Imobiliare Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa din BCA c-tie 2025 – Pecineaga – apa/canalizare/curent
15

Casa din BCA c-tie 2025 – Pecineaga – apa/canalizare/curent

Va propunem spre vanzare un imobil cu regim de inaltime parter situat in Pecineaga, edificat in anul 2025. Casa este construita din BCA si racordata la retelele de apa/canalizare/curent electic. Casa are o suprafata construita la sol de 97 mp (81 mp utili) si este construita pe un teren intravilan ...

988 EUR/m2 | 81 m2

Pecineaga, Constanta

Promovat
Oferte vanzari terenuri malul lacului Siutghiol  Palazu Mare
1
3

Oferte vanzari terenuri malul lacului Siutghiol Palazu Mare

COD VT 72 Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan construibil în localitatea Palazu Mare zona malul inalt avand o suprafata de 1500 mp cu deschidere pe colt de 40 37 ml, Terenul este ideal pentru investiție sau pentru construirea unei locuințe permanente sau de ...

1,500 m2

Palazu+Mare, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
8
2

Apartament 2 camere

Agenția Locuințe de Vis, vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere, decomandat, utilat și mobilat complet, cu centrală pe gaz și instalații de cupru, AC nou, cuptor și plită pe gaz relativ noi. Apartamentul are vedere la blv Tomis, etaj 4 din 10 cu lift. Construcția după cutremurul din ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere in bloc nou - Centru de Scafandri - Abator
6

VG Real Estate vă propune, spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, un apartament situat în zona Abator, in apropiere de Centrul de Scafandri, ideal pentru : familie, investiție, etc. Informații generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: decomandat. • Suprafața: • Utilă: 47.67 m²; • Construită: ...

2517 EUR/m2 | 48 m2

Abator, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apt 2 camere
10
4

Inchiriez apt 2 camere

inchiriez apt 2 camere decomandate zona Boema, Tomis Nord, Ambele camere detin pat matrimonial,centrala propie, aer conditionat, complet utilat Apt se inchiriaza pt cadre MapN. sau MAI.Se ofera contract ANAF pt decont chirie.NU COLABOREZ CU AGENTII NU DERANJATI INUTIL!

50 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere decomandat zona Compozitori Baba Novac
9
35

Apartament 2 camere decomandat zona Compozitori Baba Novac

Oferim spre vanzare Apartament 2 camere decomandat , situat în zona Compozitori - Baba Novac , într-o zonă foarte căutată din Constanța (BN blocuri construite după 2012) Stație de autobuz , în fața blocului Lidl vis-a-vis VIVO! Constanța la doar 5-6 minute cu mașina Apartament: Suprafață totală: ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Compozitori, Constanta, Constanta

Garsoniera semidecomandata zona Tomis nord
8
109

Garsoniera semidecomandata zona Tomis nord

Oferim spre inchiriere pe termen lung ,Garsoniera semidecomandata , zona Tomis Nord suprafata 22 m , etaj 1 din 4 , mobilata și utilata complet , Blocul se află în apropiere de Școli, grădinițe, restaurante, supermarketuri, stații RATC și alte puncte de interes

22 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Garsoniera  semidecomandata zona Energia Baba novac Constanța
9
111

Garsoniera semidecomandata zona Energia Baba novac Constanța

Oferim spre inchiriere, pe termen lung, Garsoniera semidecomandata, zona Baba novac , Constanța în suprafața de 22 m , etaj 2 din 4 , mobilata și utilata complet . Garsoniera se afla in bloc stradal , in apropriere de stații R.A.T.C, Supermarketuri, restaurante, piață, Vivo Mall si alte puncte de ...

22 m2

Compozitori, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere decomandat zona Tomis 1- Spital  Constanta
10
115

Apartament 2 camere decomandat zona Tomis 1- Spital Constanta

Oferim spre inchiriere pe termen lung Apartament 2 camere semidecomandat , zona Tomis 1 - Spital Constanța , în suprafața de 50 m , etaj 2 din 4, mobilat si utilat de actualitate . dotat cu Ac si centrala pe gaz Apartamentul se afla , in apropiere de Spitalul Judetean , stația RATC ,Supermarketuri ...

50 m2

Tomis 1, Constanta, Constanta

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla
7
2

Teren extravilan in prima line a plajei Tuzla

ID : 6263 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare 3 terenuri Extravilane Agricole cu mare potential imobiliar , in prima linie a plajei Tuzla , la distanta de 4 km de locatia festivalelor Beach please si Nibiru. Primul teren propus este cel cu cea mai mare suprafata de 21 de hecatre si cu cea ...

210,000 m2

Tuzla, Constanta

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla
6
2

Teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla

ID : 6285 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un teren extravilan in prima linie a plajei Tuzla , intre statiunile Costinesti si Eforie Sud. Terenul are o deschidere de 16 m la soseaua care tranziteaza plaja , la 4 km distanta de locatia festivalului Beach Please si Nibiru , intr-o zona ...

10,000 m2

Tuzla, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Faleza Nord
11
6

Apartament 2 camere Faleza Nord

Va oferim în exclusivitate spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cea mai căutată zonă din Constanța – Faleza Nord, la doar câțiva pași de mare! Proprietatea este amplasată în vecinătatea plajei Reyna și a zonei pietonale Santa Maria Bay, oferind acces facil către supermarketuri, restaurante ...

1647 EUR/m2 | 57 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Casă P+1+M, ideală 2 familii / investiție – Zona Brătianu
8
2

Casă P+1+M, ideală 2 familii / investiție – Zona Brătianu

Agenția noastră vă propune spre vânzare o casă P+1+M situată în zona Brătianu, cu posibilitate de schimb imobiliar și/sau auto. Teren: 150 mp Suprafață construită: 260 mp Imobilul este conceput pentru 2 familii, având: parter etaj + mansardă cu intrare separată Proprietatea este ideală pentru: locuință ...

703 EUR/m2 | 256 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Inchiriere Spatii Depozitare in Containere Maritime
10
5

Inchiriere Spatii Depozitare in Containere Maritime

Societate oferim spre închiriere spatii depozitare individuale in containere maritime. *Diverse dimensiuni containere maritime disponibile de 6m și 12 m Lungime, H utile intre 2.4 si 2,7 m. *2 locații Depozite Containere Maritime in Ovidiu Constanta, usor si rapid accesibile la (doar) 10 min de oras ...

2,400 m2

Constanta, Constanta

Inchiriere apartament Aviatorilor Constanta
5

Inchiriere apartament Aviatorilor Constanta

Societate, proprietar, inchiriem apartament, studio nemobilat, compus din living, bucătărie, baie, terasa și loc de parcare subteran, bloc nou, modern, cu acces securizat și facilități, la prima utilizare, într-o locație exclusivista din Constanta, cu poziționare excelenta, langa campus universitar, ...

40 m2

Constanta, Constanta

Vindem Casa in Navodari
8
37

Vindem Casa in Navodari

Casa 3 camere la sol in Navodari,suprafata teren-200mp.proprietate, suprafata construita-90mp,constructie din BCA si este compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa,3 dormitoare, baie, Imbunatatiri:Invelita cu tabla tip lindab ,geamuri PVC, gresie,faianta,parchet laminat ,centrala pe gaze +calorifere ...

1382 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Proprietar,Vand Casa in Lumina
10
33

Proprietar,Vand Casa in Lumina

Proprietar,vand casa in Lumina,zona buna, suprafata teren-270 mp.proprietate, S.C-97mp constructie din BCA, compartimentata astfel:living, 2 dormitoare ,bucatarie ,baie, terasa. Imbunatatiri: Invelita cu tabla tip lindab pe culoare gri,geamuri PVC pe culoare,tavane barisol,gri,gresie,faianta,parchet ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem Casa in Lumina
6
69

Vindem Casa in Lumina

Vinde Casa in Lumina,suprafata teren-200 mp, SC- 80mp , compartimentata astfel: living 2 dormitoare, bucatarie,baie.imbunatatiri: Izolata exterior ,gresie, faianta, parchet laminat, ,geamuri PVC,baia utilata,,centrala ptr.gaze +calorifere montate. Pret : 90.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel: ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Lumina, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

INCHIRIEZ  Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,
22
10

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,etaj parter inalt, imbunatatiri: usa metalica,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, aer conditionat,centrala pe gaze,mobilat,utilat,rulouri la toate geamurile exterior. Apartamentul are parcare la demisol cu supraveghere video. Pret: 450 euro ...

66 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Salvează căutarea