Promovat
Apartament 3 Camere Mobilat Complet, Zona Eden
18
10

Apartament 3 Camere Mobilat Complet, Zona Eden

Descoperiti confortul si eleganta intr-un apartament de vanzare situat la etajul 5 din 5, intr-o mansarda luminoasa si primitoare. Aceasta proprietate impresionanta, cu o suprafata utila de 55 mp, este compusa din trei camere spatioase: doua dormitoare si un living generos, ideal pentru momentele de ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

inel i, Constanta, Constanta

Promovat
Doua camere comfort maxim, zona Trocadero.
16
1

Doua camere comfort maxim, zona Trocadero.

Agentia Acord Imobiliar va ofera spre achizitie un apartament cu 2 camere decomandate comfort maxim 63 mp din care 8 mp balconul. Apartamentul este incadrat, pozitionat spre est. Incalzirea se face prin centrala proprie pe gaze. Ideal pentru locuit dar si pentru inchiriat. Vizionarea ofertei se face ...

2111 EUR/m2 | 63 m2

trocadero, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare- zona Hanul cu Peste
17

Apartament cu 2 camere de vânzare- zona Hanul cu Peste

COMISION 0% Vă propunem spre achiziție un apartament modern cu 2 camere, situat în Mamaia-Sat, zona Hanul cu Pește. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 43 mp, la care se adaugă două terase generoase, fiecare de aproximativ 4,5 mp, ideale pentru momente de relaxare în aer liber, fie că îți ...

2518 EUR/m2 | 43 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar
8
2

Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar

Persoana fizica - direct proprietar Construita cu simt de raspundere si seriozitate. La parter: - living cu bucătărie open space care se poate închide. - baie - birou - camera tehnica - beci La etaj: - 3 dormitoare și doua bai. Construcție solidă pe structură de beton + zidărie BCA Toate ...

1347 EUR/m2 | 147 m2

Eforie Nord, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Ovidiu 2

Teren intravilan Ovidiu

513 mp,toate utilitățile,Deschidere 13.80

Ovidiu, Constanta

casa de vanzare 1

casa de vanzare

Vând casă cu teren, zona platou Medgidia. Prețul este de 75000 de euro. Pentru fotografii, întrebări și sau alte informații lăsați un mesaj în privat sau

750 EUR/m2 | 100 m2

Medgidia, Constanta

Vând teren Mamaia Nord urgent
2

Vând teren Mamaia Nord urgent

Teren de vânzare Mamaia nord 500 17,66 P+2

500 m2

Mamaia, Constanta

Casa P+1+M zona Brătianu sau schimburi imobiliare și auto
5
1

Casa P+1+M zona Brătianu sau schimburi imobiliare și auto

Casa P+1+M zona Brătianu sau schimburi imobiliare și auto Pretul este in euro, 180000 Euro Adresa: str George Coșbuc nr4, Constanta Teren 150 mp, suprafață construită a casei 260 mp Imobilul este conceput pentru 2 familii , etajul + mansarda au întrare separata In curte incap 2 masini si mai ramane ...

720 EUR/m2 | 250 m2

Constanta, Constanta

vând casa harsova
10
1

vând casa harsova

vând că D+P+M,situata in Harsova,jud CT,.Casa are 3 dormitoare,un living mare,3 bai,2 terase spre Dunăre,garaj,foișor,hala,curte 1300 mp.Merita văzută!Preț 110000euro.Tel

449 EUR/m2 | 245 m2

Harsova, Constanta

Apartament Tomis Nord
5
6

Apartament Tomis Nord

Vand apartament 2 camere, confort 3, etaj 1, situat in Constanta, zona tomis nord, aleea Nufarului, bl 21a, Apartamentul este confort 3, 28 mp. A fost renovat integral, usi, geamuri termopan, mobila bucatarie, electrocasnice si, instalatii sanitare noi. Il vindem asa cu se vede in poze. Pret 63.500 ...

2268 EUR/m2 | 28 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

spatiu comercial Mamaia , summerland , 85 mp plus terasa
5

spatiu comercial Mamaia , summerland , 85 mp plus terasa

*Închiriere spațiu comercial Ideal pentru farmacie , sală de jocuri, patiserie , fast food . Oferim spre închiriere un spațiu comercial amplasat într-o locație centrală și accesibilă, Summerland Mamaia zona cluburilor , perfect adaptabil pentru activități comerciale de tip farmacie, sală de jocuri, ...

85 m2

Mamaia, Constanta

inchiriez apartament 2 camere, Baba Novac
4
5

inchiriez apartament 2 camere, Baba Novac

inchiriez apartament zona Baba Novac langa Lidl , bloc Bn 8 . apartamentul se inchiriaza pe termen lung complet utilat si mobilat !

60 m2

Constanta, Constanta

garaj Agigea
3

garaj Agigea

se inchiriaza garaj cu suprafata de 60 m patrati in agigea aproape de sos principala intrare separata utilitati : apa,canalizare ,curent ,wifi,camere video

60 m2

Agigea, Constanta

vand vila loc Lumina
10
11

vand vila loc Lumina

Constructie nouă 2026 Suprafata constructie 147 mp La sol 73,5 mp Este compusa la parter 2 dormitoare Baie Bucatarie open space Living La etaj 2 dormitoare Baie Hol Balcon Toate actele la zi pregatite de semanat Propietar comision 0 Pret 120.000 euro usor negciabil Tel Se accepta si prin credit ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Zona Centrală, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol.
5
2

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol, apusuri superbe
5

2042 EUR/m2 | 48 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Mamaia nord apartament
4
5

Mamaia nord apartament

Mamaia vand apartament doua camere Zona Nordis vedere Lacul Sutgiol etaj 2 suprafata utila 52 mp apartamentul se preda racordat la utilitati + imbunatiri de calitate pret 90 000 euro . Relatii la telefon

1731 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Imobil P+ 2 -Spatiu comercial si de logistica
10
3

Imobil P+ 2 -Spatiu comercial si de logistica

Imobilul P+2 in suprafata totala construita de 600 MP . Imobilul este format din 3 nivele ( accesul fiind facut in mod independent pe fiecare nivel ) impartite astfel: PARTER spatiu comercial care poate fi folosit ca spatiu de depozitare sau showroom cu o inaltime de 4.5 M ETAJ 1 spatiu birouri ...

1037 EUR/m2 | 540 m2

Anda, Constanta, Constanta

inchiriez apart 3 camere
5
1

inchiriez apart 3 camere

Proprietar.Inchiriez apart 3 camere dec zona Faleza nord aproape de restaurantul ( Reyna) la etj 1 Apartamentul dispune de urm: facilitatii. Bucatarie complet utilat mobilat frigider conbina aragaz incorporat in blat cuptor cu microunde filtru cafea masina de spalat rufe vesela ,tacamuri living ...

75 m2

Constanta, Constanta

Casa Mathias Inchiriere Cazare Constanta Echipe Muncitori
10
3

Casa Mathias Inchiriere Cazare Constanta Echipe Muncitori

Vila Pensiune Casa cazare inchiriere in eforie nord constanta lazu valu agigea Casa Mathias Eforie nord locație modernă în cartierul nou de case din Eforie Nord eforie nord constanta lazu valu agigea, ideală pentru: echipe de muncitori detașați; evenimente mici (team building, aniversări, reuniuni ...

300 m2

Eforie Nord, Constanta

închiriez garsonieră
9
6

închiriez garsonieră

închiriez garsonieră zona casa de cultură -etajul 2 -prețul include toate utilitațile -închirierea se face pe termen lung -pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon( nu răspund la mesaje)