Imobiliare Navodari Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Navodari Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Studio Mamaia Nord
5
2

Studio Mamaia Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere/vanzare un studio in zona Mamaia Nord, in spatele hotelului Opera. Studioul este transformat in apartament cu 2 camere, etaj 5/7., suprafata utila 37mp + balcon. Acesta se inchiriaza complet mobilat, finisaje lux. Proprietatea reprezinta o oportunitate ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

nord, Navodari, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare si loc de parcare-complex N10 Alezzi
20

Va propunem spre achizitie un apartament situat in complexul rezidential N10 by Alezzi, un ansamblu modern apreciat atat pentru locuire permanenta, cat si pentru investitii in inchiriere sezoniera. Imobilul face parte dintr-un complex nou, cu arhitectura contemporana si beneficiaza de acces la piscina ...

2739 EUR/m2 | 48 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Afacere la cheie in Tabara Navodari
16
4

Afacere la cheie in Tabara Navodari

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o afacere la cheie cu o suprafata utila de 210mp complet utilata . Terasa are bar , zona de gril , linie calda si rotisor profesional . Circuitele sunt conform normelor DSVSA iar zona este Nedemolabila .Proprietatea se poate vinde si fara utilaje si mobilier ...

238 EUR/m2 | 210 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Spațiu medical   laborator analize medicale funcțional   Năvodari
11
1

Spațiu medical laborator analize medicale funcțional Năvodari

Agenția noastră vă propune spre vânzare un spațiu medical situat în Năvodari, în prezent funcționând ca laborator de analize medicale. Imobilul reprezintă o oportunitate de investiție, existând posibilitatea preluării spațiului împreună cu chiriașul actual, oferind astfel venit imediat din chirie. Compartimentarea ...

1558 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament năvodari 4

Închiriez apartament năvodari

Inchiriez apartament cu 3 camere ultradecomandat,70 mp situat ultracentral în Năvodari, etaj 4 din 8. Renovat recent gresie,faianță noi,ferestre cu 6 camere termice noi,centrala proprie pe gaz. Apartamentul se poate închiria nemobilat ,neutilat cu 350 euro sau utilat și mobilat cu 500 euro.

70 m2

Ultracentral, Navodari, Constanta

Casă individuală P+1+Pod | 4 camere | 185 mp utili | teren 385 mp | Navodari Sud
19
1

Agentia Acord Imobiliar vă propune spre vânzare o proprietate solid construită, situată în zona de sud a orașului Năvodari, ideală pentru locuință permanentă, cu un avantaj major de poziționare pe colț și deschideri generoase. Caracteristici teren: • Suprafață: 385 mp • Deschidere dublă: • 16,65 ...

1026 EUR/m2 | 185 m2

sud, Navodari, Constanta

Casa   Năvodari | Renovata | Liberă
6
1

Casa Năvodari | Renovata | Liberă

Cod Agent ( C12 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare o căsuță cochetă situată în Năvodari, ideală pentru locuit sau ca investiție . Proprietatea dispune de o curte proprie de aproximativ 40 mp, oferind intimitate și spațiu pentru relaxare. Locuința are o suprafață utilă de 31 mp și ...

1387 EUR/m2 | 31 m2

Navodari, Constanta

Vilă P+1 |4 camere | Navodari
20
4

Vilă P+1 |4 camere | Navodari

VG Real Estate vă propune spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, o vilă elegantă situată în orasul Navodari, ideală pentru familie. Proprietatea oferă un spațiu generos, finisaje de calitate și o curte perfectă pentru relaxare. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 95,4 mp • Suprafață ...

1677 EUR/m2 | 95 m2

Navodari, Constanta

Navodari ,zona de vileCasa la sol
10
27

Navodari ,zona de vileCasa la sol

Vindem in Navodari zona de vile str.Stejarului, casa la sol.2 dormitoare,living, bucatarie,baie,suprafata construita 70mp,suprafata teren 375mp,libera,mobilata, utilata. Utilitati lumina, apa , gazele la poarta..Merita vazuta! PRET 117000 Euro NEGOCIABIL

1671 EUR/m2 | 70 m2

Sud, Navodari, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

INCHIRIEZ  Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,
22
10

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,etaj parter inalt, imbunatatiri: usa metalica,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, aer conditionat,centrala pe gaze,mobilat,utilat,rulouri la toate geamurile exterior. Apartamentul are parcare la demisol cu supraveghere video. Pret: 450 euro ...

66 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
8
37

Vindem Casa in Navodari

Casa 3 camere la sol in Navodari,suprafata teren-200mp.proprietate, suprafata construita-90mp,constructie din BCA si este compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa,3 dormitoare, baie, Imbunatatiri:Invelita cu tabla tip lindab ,geamuri PVC, gresie,faianta,parchet laminat ,centrala pe gaze +calorifere ...

1382 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

Apartament Spectaculos 3 Camere Mobilat Utilat Complet - Mamaia Nord
20

Va propunem un apartament care chiar iti da senzatia de spatiu si libertate din momentul in care intri. Situat in Mamaia Nord, pe strada T7, chiar vizavi de Lidl, intr-un imobil modern finalizat in 2023, acest apartament reuseste sa combine foarte bine confortul unei locuinte permanente cu vibe-ul unei ...

1822 EUR/m2 | 107 m2

nord, Navodari, Constanta

Casa 3 camere Navodari cu Mansarda
20
12

Casa 3 camere Navodari cu Mansarda

Casa de vanzare in Navodari ndash; 3 camere, parter + mansarda, curte proprie Va propunem spre vanzare o casa primitoare, situata intr-o zona linistita din Navodari, ideala pentru locuit permanent sau ca investitie. Imobilul are o suprafata utila de 80 mp, fiind compartimentat eficient pe parter si ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

sud, Navodari, Constanta

2 Locuinte Impresionante Duplex, Intrari Separate, Cu Finisaje si Mobilier Premium, Navodari
20

Casa Duplex Impresionanta ndash; Eleganta si Confort in Centru. Pretul afisat este pentru ambele imobile. Descoperiti o proprietate deosebita, un duplex impunator cu o suprafata utila de 215,4 mp, amplasat pe un teren generos de 524 mp, situat intr-o zona centrala. Aceasta locuinta exceptionala ofera ...

1224 EUR/m2 | 294 m2

central, Navodari, Constanta

Apartament 2 Camere, Decomandat, Navodari
13
5

Apartament 2 Camere, Decomandat, Navodari

Apartament 2 camere, decomandat, renovat recent, 60 mp, parter, balcon generos ndash; zona centrala Navodari Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona centrala si linistita din Navodari, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Caracteristici principale: ...

1488 EUR/m2 | 49 m2

central, Navodari, Constanta

Apartament 3 Camere, Decomandat, Renovat, Navodari
10
5

Apartament 3 Camere, Decomandat, Renovat, Navodari

Apartament 3 camere, decomandat, renovat recent ndash; luminos, spatios si pregatit pentru mutare! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 1 al unui imobil bine intretinut. Proprietatea a fost renovata recent, folosindu-se materiale de calitate superioara, astfel ...

1552 EUR/m2 | 58 m2

sud, Navodari, Constanta

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina
8
1

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere mobilat - utilat , la doar 50 m de plaja. Distanta plaja : 50 m Locatie : Navodari , Absolut Residence Suprafata utila : 48 mp +gradina proprie : 23 mp An constructie : 2018 Mobilat - utilat . Pret : 91.900 euro Pentru mai ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

central, Navodari, Constanta

Apartament 2 camere ~ WAVE 2 ~ Azimuth Beach ~
10

Apartament 2 camere ~ WAVE 2 ~ Azimuth Beach ~

Se vinde apartament in complex WAVE 2 situat in Mamaia , plaja Azimuth Beach cu vedere la mare. Suprafata totala utila este de 78 mp . Este situat la etajul 2 . Compartimentarea este dispusa astfel : *Living open space ( + balcon ) *Dormitor cu baie proprie ( + balcon ) * Baie Apartamentul se vinde ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

central, Navodari, Constanta

Promovat
Sea On - Mamaia Nord, 3 camere, etajul 1, terasa cu vedere la mare!
20

SEA ON - MAMAIA NORD, 3 CAMERE, ETAJUL 1, TERASA CU VEDERE LA MARE! Zona exclusivista, chiar in prima linie la mare, langa cele mai in voga cluburi. Apartament rafinat, sistem Smart Home, incalzire in pardoseala Uponor. Complex rezidential impresionant, cu facilitati exclusiviste si finisaje de lux. ...

3165 EUR/m2 | 75 m2