Imobiliare Dambovita

Hartă Listă
Filtre active: Dambovita Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare Hala Metalica 150 mp
4

De vanzare Hala Metalica 150 mp

Hala 150 mp + 36 mp birou Teren 1100 mp Acces DN72A Puț Apă Curent Trifazic 25 Kw Deschidere 20 m Pret vanzare 125.000 euro

694 EUR/m2 | 180 m2

Gheboieni, Dambovita

Promovat
Regim Hotelier Targoviste
2
2

Regim Hotelier Targoviste

Închiriez în regim hotelier garsonieră,totul este nou,parter,interfon,aer conditionat,finisaje de lux,centru,bulevardul Independenței Caraiman 1Mai,parcare,acces direct din strada

30 m2

Targoviste, Dambovita

Promovat
casa langa bucuresti!
1
1

casa langa bucuresti!

Ocazie unica! Vrei o casa langa Bucuresti la pret de garsoniera? Casa solida, constructie 2012, P+1, suprafata utila totala 214mp, 5 camere, 2 bai, centrala pe gaz, curte 598mp pentru doar 90000 euro! Bine conectata, in apropiere se gasesc magazine, scoala, gara,centru medical. Pentru mai multe detalii ...

421 EUR/m2 | 214 m2

Darza, Dambovita

Promovat
Teren Crevedia - de vanzare
8

Teren Crevedia - de vanzare

Teren de vanzare intravilan, Crevedia, 4000 de mp. Terenul este situat in spatele Primariei, colt cu stadionul Crevedia cu o deschidere de 14 m.

4,000 m2

Crevedia, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Pucioasa
6
62

Casa Pucioasa

Pucioasa- casa din caramida, amprenta la sol 74 mp, 3 camere, baie, bucatarie, CT pe gaz, canalizare, apa curenta, energie electrica, teren 300mp, situata la numai 10 min de mers pe jos pana la piata, pret 55000Euro

705 EUR/m2 | 78 m2

Pucioasa, Dambovita

casa Fieni
10
93

casa Fieni

Fieni - casa 3 dormitoare, living+ bucatarie, 2 bai, beci, izolata exterior, constructie 2003, imobilul dispune de toate utilitatile, apa curenta si fantana proprie, teren 800 mp, zona pitoresca, linistita, pret 124000Euro

689 EUR/m2 | 180 m2

Fieni, Dambovita

 vanzare apartament 2 camere Fieni
10
42

vanzare apartament 2 camere Fieni

Fieni- vand apartament 2 camere, bloc constructie 2003, SC-94mp, Su- 72,38mp, balcon 4,89mp, boxa -5mp, centrala termica, parchet lemn, termopan , pret 48.500Euro

674 EUR/m2 | 72 m2

Fieni, Dambovita

Vand casa batraneasca Petresti, Dambovita
4
7

Vand casa batraneasca Petresti, Dambovita

Vand casa batraneasca, din caramida care poate fi renovata sau demolata. In curte este si o anexa cu 2 camere. Are fantana in curte si este bransata la curent electric, apa- canal la poarta. Aproape de biserica, primarie si autostrada Bucuresti- Pitesti

682 EUR/m2 | 44 m2

Petresti, Dambovita

vand 10.000 mp teren  pe DN 71 Targoviste-Sinaia
1
3

vand 10.000 mp teren pe DN 71 Targoviste-Sinaia

Vand 10.000 mp teren situat pe DN 71 Targoviste-Sinaia, la 5 km de Targoviste. Dimensiuni : 40 M deschidere la DN 71 250 M adancime pana la padure. Utilitati la limita proprietatii. Vecini: lateral: Complexul Rezidential Dealul cu Tei si teren cu livada; in fata: DN ...

Doicesti, Dambovita

Teren intravilan 13953 mp Răcari lângă Pădurea Măriuța - oportunitate investiție
5
3

Terenul este situat la 700 de metri de curent și de drumul comunal 43A și beneficiază de o deschidere generoasă de 41 de metri, potrivită pentru parcelare și dezvoltare imobiliară. Amplasat la 28 km de Centura București și la 37 km de Piața Victoriei, terenul oferă un acces bun către Capitală. Valoarea ...

13,953 m2

Racari, Dambovita

Teren Aninoasa 29830 mp
2
2

Teren Aninoasa 29830 mp

De vânzare teren extravilan cu suprafața de 29.830 mp ( 3 ha), situat în comuna Aninoasa, jud. Dâmbovița, în zona de deal, aproape de Căminul Cultural Aninoasa. Fostul cazan de apa se afla la jumatatea limitei superioara a terenului. Categorie de folosință: pășune extravilan Nr. cadastral: 2883 ...