Imobiliare Dambovita

Hartă Listă
Filtre active: Dambovita Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de Vacanta + 3052m  Teren Intravilan - langa A1 Olteni la 30 min de Buc
9
8

Casa de Vacanta + 3052m Teren Intravilan - langa A1 Olteni la 30 min de Buc

Situata in Jugureni, jud. Dambovita langa A1 Buc-Pitesti la 55 km de Bucuresti, 50 km de Pitesti si 45 km de Targoviste. Iesire directa la autostrada A1 (iesirea de la Olteni) - 30 min de Bucuresti sau Pitesti. *ACTE LA ZI *TOATE CONSTRUCTIILE INTABULATE *UNIC PROPRIETAR (Persoana fizica) *TEREN ...

643 EUR/m2 | 90 m2

Jugureni, Dambovita

Promovat
Regim Hotelier Targoviste
2
2

Regim Hotelier Targoviste

Închiriez în regim hotelier garsonieră,totul este nou,parter,interfon,aer conditionat,finisaje de lux,centru,bulevardul Independenței Caraiman 1Mai,parcare,acces direct din strada

30 m2

Targoviste, Dambovita

Promovat
De vanzare Hala Metalica 150 mp
4

De vanzare Hala Metalica 150 mp

Hala 150 mp + 36 mp birou Teren 1100 mp Acces DN72A Puț Apă Curent Trifazic 25 Kw Deschidere 20 m Pret vanzare 125.000 euro

694 EUR/m2 | 180 m2

Gheboieni, Dambovita

Promovat
Teren Crevedia - de vanzare
8

Teren Crevedia - de vanzare

Teren de vanzare intravilan, Crevedia, 4000 de mp. Terenul este situat in spatele Primariei, colt cu stadionul Crevedia cu o deschidere de 14 m.

4,000 m2

Crevedia, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de inchiriat
5

Garsonieră de inchiriat

Se închiriază pe termen lung garsonieră conf 1, în Târgoviște, pe Calea București, et 2. Nu se acceptă fumători și animale de companie. Tel:

35 m2

Targoviste, Dambovita

Pucioasa apartament 2 camere
6
21

Pucioasa apartament 2 camere

Pucioasa- vand apartament 2 camere, semidecomandat, et.3, imbunatatit, balcon, CT, pret 39.000 Euro

848 EUR/m2 | 46 m2

Pucioasa, Dambovita

Pucioasa- ofer spre inchiriere spatiu comercial
3
58

Pucioasa- ofer spre inchiriere spatiu comercial

Pucioasa- inchiriere spatiu comercial 37 mp, grup sanitar, acces fata si spate, utilitati apa, gaz, energie electrica 380v, aer conditionat, zona centrala, pret 1750 lei luna

4 EUR/m2 | 75 m2

Pucioasa, Dambovita

casa Fieni dambovita aproape de padure
9
69

casa Fieni dambovita aproape de padure

Fieni- casa constructie BCA+ caramida, amprenta la sol 77mp, 5 camere, baie, bucatarie, hol, camera tehnica, dressing, beci, camera baie , balcon, izolata exterior , centrala termica pe gaz, toate utilitatile: apa curenta si fantana cu hidrofor, energie electrica, gaz, canalizare, teren 2539mp, deschidere ...

955 EUR/m2 | 110 m2

Fieni, Dambovita

Casa Pucioasa
6
62

Casa Pucioasa

Pucioasa- casa din caramida, amprenta la sol 74 mp, 3 camere, baie, bucatarie, CT pe gaz, canalizare, apa curenta, energie electrica, teren 300mp, situata la numai 10 min de mers pe jos pana la piata, pret 55000Euro

705 EUR/m2 | 78 m2

Pucioasa, Dambovita

casa Fieni
10
93

casa Fieni

Fieni - casa 3 dormitoare, living+ bucatarie, 2 bai, beci, izolata exterior, constructie 2003, imobilul dispune de toate utilitatile, apa curenta si fantana proprie, teren 800 mp, zona pitoresca, linistita, pret 124000Euro

689 EUR/m2 | 180 m2

Fieni, Dambovita

 vanzare apartament 2 camere Fieni
10
42

vanzare apartament 2 camere Fieni

Fieni- vand apartament 2 camere, bloc constructie 2003, SC-94mp, Su- 72,38mp, balcon 4,89mp, boxa -5mp, centrala termica, parchet lemn, termopan , pret 48.500Euro

674 EUR/m2 | 72 m2

Fieni, Dambovita

Vand casa batraneasca Petresti, Dambovita
4
6

Vand casa batraneasca Petresti, Dambovita

Vand casa batraneasca, din caramida care poate fi renovata sau demolata. In curte este si o anexa cu 2 camere. Are fantana in curte si este bransata la curent electric, apa- canal la poarta. Aproape de biserica, primarie si autostrada Bucuresti- Pitesti

682 EUR/m2 | 44 m2

Petresti, Dambovita

vand 10.000 mp teren  pe DN 71 Targoviste-Sinaia
1
3

vand 10.000 mp teren pe DN 71 Targoviste-Sinaia

Vand 10.000 mp teren situat pe DN 71 Targoviste-Sinaia, la 5 km de Targoviste. Dimensiuni : 40 M deschidere la DN 71 250 M adancime pana la padure. Utilitati la limita proprietatii. Vecini: lateral: Complexul Rezidential Dealul cu Tei si teren cu livada; in fata: DN ...

Doicesti, Dambovita

Teren intravilan 13953 mp Răcari lângă Pădurea Măriuța - oportunitate investiție
5
3

Terenul este situat la 700 de metri de curent și de drumul comunal 43A și beneficiază de o deschidere generoasă de 41 de metri, potrivită pentru parcelare și dezvoltare imobiliară. Amplasat la 28 km de Centura București și la 37 km de Piața Victoriei, terenul oferă un acces bun către Capitală. Valoarea ...

13,953 m2

Racari, Dambovita

Teren Aninoasa 29830 mp
2
2

Teren Aninoasa 29830 mp

De vânzare teren extravilan cu suprafața de 29.830 mp ( 3 ha), situat în comuna Aninoasa, jud. Dâmbovița, în zona de deal, aproape de Căminul Cultural Aninoasa. Fostul cazan de apa se afla la jumatatea limitei superioara a terenului. Categorie de folosință: pășune extravilan Nr. cadastral: 2883 ...