Imobiliare Dolj

Hartă Listă
Filtre active: Dolj Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu pretabil Camin pentru batrani, spital privat, clinica, etc...
7

Prime Imobiliare ADS Craiova va ofera spre inchiriere o proprietate deosebită, situată la intrarea în comuna Cârcea, județul Dolj, pe strada principală, ideală pentru diverse activități medicale sau sociale, precum azil de bătrâni. Caracteristici: Suprafață utilă: 1037 mp Suprafață construită: 1160 ...

1,037 m2

Carcea, Dolj

Promovat
Apartamente de vanzare, 2 camere, decomandate, 1 Mai
2
2

Apartamente de vanzare, 2 camere, decomandate, 1 Mai

Blue home imobiliare va propune spre vanzare doua apartamente, fiecare avand 2 camere, decomandate, disponibil la mansarda unui bloc cu doua etaje, intr-un imobil construit in anul 2020, situat in cartierul 1 Mai, cu o suprafata totala de 100 mp, utila de 97 mp, a carui incalzire pe timp de iarna se ...

1 Mai, Craiova, Dolj

Promovat
 Teren intravilan - oportunitate de investitie
5
4

Teren intravilan - oportunitate de investitie

0% COMISION CUMPARATOR Oportunitate excelenta de investitie! Teren intravilan 1.376 mp, amplasat intr-o zona in expansiune, cu toate utilitatile si acces din drum asfaltat. Ideal pentru constructie rezidentiala sau proiect imobiliar. Acte la zi, disponibil imediat. Se acceptă și schimburi. Pentru mai ...

1,376 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 4 camere ULTRACENTRAL
4

Apartament 4 camere ULTRACENTRAL

Prime Imobiliare ADS va propune spre inchiriere/vanzare apartament 4 camere situat ultracentral, langa Ramada, 80 mp. , demisol. Apartamentul este pretabil pentru diferite activitati economice sau spatiu de locuit. Pentru detalii va rugam sa ne contactati: Mădălina - 0784380259 - tranzactionam imobile, ...

80 m2

ultracentral, Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Ultracentral (English Park) de închiriat
8
1

Apartament Ultracentral (English Park) de închiriat

Apartament cu 2 camere in centrul vechi, zona English Park. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Este aproape de restaurante, cafenele, supermarket, mall Mercur Center, primărie, Universitate, Maestro și multe altele. La parterul blocului se afla cofetăria ECLER by DesserTime. Apartamentul este complet ...

45 m2

Craiova, Dolj

Vand teren in spatele magazinului Jumbo, Craiova 1

Vand teren in spatele magazinului Jumbo, Craiova

Vand parcela 600 m2 , in spatele magazinului Jumbo, Craiova.Terenul este extravilan si va intra in vara in intravilan, avand PUZ-ul facut P+ 3. 60 m2

600 m2

Craiova, Dolj

Casa la 10km de Craiova cu un teren generos
9
15

Casa la 10km de Craiova cu un teren generos

Casa cu doua camere, bucatarie si hol, stradal (DN asfaltat) la 10 km de Craiova. Toate utilitatile( apa in curte , gaze si canalizare la poarta. Teren 1192 mp. Ideal pentru locuit intr-un mediu nepoluant cu alimentatie Bio, loc pentru relaxare sau dezvoltare afacere. Suprafata de teren poate fi extinsa. ...

67 EUR/m2 | 1,192 m2

Mischii, Dolj

inchiriez spatiu
4
1

inchiriez spatiu

Spatiu disponibil in zona George Enescu. Suprafata aprox 25 mp,toate utilitatile (apa,curent,canalizare) Loc de parcare disponibil in fata spatiului. Pentru detalii suplimentare ,tel

25 m2

Craiova, Dolj

vanzare teren agricol 35

vanzare teren agricol

vand un ha teren extravilan situat in comuna bucovat la asfalt vis a vis de casa italieni

Craiova, Dolj

Apartament foarte spatios
4

Apartament foarte spatios

Apartament cu 3 camere decomandate, 90 mp,bilateral, doua bai, doua balcoane in cart Brazda lui Novac, pe lângă Școală 23, in bloc cu 3 etaje, la etajul 2, zona foarte liniștită.

90 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Brazda lui Novac Craiova
4
2

Ofer spre închiriere in Brazda lui Novac, zona piata Baba Novac, apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, cu vedere plăcută către grădina blocului. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind recent igienizată, gata pentru mutare imediată. Apartamentul oferă un ambient liniștit ...

45 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

2 camere decomandat Amaradia
5

2 camere decomandat Amaradia

Apartament 60 mp Str.Opanez, la 150 metri Amaradia Unitatea Militara si 300 metri Politia Amaradia, 50 metri Carrefour, scoli si licee la 300 metri, 2 balcoane, et.2 4, termopan Qfort, tocarie interioara lemn masiv, parchet lemn masiv, niciodată inchiriat, mobilat complet , masina spalat Ariston, AC ...

60 m2

Brazda+lui+Novac, Craiova, Dolj

Apartament cu 2 camere, 37 mp, zona Valea Rosie - Caracal
11

Apartament cu 2 camere, 37 mp, zona Valea Rosie - Caracal

Blitz vă propune spre vânare un apartament cu 2 camere, cu o suprafață de 37 mp, complet mobilat și utilat fiind gata de mutare. Este situat la etajul 4 din 4 al unui imobil cu acopers tip pod facut recent, într-o zonă liniștită, aproape de Grădinița „Elena Farago” și de școala Nicolae Romanescu, ideal ...

2432 EUR/m2 | 37 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu 3 camere, 38.19 mp, zona Valea Rosie
13

Apartament cu 3 camere, 38.19 mp, zona Valea Rosie

Blitz vă propune spre vânare un apartament cu 3 camere semidecomandat, cu o suprafață de 38.19 mp, situat la etajul 3 din 4, mobilat și gata de mutare. Localizare excelentă – într-o zonă foarte bine cotată, cu acces rapid către toate punctele de interes: • Piață • Grădinițe și școli • Unități militare ...

2121 EUR/m2 | 38 m2

Craiova, Dolj

Apartment cu 3 camere, parter,54 mp, zona Craiovita Noua
12

Apartment cu 3 camere, parter,54 mp, zona Craiovita Noua

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, având o suprafață utilă de 50,63 mp și o suprafață totală de aproximativ 53,83 mp, incluzând balconul închis de 3,20 mp. Locuința este situată la parterul unui imobil bine întreținut. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, ...

2508 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Apartament de inchirat
9

Apartament de inchirat

Inchiriez apartament cu 2 camere,utilat, la etajul 3 4 Apartamentul este situat in zona Brazda lui Novac(Str.Amilcar Sandulescu) si are o suprafata de 53m2

53 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Apartament de 2 camere, 50 mp, zona Piata din Rovine
7
1

Apartament de 2 camere, 50 mp, zona Piata din Rovine

Blitz va propune spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4, în zona Piața din Rovine. Locuința este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție, beneficiind de o compartimentare practică și luminozitate bună. Imobilul are o suprafață de 47 mp utili și ...

1798 EUR/m2 | 47 m2

Craiova, Dolj

Apartament decomandat 2 camere Brazda lui Novac
4
12

Apartament decomandat 2 camere Brazda lui Novac

Apartament decomandat 2 camere Brazda lui Novac,situat la etajul 3 ,bloc cu 4 etaje ,construit in anii 1979. Apartamentul este racordat la gaze oferind posibilitatea de a instala o centrala proprie. Apartamentul se afla langa scoala 23. Proprietar. Acces rapid la mijloace de transport,scoli,magazi ...

2163 EUR/m2 | 49 m2

Brazda%2525252525252blui%2525252525252bNovac, Craiova, Dolj

Garsoniera de inchiriat, aer conditionat, Lapus
6
1

Garsoniera de inchiriat, aer conditionat, Lapus

Blitz va propune spre inchiriere o garsoniera, la etajul 1 al unui bloc cu 4 niveluri in cartierul Lapus. Aceasta dispune de aparat de aer conditionat, masina de spalat rufe, TV, frigder si aragaz cu cuptor. Proprietatea este curata si intretinuta, disponibila pentru mutarea imediata. In zona regasim ...

28 m2

Craiova, Dolj

Vand teren in spatele parcului Romanescu
4
5

Vand teren in spatele parcului Romanescu

De vânzare teren, zona ANL parc, cartier Veteranilor Craiova. Suprafața 400 mp, deschidere 14,77 m. Utilități: pe teren se afla îngropat cablul de racordare la rețeaua electrică, rețeaua de apă se afla la 50 de metri de limita de proprietate, asfalt in zona. Terenul se afla pe strada Eroii Sanitari. ...

400 m2

Craiova, Dolj

Casă de vânzare Băilești – 100 mp, curte proprie
11

Casă de vânzare Băilești – 100 mp, curte proprie

Blitz vă propune spre vânzare o casă primitoare situată în Băilești, ideală pentru o familie care își dorește confort și intimitate. Proprietatea dispune de un teren în suprafață de 432 mp, iar locuința are aproximativ 100 mp utili, fiind compartimentată eficient pentru un trai plăcut. Casa este compusă ...

950 EUR/m2 | 100 m2

Craiova, Dolj

Casă în Malu Mare, teren 2354 mp,curte mare și potențial extindere
16

Blitz vă propune spre vânzare o proprietate deosebită situată în Malu Mare, ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu generos și un cadru natural plăcut, departe de agitația orașului. Casa este amplasată pe un teren generos de 2354 mp, cu un front stradal de 16 ml la drum asfaltat, oferind acces ...

1175 EUR/m2 | 200 m2

Malu Mare, Dolj

VILA DEOSEBITA  LUX ,272 mp utili , teren 560 mp , Selgros
19

VILA DEOSEBITA LUX ,272 mp utili , teren 560 mp , Selgros

Blitz va propune o casa deosebita cu regim de inaltime P+1, realizată la standarde premium cu structură solidă amplasată pe un teren de 560mp, într-o zonă liniștită la 200 m de Selgros-Craiova * Suprafață teren: 560 mp •Deschidere teren 22 m pe 27 m(este pe colt) •Strada asfaltata •Canalizare •Curent ...

1765 EUR/m2 | 272 m2

Malu Mare, Dolj

Apartament 3 camere, 80.80 mp, Calea Severinului/zona Promenada Mall
9

Blitz vă propune spre achiziție un apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utila de 80,80 mp, situat la etajul 4 al unui bloc construit in 1991, ce are acoperiș tip pod. Apartamentul are trei balcoane (însumând 16,71mp), două băi și dispune de centrală proprie, ferestre cu geam termopan, ...

2562 EUR/m2 | 81 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Lăpuș
7

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Lăpuș

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, având o suprafață totală de 54 mp, situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 niveluri, în zona Lăpuș. Locuința dispune de centrală termică proprie, aer condiționat și geamuri termopan . Se vinde complet mobilată și utilată, fiind ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.
10
10

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.

Vând garsoniera Brazdă 3 4 ,liberă,mobilata,24 mp cu balcon la prețul de 54 500euro negociabil,acte în regulă.Este situată pe Bdul Dacia Nr 126 ,bl 10,zonă liniștită.Tel : .Comision cumparator 0%.

2250 EUR/m2 | 24 m2

Craiova, Dolj

teren intravilan agricol 1000mp 1

teren intravilan agricol 1000mp

teren intravilan 25 m deschidere 1000mp

1,000 m2

Triaj, Craiova, Dolj

2500 mp intravilanul
6
3

2500 mp intravilanul

Spre vânzare 2500 mp , se află vis a vis de termo legătură cu calea ferată! se vinde în întregime! 15 minute până la Craiova,

2,500 m2

Isalnita, Dolj

De vânzare 4000mp pădure în com Zătreni judvalcea 2

De vânzare 4000mp pădure în com Zătreni judvalcea

Vând o fâșie de 4000mp pădure în com Zătreni jud valcea având procesul verbal de punere în posesie

Craiova, Dolj

De vânzare 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

De vânzare 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

Vând drepturi de proprietate prin Cesiune la notar pentru 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

Craiova, Dolj

De vânzare 1ha pădure în comuna Zătreni jud valcea 10

De vânzare 1ha pădure în comuna Zătreni jud valcea

Vând 1ha padure in comuna Zătreni jud valcea

10,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament 4 camere 1 Mai exclus AGENȚII IMOBILIARE
10
3

Apartament 4 camere 1 Mai exclus AGENȚII IMOBILIARE

Se vinde apartament 4 camere 1Mai,etaj 4 din 4,acoperiș proaspăt renovat, parțial mobilat ( nu are toate camerele mobilate),centrala termica, frigider, aragaz,2 bai, 2 balcoane, parchet lemn masiv, termopane, decomandat! Pentru alte detalii și amănunte nespecificata în anunț, va rog sunați! EXCLUS AGENȚII ...

1659 EUR/m2 | 92 m2

Craiova, Dolj

Ânciriez Cameraă Casă
4
3

Ânciriez Cameraă Casă

Ânciriez Cameră Casă Nu Are Bae.Toaletă Ân Curte.Mai Multe Detali La Telefon.

40 m2

Craiova, Dolj

Inchiriez Apartament 2Camere(transformat in 3 camere) Parc Romanescu
10

Inchiriez Apartament la intrarea in Parcul Romanescu(langa benzinăria Moll) Suprafata 60 MP,AC,Centrala Termica,Cuptor Microunde,complet mobilat si utilat,2 televizoare Smart. Parcare usor accesibila.Bauturile de la Bar sunt din partea mea.180 Lei Noapte.Multumesc! TEL:

Craiova, Dolj

Vând urgent apartament 3 camere, Filiasi
8
3

Vând urgent apartament 3 camere, Filiasi

Urgent Apartament 3 camere, Filiași, județul Dolj, decomandat, etaj4 4, 75 mp, cămară, spațiu depozitare, balcon, gresie și faianță baie bucătărie și hol, ușa metalică la intrare, terasă fără probleme , bloc liniștit, apartament curat și intretinut, se vinde mobilat și utilat , așa cum este el, centrala Termică ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Filiasi, Dolj

închiriez apartament cu 3. camere
10

închiriez apartament cu 3. camere

închiriez apartament cu 3 camere decomandate etaj 2 cu centrală în 1Mai bl V 19

78 m2

Craiova, Dolj

Închiriez hală
10

Închiriez hală

Închiriez hală, pretabila sevice auto, sau depozit; 300mp spațiu util, înălțime - 5m , utilata service( rampa,elevator. dejantare,..; acces la DN 6B, (Craiova - Melinesti ). Localitate Cornetu, 16 km din centrul Craiovei.

300 m2

Simnicu de Sus, Dolj

Casă de vânzare Giubega
3
4

Casă de vânzare Giubega

Vând casa în com Giubega. Suprafața 1200mp , Str. Mihai Eminescu, (str politiei) . Casa dispune de curent electric, fantana. Mai multe detalii la nr de telefon pret 18000 euro

257 EUR/m2 | 70 m2

Giubega, Dolj

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare Calafat, Mogador,strada Cobuz (vis a vis Cab. stomatologic Dr. Pomana), 57 mp decomandat , parter ,centrala proprie pe peleti, si AC ,renovat recent (nelocuit dupa renovare)! Se vinde mobilat si semiutilat ( 2 tv, aragaz,frigider, masina de spalat , 2 boilere, toate noi). Direct ...

754 EUR/m2 | 57 m2

Calafat, Dolj

Vand teren in Cosoveni
9
1

Vand teren in Cosoveni

Vand teren cu suprafata de 4667mp in comuna Cosoveni, mai multe detalii la telefon.

4,667 m2

Cosoveni, Dolj

Vând urgent 2 case în aceeași curte în BÂRCA, Dolj la 40 km de Craiova
5
2

Vând urgent 2 case într-o curte cu toate actele la zi în BÂRCA ,Dolj utilități apă ,curent si fântână ,teren în jur de 3000 mp. Preț 22 000 euro neg pt relați sunați la

183 EUR/m2 | 120 m2

Barca, Dolj

Vand teren intravilan Ghercesti
8

Vand teren intravilan Ghercesti

Vand teren intravilan, 500 m pătrați, imprejmuit cu gard de beton, situat în cartierul nou Ghercesti, la 2 km de viitorul Spital Regional și 200 m de drumul județean care leagă Comuma Ghercesti cu centura nord și drumul expres. Este drum cedat la primarie și utilitățile la poarta. Rog seriozitate. tel. ...

500 m2

Ghercesti, Dolj

Spatiu Comercial de inchiriat 3

Spatiu Comercial de inchiriat

De Inchiriat spatiu comercial,situat in Craiova ,Str.Piata Constantin Brancusi nr.6(fosta Piata Garii),jud.Dolj. Suprafata 120 m.p. Disponibil de pe data de 05.05.2025

120 m2

Garii, Craiova, Dolj

Teren intravilan
3
2

Teren intravilan

Terenuri intravilane și extravilane diferite suprafețe unele cu toate utilitățile în com Carcea jud Dolj

Carcea, Dolj

Apartament SMART, 54 mp utili - cartier Magnolia Panoramic, la 5 km de Centrul orasului Craiova
10
1

Vrei sa inchiriezi un apartament SMART pe termen lung (minim un an), fara comisioane (proprietar) si sa beneficiezi de conditii de tipul inchirierii in regim hotelier? Atunci, acest anunt este pentru tine! Intr-una dintre cele mai apreciate zone pentru wiew ale Craiovei, in cartierul Magnolia Panoramic, ...

54 m2

Craiova, Dolj

Birou Notarial Zona Institut
1
1

Birou Notarial Zona Institut

Se închiriază apartament 2 camere, parter, cu deschidere la Calea București, bl A1, sc2 zona Institut, cu destinație BIROU NOTARIAL

50 m2

Craiova, Dolj

Vand casa comuna Celaru, sat.Soreni ,jud.Dolj
10

Vand casa comuna Celaru, sat.Soreni ,jud.Dolj

Casa este compusa din 3 camere,2 holuri,o cămară+ alte anexe:bucatarie vara,magazie, alta camera pt depozitat, sopru,garaj si apa curentă.Suprafata teren de 3600mp cu livada de pomi si viță de vie.Casa se afla pe str.Ispas,nr.215 foarte aproape de Târgul Săptămânal Celaru.Pret 29.500 euro negociabil.Tel: ...

454 EUR/m2 | 65 m2

Celaru, Dolj

Teren intravilan selgros 4

Teren intravilan selgros

Vand 700 m teren intravilan selgros

700 m2

Malu Mare, Dolj

Vând garsoniera craiovita noua Orizont
4
4

Vând garsoniera craiovita noua Orizont

Garsoniera craiovita noua,țeava gaz separat,apa,balcon,28mp preț 67.900 euro negociabil

2425 EUR/m2 | 28 m2

Craiova, Dolj

Casa de vânzare in Calafat ( zona centrală )
4

Casa de vânzare in Calafat ( zona centrală )

Casă de vânzare în Calafat, zona rezidențial centrală cu o suprafață de teren de 800 mp și deschidere la stradă de 20 m. Este situată pe str. Gheorghe Doja, lângă Muzeul de Arta, ANAF, restaurant Coliseum, la mai puțin de 5 min de mers pe jos până în centru. zero_sapte_cinci_noua_unu_doi_patru_trei ...

593 EUR/m2 | 167 m2

Calafat, Dolj

Apartament Open Space de vanzare
10
3

Apartament Open Space de vanzare

Apartament de vanzare: 50,5 mp compus din:dormitor,baie,hol,living-bucatarie open space, la parter 4 -loc parcare inclus (cu bariera) ,fix in fata ferestrei,la 1 metru distanta -Supraveghere video -centrala termica pe gaz -internet -izolatie termica -mobilat precum in poze(exceptie:canapea,un Tv ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Spațiu comercial Filiași CENTRAL   parter   lângă piață   vad excelent
1

Spațiu comercial Filiași CENTRAL parter lângă piață vad excelent

Spațiu comercial 178 mp ULTRACENTRAL Filiași Str. Unirii lângă piață Ofer spre închiriere spațiu comercial situat ultracentral în Filiași, Strada Unirii, în imediata apropiere a pieței, zonă cu trafic pietonal și auto intens. Suprafață: 178 mp Poziționare: parter, acces direct din stradă ...

178 m2

Filiasi, Dolj

Vând teren 527mp.
3

Vând teren 527mp.

Vând teren zona Capsunarie, strada Ghiocelului.

527 m2

Malu Mare, Dolj

Vânzare Teren Intravilan în Leu Dolj
5
2

Vânzare Teren Intravilan în Leu Dolj