Promovat
Apartament Superb, Parter, Zona Institutul de Marina
20
1

Apartament Superb, Parter, Zona Institutul de Marina

Descopera un apartament cu adevarat special, ideal atat pentru locuinta, cat si pentru desfasurarea unei activitati comerciale! Situat intr-o zona excelenta, in imediata apropiere de Institutul de Marina, CERONAV si #536;coala de Maistri, acest apartament de 71 mp imbina perfect confortul, eleganta si ...

2597 EUR/m2 | 72 m2

inel i, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord
8

Apartament 2 camere zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 2/8 cu suprafata utila de 43mp cu balcon si terasa, dispune de centrala proprie,izolatie exterioara si buncar anti-aerian,Se vinde cum se vede in poze.Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

2988 EUR/m2 | 43 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 si 3 camere zona Kamsas TVA INCLUS
5
10

Descoperă noile apartamente din zona Kamsas cu 2 și 3 camere, situate într-un bloc modern, aflat în faza finală de construcție, cu termen de finalizare în luna Noiembrie a acestui an. Suprafețe generoase: între 68 mp și 111 mp Prețuri atractive: de la 96.000 până la 148.000 Stadiu de predare: la ...

1412 EUR/m2 | 68 m2

Kamsas, Constanta, Constanta

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE-ZONA TOMIS NORD
15

APARTAMENT 3 CAMERE-ZONA TOMIS NORD

Agenția Acord Imobiliar vă propune spre închiriere un apartament situat în zona Tomis Nord . Apartamentul are 3 camere cu balcon și este situat la etajul 3/8.Apartamentul este mobilat ,utilat cu centrala pe gaz. Living si bucatarie open space .Se închiriază doar pe termen lung. Se percepe o luna garantie. Pentru ...

72 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand 2 terenuri intravilane Mamaia Nord , gaze la poarta
3
6

Vand 2 terenuri intravilane Mamaia Nord , gaze la poarta

Persoana fizica, vand 2 terenuri intravilane vizavi de restaurant Delfinul, gaze la poarta, unul de 509 mp,situat pe str E4 nr 16,vecinatati :pensiunea Eriana si restaurant Delfinul,al doilea are 603 mp,situat pe str E5,nr FN,vecinatati Hotel Havana, ideale constructie pensiune,casa de vacanta,zona aflata ...

509 m2

Navodari, Constanta

Apartament doua camere lux, zona Boreal
10
5

Apartament doua camere lux, zona Boreal

Vând apartament două camere, bloc nou, parter foarte inalt,extrem de spatios, living generos, cu bucătărie separată, baie mare, toate dotarile(două aere condiționate, centrală gaze). Apartamentul are două balcoane, inchise cu geam glisant.Parcare privată si boxă la demisol. Orientarea este sud-sud vest. Se ...

2110 EUR/m2 | 71 m2

Constanta, Constanta

Teren si casa in LIMANU la lac
5
4

Teren si casa in LIMANU la lac

Proprietar persoana fizica, cadastru, intabulare la zi. Utilități, studiu geotehnic, certificat de urbanism pentru informare. Sunt 3 construcții pe teren, casa, anexa, garaj. Stradă asfaltată.

2,100 m2

Limanu, Constanta

vand teren in Lumina Constanta.333m2. 25000 euro. tel. 5

vand teren in Lumina Constanta.333m2. 25000 euro. tel.

Proprietar vand teren 333m2 in Lumina. Deschidere 21 m. Strada Iuliu Maniu.Pret 25000euro.

Navodari, Constanta

zodiac-2 camere confort 3
9
8

zodiac-2 camere confort 3

agentie..zodiac-apartament 2 camere,confort 3 cu balcon,etajul 4 din 4.a are 37 meri,balcon,gaze la ușă, renovat... este situat în apropierea parcului,piețelor,stațiilor de bus..PREȚ FIX ----------------- merită văzut.

1811 EUR/m2 | 37 m2

Constanta, Constanta

zodiac-2 camere etaj 1
10
13

zodiac-2 camere etaj 1

agenție:ZODIAC..,se vinde APARTAMENT 2 camere,confort 3,etajul 1 din 4.Este mobilat și utilat, are gaze pe scară..preț fix 65 000 euro.

2167 EUR/m2 | 30 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Tomis nord-ștefăniță vodă-.apartament 2 camere
9
21

Tomis nord-ștefăniță vodă-.apartament 2 camere

Agentie..Tomis nord-ștefăniță vodă-se inchiriaza apartament 2 camere ,confort 0,etaj 3 in bloc de 4 nivele..Este mobilat,utilat, , are gaze ,...,Se inchiriaza doar termen lung.Pret 450 euro.Avans

50 m2

Constanta, Constanta

zodiac-2 camere,etaj 3
10
20

zodiac-2 camere,etaj 3

zodiac-2 camere,confort 3,etaj 3 din 4.st-33 metri,nu are balcon,gazele sunt în bloc.este renovat

2121 EUR/m2 | 33 m2

Constanta, Constanta

Enrgia-2 camere,etaj 3
9
36

Enrgia-2 camere,etaj 3

AGENTIE. ENERGIA-BABA NOVAC se inchiriaza apartament 2 camere ,confort 1, balcon,etajul 3 din 10 st=55 metri, CENTRALĂ DE BLOC se închiriază pe termen ...

55 m2

Constanta, Constanta

2 camere, faleza nord, str Unirii
5
1

2 camere, faleza nord, str Unirii

Se inchiriaza apartament 2 camere complet mobilat si utilat in faleza nord, strada Unirii , zona "La pitici". pret 400 E plus o luna garantie.

40 m2

Constanta, Constanta

Oportunitate de investitie -Teren vanzare Mamaia Nord zona Mackerel
2

Particular, vand teren intravilan 1200 m2, la 90 metri de plaja, cu toate utilitatile(curent electric, gaze, apa si canalizare), strada D25, nr.82 Mamaia Nord(zona Mackerel). Pe el se afla o casuta de vacanta. Deschiderea la strada este de 36.5m. Ideal pentru constructie bloc, hotel pensiune, etc, cu ...

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Casa P+1 cu design deosebit, Valu lui Traian
20
5

Casa P+1 cu design deosebit, Valu lui Traian

Vila moderna in zona Conacului, aflata pe o strada linistita si inchisa. Proprietatea este la stadiul de alb, construita in 2024 „ca la carte”, racordata la toate utilitatile si proiectata intr-un stil deosebit, cu linii moderne si spatii foarte bine gandite. Terenul are 390 mp cu deschidere de 18,98 ...

Valu lui Traian, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Tomis 3
8
2

Apartament 2 camere Tomis 3

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere,zona Tomis 3. Apartamentul se află la parter, decomandat,proaspăt renovat ,centrala gaz, se vinde mobilat și utilat cu tot ce se vede în poze și tot ce este în el , nu se ia absolut nimic din el. Pentru mai multe detali ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

3 camere in Tomis Plus str Napoli
8
4

3 camere in Tomis Plus str Napoli

situat in inima cartierului TOMIS PLUS, pe str Napoli, apartamentul cu 3 camere cu 95 mp utili,dispune de bucatarie inchisa, doua bai, suprafata vitrata mare,incalzire in pardodeala, lift, locuri de parcare disponibile in incinta, la pretul afisat se adauga tva 21%

1400 EUR/m2 | 95 m2

Constanta, Constanta

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia
7
4

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia

Vând apartament 2 camere, confort 2, et 3, pe Ion Creangă ,vedere față.Pret 49000 euro neg.Aparamentul se vinde cu tot ce e în el.Dotari centrala electrica ,aer condiționat, izolat termic,loc parcare. Apartamentul necesita renovare

1140 EUR/m2 | 43 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord/Campus
7
1

Apartament 2 camere zona Tomis Nord/Campus

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 5/6, cu o suprafata utila de 51mp cu balcon.Dispune de izolatie exterioara si gaze.Se vinde cum se vede in poze ideal pentru o viitoare investatie..Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

1922 EUR/m2 | 51 m2

Constanta, Constanta

Promovat
APARTAMENT INCHIRIERE 4 CAMERE - TOMIS 3 MEGA IMAGE
10

APARTAMENT INCHIRIERE 4 CAMERE - TOMIS 3 MEGA IMAGE

Agentia Acord Imobiliar va propune la inchiriere pe termen lung un apartament cu 4 camere decomandat in zona Tomis 3 la etajul 2/4, mobilat si utilat, cu centrala proprie pe gaz. Pentru vizionari si mai multe detalii va rugam sa ne contactati!

75 m2

Constanta, Constanta

Apartament 3 camere confort 1, 23 August, Constanta
3
19

Apartament 3 camere confort 1, 23 August, Constanta

Toate actele la zi, poate fi preluat oricand. 76 metri patrati, living, 2 dormitoare, bucatarie, hol, 2 bai, balcon, 2 camari, boxa la subsol. Termopane, izolatie exterioara, etajul 2 din 3. Etajul 3 este podul blocului cu evt. posibilitate de mansardare. Localizat central la soseaua principala langa ...

658 EUR/m2 | 76 m2

23 August, Constanta

Promovat
Teren de vanzare in Lazu, Cartierul Nou - 400 mp
2

Teren de vanzare in Lazu, Cartierul Nou - 400 mp

Exclusivitatea Agentiei Euroempire Imobiliare! Teren intravilan de vanzare in localitatea LAZU, zona in plina dezvoltare, suprafata teren 400mp deschidere 27ml, cadastrat intabulat, pret 25000 euro, telefon 07540444441.

400 m2

Lazu, Constanta

Studio 54 mp Casa del Mar | vedere mare | mobilat lux
8
1

Studio 54 mp Casa del Mar | vedere mare | mobilat lux

Studio modern de 54 mp, situat la etajul 3, în complexul Casa del Mar (construcție 2021). Proprietatea beneficiază de finisaje moderne, baie complet utilată cu cabină de duș din sticlă, WC suspendat cu rezervor încastrat și mobilier inclus. Ideal atât pentru locuință de vacanță, cât și pentru investiție. ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Categorii

Imobiliare

Județe

Constanta

Localități

Constanta (2393) Mamaia-Sat (318) Navodari (278) Mamaia (174) Costinesti (155) Mangalia (139) Tuzla (122) Eforie Nord (121) Agigea (116) Cumpana (106) Valu lui Traian (105) Techirghiol (104) Ovidiu (94) Lumina (93) Corbu (81) Medgidia (61) Lazu (51) Mihail Kogalniceanu (50) Eforie Sud (35) 2 Mai (34) Vama Veche (34) 23 August (33) Cernavoda (29) Olimp (28) Schitu (24) Vadu (24) Poiana (23) Neptun (21) Navodari Tabara (18) Limanu (17) Pecineaga (17) Poarta Alba (16) Cobadin (15) Topraisar (15) Basarabi (14) Harsova (13) Nicolae Balcescu (12) Palazu Mare (10) Saturn (10) Cogealac (7) Mosneni (7) Castelu (6) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Plopeni (6) Statiunea Zoologica Marina Agigea (6) Topalu (6) Albesti (5) Ciocarlia (5) Istria (5) Movilita (5) Negru Voda (5) Nuntasi (5) Pantelimon (5) Pestera (5) Sinoie (5) Valea Dacilor (5) Venus (5) Baneasa (4) Chirnogeni (4) General Scarisoreanu (4) Gradina (4) Mereni (4) Nazarcea (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Sacele (4) Saraiu (4) Viisoara (4) Arsa (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Capidava (3) Casicea (3) Dulcesti (3) Eforie (3) Faclia (3) Jupiter (3) Mircea Voda (3) Nisipari (3) Siminoc (3) Adamclisi (2) Amzacea (2) Cascioarele (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Conacu (2) Dobromir (2) Dumbraveni (2) Dunarea (2) Esechioi (2) Lanurile (2) Oituz (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Seimenii Mici (2) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Osmancea (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Vadu Oii (1) Valcelele (1)