Imobiliare Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare zona Tomis Nord, CENTRALA GAZ, MOBILAT UTILATA
5
7

COD VA 42388 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona Tomis Nord, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, cu suprafata utila de 55 mp situat la etajul 3 din 4. Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, faianta, parchet, termopan si usa metalica, CENTRALA ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Tomis Nord, Rovere, 2 camere, parter, semimobilat, gaze, renovat
9
10

(cod7394) | EXCLUSIVITATE! Constanta, zona TOMIS NORD, Rovere, apartament de inchiriat pe TERMEN LUNG cu 2 camere, confort 2, parter, suprafata 38mp, RECENT RENOVAT TOTAL. Se inchiriaza SEMIMOBILAT: bucataria mobilata, utilata cu frigider, masina de spalat, aragaz, masina de spalat VASE, aer conditionat, ...

38 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
APARTAMENT INCHIRIERE 4 CAMERE - TOMIS 3 MEGA IMAGE
10

APARTAMENT INCHIRIERE 4 CAMERE - TOMIS 3 MEGA IMAGE

Agentia Acord Imobiliar va propune la inchiriere pe termen lung un apartament cu 4 camere decomandat in zona Tomis 3 la etajul 2/4, mobilat si utilat, cu centrala proprie pe gaz. Pentru vizionari si mai multe detalii va rugam sa ne contactati!

75 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Vând garsoniera 2

Vând garsoniera

Vând garsoniera Zona Kaufland Imum bl c2 parter Decomandat Baie Bucătărie Dormitor Hol Balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr de telefon:

1061 EUR/m2 | 33 m2

Medgidia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 4 camere Inel 2
12
1

Apartament 4 camere Inel 2

Agentia Acord imobiliar va propune spre vanzare un apartament decomandat de 4 camere situat la etajul 1/4 cu o suprafata utila de 70mp.Apartamentul are 3 dormitoare 1 living si 2 bai .El este racordat la toate utilitatile inclusiv Centrala pe Gaz noua . Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati ...

1686 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Inchiriez Studio 38 m2 utili in Mamaia nord Stefan Buiding Resort
10

Inchiriez studio cu vedere la mare, situat in resortul Stefan Building din Mamaia Nord, Navodari, in primul rand de la mare. Etaj 6, suprafata utila de 38 m2, mobilat si utilat complet, cu balcon avand vederea la mare. Inchiriere se face pe o perioada minima de 3 luni sau perioada mai lunga, maxim pana ...

38 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere   Mamaia Sat | Complex Zig Zag | Piscină |Parcare
10

Apartament 2 camere Mamaia Sat | Complex Zig Zag | Piscină |Parcare

Cod Agent ( D5 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Mamaia Sat , într-un complex rezidențial nou Zig Zag, cu piscină proprie și facilități premium, la aproximativ 200 m de plaja Zanzibar. Detalii proprietate: Suprafata 51.mp + balcon 3,90 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera semidecomandata ,Zona Cet
2

Garsoniera semidecomandata ,Zona Cet

COD Va 43227 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Cet ,o garsoniera semidecomandata , cu bucatarie din constructie, cu suprafata utila de 21mp ,situata la etajul 3 . Imobilul este mobilat si utilat complet .Pretul vanzarii este de 46.000 euro negociabil. ...

2190 EUR/m2 | 21 m2

CET, Constanta, Constanta

Apartament 2 Camere - Baba Novac - Centrala Proprie
6
1

Apartament 2 Camere - Baba Novac - Centrala Proprie

VG Real Estate vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe strada Baba Novac, ideal pentru familie/cuplu. Detalii proprietate: -Compartimentare:Semidecomandat -Suprafață: 55 mp -Etaj: 2/4 -Bloc nou: Da Parcare: Parcare disponibilă în zonă Condiții închiriere: -Disponibilitate: ...

50 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 Camere - Baba Novac - Termen Lung
6
1

Apartament 2 Camere - Baba Novac - Termen Lung

VG Real Estate vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe strada Baba , ideal pentru familie/cuplu. Detalii proprietate: -Compartimentare: Decomandat -Suprafață: mp -Etaj: 5/9 -Bloc nou: Nu Parcare: Parcare disponibilă în zonă Condiții închiriere: -Disponibilitate: ...

60 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 Camere - Tomis Plus - Centrala Proprie
8

Apartament 2 Camere - Tomis Plus - Centrala Proprie

VG Real Estate vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în Tomis Plus, ideal pentru familie/cuplu. Detalii proprietate: -Compartimentare: Decomandat -Suprafață: 40 mp -Etaj: 1 Parcare: Parcare disponibilă în zonă Condiții închiriere: -Disponibilitate: Imediat -Contract ...

41 m2

Constanta, Constanta

Spatiu comercial ,str Stefan cel Mare nr35b ,de inchiriat! De VANZARE
2
5