Imobiliare Navodari Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Constanta Navodari Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila 7 camere de inchiriat Navodari
14

Vila 7 camere de inchiriat Navodari

COD IV 1434 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre INCHIRIERE, in localitatea Navodari, judetul Constanta, o vila cu 5 dormitoare, 2 living-uri, 2 bai si o bucatarie, avand urmatoarele suprafete: UTILI-200 mp, TEREN- 400 mp, CURTE- 250 mp. Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, ...

200 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Studio Mamaia Nord
5
2

Studio Mamaia Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere/vanzare un studio in zona Mamaia Nord, in spatele hotelului Opera. Studioul este transformat in apartament cu 2 camere, etaj 5/7., suprafata utila 37mp + balcon. Acesta se inchiriaza complet mobilat, finisaje lux. Proprietatea reprezinta o oportunitate ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

nord, Navodari, Constanta

Promovat
Sea On - Mamaia Nord, 3 camere, etajul 1, terasa cu vedere la mare!
20

SEA ON - MAMAIA NORD, 3 CAMERE, ETAJUL 1, TERASA CU VEDERE LA MARE! Zona exclusivista, chiar in prima linie la mare, langa cele mai in voga cluburi. Apartament rafinat, sistem Smart Home, incalzire in pardoseala Uponor. Complex rezidential impresionant, cu facilitati exclusiviste si finisaje de lux. ...

3165 EUR/m2 | 75 m2

nord, Navodari, Constanta

Promovat
Afacere la cheie in Tabara Navodari
16
4

Afacere la cheie in Tabara Navodari

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o afacere la cheie cu o suprafata utila de 210mp complet utilata . Terasa are bar , zona de gril , linie calda si rotisor profesional . Circuitele sunt conform normelor DSVSA iar zona este Nedemolabila .Proprietatea se poate vinde si fara utilaje si mobilier ...

238 EUR/m2 | 210 m2

Navodari, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament in Mamaia Nord
9

Apartament in Mamaia Nord

De vanzare apartament in Mamaia Nord compus din 2 camere,45mp,et.4 din 5,complet mobilat,intr un complex cu piscina,la 5 min de plajă.

45 m2

Navodari, Constanta

Vand apartament 2 camere
9
7

Vand apartament 2 camere

Vand apart 2camere in Mamaia Nord,Navodari la 10 min de plaja,complet mobilat totul nou,parter cu gradina in fata,bloc nou cu 4 etaje,piscina in gratuit in cadrul complexului

1889 EUR/m2 | 45 m2

Navodari, Constanta

apartament mamaia nord
6
18

apartament mamaia nord

vand apartament la hanul piratilor in mamaia nord blocul cu mega image. apartamentul este mobilat si utilat complet. parcari disponibile

1601 EUR/m2 | 66 m2

Navodari, Constanta

apartament mamaia nord
7
5

apartament mamaia nord

vand apartament mamaia nord pe strada lotus nr 1. mobilat si utilat complet.

1782 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

Vând vilă în Năvodari-colaborez cu agenții
10
1

Vând vilă în Năvodari-colaborez cu agenții

PROPRIETAR, vând locuință spațioasă. Imobilul duplex și este format din P+1+Pod situat în Năvodari , str. Stejarului, în cartierul de vile (partea Navodariului dinspre Lumina). Cartier foarte liniștit și vecini extraordinari pe alee. Teren în suprafață de 136 mp plus 42 mp alee privată și construcție ...

1561 EUR/m2 | 115 m2

Navodari, Constanta

Navodari ,zona de vileCasa la sol
10
28

Navodari ,zona de vileCasa la sol

Vindem in Navodari zona de vile str.Stejarului, casa la sol.2 dormitoare,living, bucatarie,baie,suprafata construita 70mp,suprafata teren 375mp,libera,mobilata, utilata. Utilitati lumina, apa , gazele la poarta..Merita vazuta! PRET 117000 Euro NEGOCIABIL

1671 EUR/m2 | 70 m2

Sud, Navodari, Constanta

garsoniera Mamaia Nord
8
4

garsoniera Mamaia Nord

in complexul Sunrise la parter cu vedere la piscina garsoniera la parter înalt!

1711 EUR/m2 | 38 m2

Navodari, Constanta

Apartament 2camere semidecomandat
3
1

Apartament 2camere semidecomandat

Etaj: Parter Suprafață totală: 41 metri Îmbunătățiri: De actualitate, finisaje moderne Încălzire: Centrală pe gaze Stare: Se vinde mobilat exact ca în poze. Instalatia electrică refăcut complet cupru. Instalatia sanitară refăcut complect . Rulouri exterior. Zona Alfa beta !

1732 EUR/m2 | 41 m2

Sud, Navodari, Constanta

Proprietar Vând   Schimb -  Apartament 3 camere Premium (zona Alezzi)
7

Proprietar Vând Schimb - Apartament 3 camere Premium (zona Alezzi)

Apartament de vânzare 120 m 96 util 2 dormitoare living 2 băi Aproape de faleză Pentru mai multe informații sunați la numărul +17077907429 wazp sau pe pagina mea de Facebook Ciprian copilu M-ar interesa dacă aveți ceva imobile în craiova teren apartament sau casa

1708 EUR/m2 | 120 m2

Navodari, Constanta

Apartament 2 cam la vila NAVODARI
10
2

Apartament 2 cam la vila NAVODARI

NAVODARI - Inchiriez apartament zona RECOLTEI, parter de vila, liber acces in curte, 2 camere decomandat mobilat si utilat, imbunatatiri,termen lung - minim 1 an - 350 EU luna , plata lunar + 1 luna garantie.

70 m2

Vest, Navodari, Constanta

Apartament premium 2 camere xl pe litoral cu parcare
10
5

Apartament premium 2 camere xl pe litoral cu parcare

Vand apartament 2 camere xl decomandat cu încălzire prin pardoseală și loc de parcare în complex (pret separat). Acces gratuit la toate facilitățile complexului: Saună, Fitness, jacuzzi, 4 piscine (interioare și exterioare), 2 locuri de joaca pentru copii. Apartamentul are 2 balcoane și este situat la ...

2141 EUR/m2 | 56 m2

Navodari, Constanta

Apartament în Mamaia nord Navodari 3

Apartament în Mamaia nord Navodari

Vand apartament cu 2 camere in Mamaia Navodari la 200m de plaja Apartamentul se afla intr-un complex rezidențial Meraki Resort and Spa cu diverse facilitati( 2 piscine, sala de fitnes etc Apartamentul are 62 mp Terasa 12 mp 100.000 de euro

1613 EUR/m2 | 62 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem  Apartament  2 camere, Mamaia Nord
10
49

Vindem Apartament 2 camere, Mamaia Nord

Vindem Apartament 2 camere, zona Mamaia Nord, etaj parter inalt peste demisol,,suprafata utila- 70 mp, compartimentat astfel; living,dormitor,bucatarie baie si balcon ,imbunatatiri.geamuri PVC,usa metalica, gresie ,faianta, parchet laminat,centrala gaze, aer conditionat,rulouri,parcare la demisol,supraveghere ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Navodari, Constanta

INCHIRIEZ  Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,
22
10

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,

INCHIRIEZ Vindem in Mamaia Nord,apartament 2 camere,etaj parter inalt, imbunatatiri: usa metalica,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, aer conditionat,centrala pe gaze,mobilat,utilat,rulouri la toate geamurile exterior. Apartamentul are parcare la demisol cu supraveghere video. Pret: 450 euro ...

66 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
8
37

Vindem Casa in Navodari

Casa 3 camere la sol in Navodari,suprafata teren-200mp.proprietate, suprafata construita-90mp,constructie din BCA si este compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa,3 dormitoare, baie, Imbunatatiri:Invelita cu tabla tip lindab ,geamuri PVC, gresie,faianta,parchet laminat ,centrala pe gaze +calorifere ...

1382 EUR/m2 | 76 m2