zona Eden
18
10

Apartament 3 Camere Mobilat Complet, Zona Eden

Descoperiti confortul si eleganta intr-un apartament de vanzare situat la etajul 5 din 5, intr-o mansarda luminoasa si primitoare. Aceasta proprietate impresionanta, cu o suprafata utila de 55 mp, este compusa din trei camere spatioase: doua dormitoare si un living generos, ideal pentru momentele de ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

inel i, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat- Bulevardul Mamaia
12

Apartament cu 2 camere de închiriat- Bulevardul Mamaia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-un bloc din zona Delfinariu. Locuinta este modesta, potrivita pentru cei care isi doresc un spatiu decent si functional, fara pretentii de lux. Este mobilata si utilata, oferind strictul necesar pentru ...

44 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere zona Dacia
9
1

Apartament 3 camere zona Dacia

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 4/4, cu o suprafata utila de 72mp plus 6mp cu 2 balcoane dispune de centrala proprie si este izolat exterior. Se vinde cum se vede in poze. Pret negociabil Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ...

1474 EUR/m2 | 78 m2

dacia, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 500 mp intre case, Agigea Central, utilități langa teren
6
3

P143610 GOFMAN ESTATE va propune la VANZARE un teren de 500mp situat in zona centrală a orașului Agigea. Toate utilitățile sunt lângă teren. Contactati-ne pentru mai multe detalii si vizionari !

500 m2

Agigea, Constanta

Casa de inchiriat pentru birouri in Constanta
8
1

Casa de inchiriat pentru birouri in Constanta

Casa de inchiriat amenajata pentru birouri in centrul orasului.Curte unde se pot parca 2 masini si spatiu comercial la strada.

145 m2

Constanta, Constanta

Inchiriem spatiu depozitare  productie  showroom  service
5
1

Inchiriem spatiu depozitare productie showroom service

Societate comerciala, va propune spre inchiriere spatiu nou depozitare productie showroom, complet utilat,toate utilitatile, proiect unicat, situata pe Str Interioara 2, cu acces direct si liber pt camioane din centura orasului Constanta, sosea asfaltata Spatiul este construit in anul 2022 avand ...

1,400 m2

Constanta, Constanta

Apartament 3 camereTomis Nord-Ciresica-Campus
12
31

Apartament 3 camereTomis Nord-Ciresica-Campus

Apartament trei camere ,la zece minute de plaja(mers pe jos),ideal casa de vacanta sau rezidential,incalzire centrala gaze,mobilat si utilat,etaj trei,suprafata utila-39,7 m.p. ,termopan,gresie,faianta(renovat total),foarte luminos,liber.

2100 EUR/m2 | 40 m2

Tomis%2525252525252bNord, Constanta, Constanta

Apartament doua camere in Mamaia-Alezzi Resort
11
8

Apartament doua camere in Mamaia-Alezzi Resort

Apartament doua camere confort zero,zona -Mamaia-Alezzi Infinity Resort & SPA,bloc nou,loc de parcare inclus,piscina,orientare sud-est,primul rand la mare(terasa cu vedere la mare),ideal ca apartament de vacanta,rezidential sau investitie,la un minut de plaja,etaj patru din noua,mobilat complet si utilat,aer ...

2931 EUR/m2 | 58 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Apartament doua camere-Mamaia Sat-Lidl
7
43

Apartament doua camere-Mamaia Sat-Lidl

Apartament doua camere confort zero,zona -Mamaia sat-LIDL,bloc nou,loc de parcare inclus,orientare est,ideal ca apartament de vacanta,rezidential sau investitie,la un minut de plaja,parter din trei etaje,mobilat complet si utilat,aer conditionat,centrala gaze,gresie,faianta,parchet,termopan,usa intrare ...

1373 EUR/m2 | 75 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera zona Agigea
3
69

Garsoniera zona Agigea

Garsoniera zona Agigea,nemobilata,etaj unu din patru,renovata total-termopan,gresie,faianta,parchet,instalatie electrica si sanitara,anvelopata,suprafata 19 mp.,libera,actele in regula.Mai multe detalii la telefon.

1342 EUR/m2 | 19 m2

Statiunea Zoologica Marina Agigea, Constanta

Teren intravilan Costinesti 1400 mp zona foarte buna, pretul afisat este pentru 1mp.
2
4

Teren intravilan Costinesti 1400 mp,zona foarte buna,utilat la strada apa,canalizare,curent,gaze,ideal casa de vacanta,hotel,bloc,pensiune.Direct proprietar ,fara comision agentie!Pentru detalii sunati la numarul din anunt.

Costinesti, Constanta

Casa Eforie Sud P+E 5 camere 3 bai
9
14

Casa Eforie Sud P+E 5 camere 3 bai

Vand casa in Eforie Sud, P+E in suprfata de 190mp, construita pe un teren de 330mp intr-o zona linistita a orasului. Casa este construita din BCA cu placa de beton intre etaje. La parter avem un living cu pardoseala imbracata in marmura, 2camere, bucatarie cu dining, baie si camera tehnica. La etaj ...

1000 EUR/m2 | 139 m2

Eforie Sud, Constanta

Costinesti, strada Marii, 100 m plaja, inchiriez doua spatii comerciale 10mp si 20mp
7
2

In Costinesti ultracentral, strada Marii la 100 de metri de plaja inchiriez perioada iunie-august 2025 doua spatii comerciale si anume: de 10 mp plus spatiu de expunere in fata; de 20m2 plus spatiu de expunere in fata. Dispun de contor electric separat si apometru. Lavoar Contact telefonic, nu mes ...

29 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Case de vanzare in Agigea zona Steaua de Mare
10
3

Case de vanzare in Agigea zona Steaua de Mare

Agentia Euroempire Imobiliare vă propune sa descoperiti Serena Residence un proiect exclusivist de locuinte premium din Agigea zona Steaua de Mare , Poziţionat într-o zona foarte activă, dinamică şi în plină dezvoltare imobiliară, cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă. Construite ...

1081 EUR/m2 | 148 m2

Agigea, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

INCHIRIEZ  Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,
22
10

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,etaj parter inalt, imbunatatiri: usa metalica,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, aer conditionat,centrala pe gaze,mobilat,utilat,rulouri la toate geamurile exterior. Apartamentul are parcare la demisol cu supraveghere video. Pret: 450 euro ...

66 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Proprietar,Vand Casa in Lumina
10
33

Proprietar,Vand Casa in Lumina

Proprietar,vand casa in Lumina,zona buna, suprafata teren-270 mp.proprietate, S.C-97mp constructie din BCA, compartimentata astfel:living, 2 dormitoare ,bucatarie ,baie, terasa. Imbunatatiri: Invelita cu tabla tip lindab pe culoare gri,geamuri PVC pe culoare,tavane barisol,gri,gresie,faianta,parchet ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem Casa in Lumina
6
69

Vindem Casa in Lumina

Vinde Casa in Lumina,suprafata teren-200 mp, SC- 80mp , compartimentata astfel: living 2 dormitoare, bucatarie,baie.imbunatatiri: Izolata exterior ,gresie, faianta, parchet laminat, ,geamuri PVC,baia utilata,,centrala ptr.gaze +calorifere montate. Pret : 90.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Lumina
1
68

Vindem Casa in Lumina

Vindem Casa in Lumina,suprafata teren-300 mp,suprafata construita-90 mp,compartimentata astfel; living ,2 dormitoare,,bucatarie,baie, terasa. Imbunatatiri: usa intrare metal,geamuri PVC,gresie faianta,parchet laminat,centrala ptr.gaze + calorifere montate. Casa se preda la cheie! Pret: 90.000 euro.(+ ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Salvează căutarea