Promovat
Teren Statiunea Costinesti Epava cu proiec si autorizati P+4
4
2

Teren intravilan 2100mp prima linie la mare in Costinesti zona Epava,cu proiect si autorizati scoase pentru P+4 avand 75 de unitati individuale tip apartamente de vacanta.Terenul are 2100mp cu deschidere de 30ml la 2drumuri paralele,iar suprafata construita pe fiecare nivel este de 840mp avand in total ...

2,100 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Apartamente si Garsoniere Costinesti
5
1

Apartamente si Garsoniere Costinesti

Agentia Acord va propune spre vanzare un bloc de apartamente situat in apropierea zonei centrale a statiuni Costinesti .Blocul este construit si are trei scari , una din scari este la faza de finisaje interioare si exterioare iar celalalte doua la faza de finisaje exteriore . Pe fiecare palier sunt ...

950 EUR/m2 | 48 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Studio cu vedere la mare in Costinesti – Epava, Beach Please, Nibiru
8
1

Studio de vanzare in Costinesti, zona Epava, situat in randul 2 de la mare, peste drum de restaurantul Pofta Pescarului si langa Pescaria lui Matei (in curs de amenajare). Proprietatea este amplasata intr-un bloc nou din caramida, finalizat anul acesta, in imediata apropiere de Beach Please si noua ...

Costinesti, Constanta

Promovat
Teren intravilan, loturi de 504mp Costinești, posibilitate rate
3

Investiție ideală într-un teren intravilan în Costinești Dacă sunteți in căutarea unei oportunități de investiție într-un teren cu potențial deosebit, terenul nostru intravilan de 504 mp, situat în stațiunea tineretului Costinești, este alegerea perfectă pentru dumneavoastră. Cu o deschidere de 19 ...

504 m2

Costinesti, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vând duplex Costinești.
10
3

Propietar vând duplex Costinești.

Vând duplex în Costinești, în suprafață de 167m utili, 160 m , teren, dispune de 7 camere , toate facilitațile, la 100 m de faleza. Se pretează pentru locuit sau turism.Făra agenții imobiliare !

1467 EUR/m2 | 167 m2

Costinesti, Constanta

Vând casă în Costinești cu 14 camere și 4 căsuțe
10
12

Vând casă în Costinești cu 14 camere și 4 căsuțe

Vând casa cu 14 camere ( din lemn) și 4 casute tip A in Costinești ,toate cu bai proprii și echipamente pentru locuit și închiriat , suprafață totalăa terenului este de 344 M2 , ! La doar 10 minute de plaja , 5 minute de gara și 8 minute de centrul ! Este o locatie basic, toate camerele sunt donate ...

567 EUR/m2 | 344 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Teren intravilan Costinesti
1
12

Teren intravilan Costinesti

De vânzare teren intravilan în Costinești 300 mp Situat la aproximativ 20 de minute de mers pe jos până la plajă. 12.000 pentru întregul teren 6.000 pentru cotă de 1 2 (coproprietate) Posibilitate de plată în rate Ideal pentru investiție sau casă de vacanță, într-o zonă în dezv ...

300 m2

Costinesti, Constanta

Teren Costinesti cu o casa construita la rosu
4
2

Teren Costinesti cu o casa construita la rosu

Vand teren de 525 mp in Costinesti, zona Beach please cu o casa nefinalizata cu o suprafata de 86 mp. Se afla la 150 de metri de plaja. Construcția are toate avizele necesare pentru terminarea ei.

525 m2

Costinesti, Constanta

Teren 2100 mp costinesti
2

Teren 2100 mp costinesti

Vând teren Costinesti 2100 mp(118 x 18 ) , intravilan, la 700 m de plajă, in dreptul epavei. Terenul are deschidere la 3 drumuri, pe 3 laturi. Utilitati la marginea proprietatii. Pret 53 Euro mp. Tel .

2,100 m2

Costinesti, Constanta

Studio Costinești Beach Please
5

Studio Costinești Beach Please

Vând studio în Costinești lângă festivalul Beach Please și stațiunea Nibiru, pe strada Emil Costinescu, renovat si mobilat, la 150 de metri de malul mării, bloc construit în anul 2023. Suprafața 38 mp. Et 1. Cu randament bună la închiriere sezonieră. Set poate achiziționa și cu credit bancar.

1855 EUR/m2 | 38 m2

Costinesti, Constanta

Vând garsonieră Costinești
5
9

Vând garsonieră Costinești

Îți dorești un loc perfect pentru vacanțe la mare sau o investiție sigură în stațiune? Această garsonieră modernă, situată într-un complex nou cu piscină în Costinești, Sat Schitu, este exact ce cauți! Amplasată la 500m de plaja , și la cele mai apropiate atracții din stațiune, într-o zonă foarte liniștită. ...

1103 EUR/m2 | 34 m2

Costinesti, Constanta

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta
10
2

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta

OCAZIE Vand apartament 3 camere decomandat, ultracentral statiune Costinesti, partial mobilat. Suprafata utila 75mp Suprafata construita 80mp Etaj 3 3 (hidroizolatie terasa bloc refacuta total septembrie 2023). Apartamentul a fost renovat total in mai 2009, Instalatiile electrica (aparate Schneider) ...

1587 EUR/m2 | 75 m2

Costinesti, Constanta

Vând Studio in Costinești
5
2

Vând Studio in Costinești

Vănd Studio în Costinești construit în anul 2021 Complet utilat inclusiv calorifere și instalație pregătită pentru cei care vor să monteze Centrala pe Gaz sau electrică. Poziția clădirii este langa Festivalul Beach Please!!ceea ce oferă un potențial de închiriere maxim și nu numai Aproape de Epava și ...

1857 EUR/m2 | 28 m2

Costinesti, Constanta

Vand loturi teren intravilan Costinesti
1
23

Vand loturi teren intravilan Costinesti

Vând loturi intravilan de 400 metri intravilan Costinesti, zona Grădini, fara utilități momentan. Parcela A333 58F. Fiecare lot este 20.000 euro,pret fix. Cadastru, intabulare facute. Ideal ptr investitie. Coordonate gps: 43.95682

Costinesti, Constanta

Teren intravilan 500mp 4

Teren intravilan 500mp

Proprietar vând teren intravilan 500mp lângă Beach Please, negociabil. 25000 euro

Costinesti, Constanta

Vand teren intravilan construibil.
2
24

Vand teren intravilan construibil.

Teren intravilan construibil 416 mp .Apă și curent la 80 ml. In 7min. cu mașina se ajunge la plajă.Terenul este intărușat cu patrat din lemn. la lotul 2 este o locuintă iar terenul nostru este lotul 5.

416 m2

Costinesti, Constanta

Spatiu de inchiriat in Costinesti
3
1

Spatiu de inchiriat in Costinesti

Spatiu de inchiriat in Costinesti cu suprafata de 54m2 si grup sanitar propriu.Zona centrala in Schitu la intersectia strazilor Schitului si Paltinilor.Perioada mai-august la pretul de 4000 euro. telefon:

54 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Garsoniera Nibiru Costinești
5
7

Garsoniera Nibiru Costinești

De vânzare studio exact în viitoarea stațiune Nibiru Costinești mobilata, utilată

1750 EUR/m2 | 24 m2

Costinesti, Constanta

Vinzare casa

Vinzare casa

Vind casa costinesti 15 camere pretabil pensiune linga epava(300m)

1167 EUR/m2 | 600 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Afacere de vanzare in Costinesti Club Spatiu Comercial
5
1

Afacere de vanzare in Costinesti Club Spatiu Comercial

De vânzare CLUB SPATIU COMERCIAL afacere la cheie, Costinești Oportunitate rară de investiție în una dintre cele mai căutate stațiuni de pe litoral! Locație: Costinești zonă cu trafic intens în sezon Suprafață construcție: 290 mp Societate: fără datorii, complet curată Ce include ...

241 EUR/m2 | 290 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan Costinesti la mare 16

Teren intravilan Costinesti la mare

Vand teren intravilan in statiunea Costinesti in suporafata de 411 mp cu deschidere de 15metri. Lotul face parte dintr-un total de 50 de loturi. Toate loturile sunt vandute si deja vecini incep lucrarile pentru case de vacanta. In acest moment nu sunt utilitati dar zona este in plina dezvoltare si se ...

411 m2

Costinesti, Constanta

Teren Intravilan Costinesti zona Epava 2200 MP lângă festival Beach Please NIBIRU
7

Oportunitate Excepțională de Investiție: Teren Strategic în Zona NIBIRU, Costinești Vă prezentăm o oportunitate rară de investiție într-una dintre cele mai dinamice și promițătoare zone de dezvoltare turistică de pe litoralul românesc: un teren generos de 2200 mp, situat strategic în proximitatea viitoarei ...

2,200 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan 1000m-Costinesti Zona Beach please Nibiru
2

Teren intravilan 1000m-Costinesti Zona Beach please Nibiru

Vand lot de 1000m zona beach please nibiru golful francez aproape de epava

1,000 m2

Costinesti, Constanta

de vinzare
2

de vinzare

SUPRAFAȚA 5970 m ȘOSEA ADSFALTATA ACTElLE LA Zi PE COLȚ VECIN NiBIRU BEACH PLEASE PERSONA FIZiCA NU AGENTIE

Costinesti, Constanta

Apartament prima linie vedere directă la MARE
10
2

Apartament prima linie vedere directă la MARE

Imobilul se află în zona de nord a stațiunii dupa epavă in prima linie ce oferă o vedere la mare directă fără incursiuni,răsăritul se poate admira din pat in față se află faleza cu o plajă naturală liniștită. este mobilat utilat complet iar marea se vede prezentă peste tot. deține loc de parcare în incinta ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Costinesti, Constanta

Proprietar, vand teren extravilan 1000 mp in Costinesti 14

Proprietar, vand teren extravilan 1000 mp in Costinesti

Proprietar, vand teren extravilan in Costinesti la aproximativ 1.5 km distanta de plaja (zona Epava). Terenul este in apropierea zonei de terenuri intravilane si la urmatoare decizie a primariei poate fi inclus in categoria intravilan.

Costinesti, Constanta

Teren de vânzare în Costinești   600 mp
3
1

Teren de vânzare în Costinești 600 mp

Teren de vânzare în Costinești 600 mp Vând teren situat în Costinești, cu suprafața de 600 mp și o deschidere generoasă de 24 metri liniari. Terenul este ideal pentru construcția unei case de vacanță, pensiune sau investiție, având o poziție foarte bună. Pentru mai multe detalii și informații suplimentare, ...

600 m2

Costinesti, Constanta

Vând teren intravilan în Costinești,  în zona Epava.
2

Vând teren intravilan în Costinești, în zona Epava.

Proprietar, vând teren intravilan în Costinești, zona Epava,situat pe strada Aurel Vlaicu ,aproape de mare și de festivalul Beach Please, cu suprafața de 980 mp cu deschiderea de 24,5 ml.Prețul este 160 euro mp.

980 m2

Costinesti, Constanta

vand teren
3
5

vand teren

1000mp, zonă Grădini în Costinești, județul Constanța

Costinesti, Constanta

Pensiune+ spatiu comercial (și separat)
17
2

Pensiune+ spatiu comercial (și separat)

Se vinde pensiune 5 camere cu bae fiecare și bucătărie +terasa. Spatiu comercial 100 mp cu o camera si baie+ magazie.proiect se p+2pe cele două locații cu toate au autorizațiile pentru construcție.In aceiasi curte pe 615 mp se afla si o casa cu mansarda doua camere și 5 camere buc daca bai la parter.Detalii ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Costinesti, Constanta

5000 mp Costinesti -Schitu golful  francez

5000 mp Costinesti -Schitu golful francez

De vânzare teren extravilan între unitate și manastire . 5000 mp . distanta pana la plaja 400 m preț 35 euro

Costinesti, Constanta

Casa noua  +500mp teren liber
9
7

Casa noua +500mp teren liber

Casa moderna renovata în totalitate -760 mp teren aferentdintre care, 500mp teren liber. Totul facut de la zero. -Casa nu a fost făcută pentru vânzare iar materiale folosite au fost de prima calitate. - 2 camere de dormit -hol -living -baie -bucatarie -uscatorie complet utilata. - se vinde la cheie ...

198 EUR/m2 | 770 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Vindem garsonieră la Costinești
5

Vindem garsonieră la Costinești

Vindem garsonieră confortabilă la Costinești, etajul 1, situată la 300 de metri de mare, festivaluri pe toată perioada estivală, parcuri de distracții, restaurante, stațiunea Techirghiol în apropiere,o oportunitate pt a achiziționa acest imobil

1667 EUR/m2 | 33 m2

Costinesti, Constanta

Vând pensiune turistică clasificata Costinesti
1
1

Vând pensiune turistică clasificata Costinesti

Clădirea este structurata în 2 parti- 9 camere duble cu balcon și baie proprie, 15mp, și un corp cu întrare separata cu amprenta la.sol de 60 mp - demisol h 3m, living 60mp și 2 camere cu baie proprie + balcoane. Suprafață construită 120mp etaj - D+P+E+M. D, P, E1 construcție BCA pe cadre beton, M ...

833 EUR/m2 | 360 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan la 3 km de BEACH PLEASE festival si NIBIRIU. Accept si CRYPTO
6

Vand teren intravilan in suprafata de 480 mp, in apropiere de sosea asfaltata. La 5 min de festivalul Beach Please. Accept si plata in crypto ETH sau BTC.

500 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

vila de vanzare costinesti
5
1

vila de vanzare costinesti

Imobil de vânzare: 240.000 format din: casa parter+ 1 etaj, mansardă, care au 239 mp. Iar curtea este 770 mp. Structura: Fundația continui din beton armat ce susține suprastructura realizată pe ziduri portante din cărămidă Porotherm, pereți de compartimentare sunt cărămidă Porotherm. Anul construcției ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Teren lângă plaja de vânzare (50 de metri) Costinesti
1
6

Teren lângă plaja de vânzare (50 de metri) Costinesti

Vând teren lângă plaja in suprafață totală de 450 de metri, deschide 15 metri la sosea asfaltată. Terenul are toate utilitățile.

Costinesti, Constanta

Inchiriez perioada Beach please
4

Inchiriez perioada Beach please

Închiriez apartament cu 2 camere, ideal pentru perioada festivalului Beach, situat într-o zonă accesibilă și liniștită. Bloc 2020 ,situat la et 1,300 lei noapte Apartamentul este complet mobilat și utilat, oferind tot confortul necesar pentru un sejur plăcut. Dispune de living spațios, dormitor, bucătărie ...

42 m2

Costinesti, Constanta

Costinesti - Vila P+1
16
3

Costinesti - Vila P+1

Cod Agent ( D7 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare o casa P+1E in zona Costinesti. Casa este compusa din 6 camere cu 4 grupuri sanitare. Constructie este realizata din material de inalta calitate cu finisaje moderne , suprafata de teren 233 mp, suprafata construita 74 mp, cu o deschidere ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

Costinesti, Constanta

Vila S+P+1+M - Costinesti
10
2

Vila S+P+1+M - Costinesti

Cod Agent (C7) Agentia Danicris va propune spre vanzare o vila S+P+1+M, in zona Costinesti. Pensiunea este compusa din 12 camere, 7 grupuri sanitare ,bucatarie,curtea exterioara . Constructie este realizata din Beton cu finisaje moderne ,suprafata teren 502 mp, deschidere de 11 ml . Vila prezinta imbunatatiri ...

1750 EUR/m2 | 100 m2

Costinesti, Constanta

Inchiriez magazine Faleza Costinesti
3
3

Inchiriez magazine Faleza Costinesti

Galeriile Office! Ultimile 3 magazine de inchiriat,Faleza Costinesti! Detalii la nr tel !

1 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan construibil 18000 mp Costinesti, Constanta
8

Teren intravilan construibil 18000 mp Costinesti, Constanta

Excelenta prin experienta! Va propunem spre achizitionare un teren intravilan in suprafata de 18.000 mp, cu o deschidere de 32.8 ml, situat in Costinesti, zona in plina dezvoltare, vis a vis de Beach Please, in a doua linie de la mare. Terenul beneficiaza de deschidere la strada asfaltata, acces facil ...

18,000 m2

Costinesti, Constanta

Teren intravilan 15000 mp Costinesti, Constanta
8

Teren intravilan 15000 mp Costinesti, Constanta

Excelenta prin experienta! Va propunem spre achizitionare un teren intravilan in suprafata de 15.000 mp, cu o deschidere de 31.5 ml, situat in Costinesti, zona Schitu, langa fosta unitate militara, la intrare in localitate, intr-o zona in plina dezvoltare. Terenul beneficiaza de acces facil, fiind ...

15,000 m2

Costinesti, Constanta

Teren Intravilan Costinești
2
6

Teren Intravilan Costinești

Teren intravilan de vânzare în Costinești in suprafață de 500 mp strada DC 4

500 m2

Costinesti, Constanta

Garsoniera, Costinești 35500 euro
5
8

Garsoniera, Costinești 35500 euro

De vânzare garsoniera ,an c-tie 2008,etaj 1,cu terasă deschisă,aer condiționat, boiler electric,geam la baie,hol inclus în acte,camera spațioasă,acte in regulă, contorizare separata,preț 35..500 euro Detalii concrete

1183 EUR/m2 | 30 m2

Costinesti, Constanta

Teren 1000mp
1
14

Teren 1000mp

Teren intravilan 1000mp,toate utilitățile sunt la limita terenului .Strada Artarului, sat Schitul,avem si proiect de 12 camere +apartament 3 camere(optional),pret 55 mp negociabil

Costinesti, Constanta

Costinesti- Golful Francez- 500 mp- Intravilan- D=30 ml- Utilitati
9

Costinesti - Golful Francez - intravilan construibil 500 MP - D = 30ml Costinesti - Golful Francez - Schitu - str. Artarului, vanzare teren suprafata 500 mp, dubla deschidere, intravilan construibil, D= 30ml, ideal casa vacanta/pensiune. Zona dezvoltata, strada asfaltata cu acces la plaja Forum sau ...

500 m2

Costinesti, Constanta

Vând teren Costinești
5

Vând teren Costinești

Vand teren intravilan arabil Costinesti. Suprafata 8000 m2 cu posibiliatatea de parcelare in functie de cerere. Are iesire pe 3 laturi , este la 400 m de varianta Costinesti,La aproape 1 km de Beach Please,900m pana la gara,1.2 km pana la epava. Preț 50 negociabil in funcție de suprafață dorita. Pretul ...

Costinesti, Constanta

Vand teren intravilan COSTINESTI
2
2

Vand teren intravilan COSTINESTI

Vand teren intravilan COSTINESTI (zona gara veche), suprafata 1.000 mp, stradal (la sosea), deschidere 25 40, utilitati (apa, gaz, lumina, canalizare), acte in regula, direct proprietar, telefon

Costinesti, Constanta

vand teren intavilan lot 300M2 2

vand teren intavilan lot 300M2

3 loturi cu cale acces 300m2 lotul pret pe lot 10000 euro