Hartă Listă
Filtre active: Dolj Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez garsoniera
8
7

Inchiriez garsoniera

Închiriez garsonieră , Valea Roșie , langa Liceul Odobleja și Unitatea Militară , etaj 1 , centrala termica , gaze și apă separat, 30 mp

30 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Garsoniera de vanzare/Lidl/Craiova/str Caracal
3

Garsoniera de vanzare/Lidl/Craiova/str Caracal

Garsonieră 32 mp – ideală pentru investiție | Str. Caracal, Craiova | lângă Lidl Prime Imobiliare ADS Craiova vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, cu suprafața de 32 mp, situată pe Strada Caracal, într-o zonă cu acces rapid la magazine, transport și puncte de interes. Imobilul se află la etajul ...

2188 EUR/m2 | 32 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Rovine Carrefour – bloc anvelopat, etaj 3/4
10
1

Apartament 2 camere decomandat de vânzare – Rovine Locație excelentă: Rovine, deasupra magazinului Carrefour, vis-a-vis de parculet Etaj 3/4 – bloc anvelopat Caracteristici: Apartament 2 camere decomandat Complet renovat Geamuri termopan cu rulouri exterioare Ușă metalică Panou electric schimbat Poziționat ...

2467 EUR/m2 | 45 m2

rovine, Craiova, Dolj

Promovat
Oportunitate – Clădire Ideală pentru Business sau Clinică
5

Oportunitate – Clădire Ideală pentru Business sau Clinică

Prime Imobiliară vă propune spre închiriere o clădire integrală, cu suprafețe generoase și compartimentare practică, potrivită pentru companii care își doresc un sediu reprezentativ sau pentru activități precum clinică medicală, after school, centru educațional, birouri sau servicii profesionale. Imobilul ...

1,100 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa Calafat str Decebal
5
3

Vand casa Calafat str Decebal

Vand casa situata in Calafat pe strada Decebal Detali tehnice Casa este construita din bca și acoperiș țiglă Suprafata teren 408 Suprafata casa 91,84 Compartimentare casa - Terasa 16 m - Living+bucatarie open space 30 m - Hol 12 m - baie 6 m - dormitoru 1 =12 m - dormitor 2 = 12 m - Camera centrala ...

1322 EUR/m2 | 90 m2

Calafat, Dolj

Case de inchiriat
5
3

Case de inchiriat

Casă de închiriat 4 dormitoare baie bucătărie și hol curte 300 mp se poate parca mașini în curte perfect Pt familii muncitori chiar și din străinătate ( Nepal Tailanda etc ) toate utilitățile.gaz canalizare centrală das .foarte aproape de Lidlla doar un minut.si promenada mall la 2 min .str fluturi ...

75 m2

Craiova, Dolj

Închiriez apartament 2 camere decomandate
5
1

Închiriez apartament 2 camere decomandate

Închiriez apartament 2 camere decomandate,mobilat, utilat,prima închiriere,complex Satina Garden termen lung.Rog seriozitate.Chiria 500 +1 lună garanție.

52 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere , rezidenta noua , parcare , ultracentral
9
1

Particular , apartament 3 camere în bloc nou (Bujorului Residence) , parcare subterana in optiune , centrala proprie , două bai , terasa 14mp , AC , utilat modern, mobilat ,chiria 480 euro , (contract pe termen lung) , situat ultracentral la 5 minute de Facultatea de Medicina sau Universitate.

80 m2

Craiova, Dolj

Casa la cheie, 175 mp, zona Bariera Valcii
8
1

Casa la cheie, 175 mp, zona Bariera Valcii

Blitz va ofere spre vanzare o casa cu suprafata de teren 390 mp situata in cartierul Bariera Valcii,strada Merisorului la cateva sute de metri de bulevardul Carpenului. Casa este bransata la toate utilitatile(gaze,apa,canalizare,curent,asfalt) -Centrala Ariston pe gaze -Geamuri tripan culoare antracit -Balcon ...

1571 EUR/m2 | 175 m2

Craiova, Dolj

Apartament 4 camere, 110 mp, zona Consul, Utilitati incluse
9

Apartament 4 camere, 110 mp, zona Consul, Utilitati incluse

Blitz va oferă spre închiriere un apartament spațios, luminos și modern, situat la etajul 1 al unui bloc intim, cu doar 4 apartamente. Locuința dispune de 4 camere decomandate, 2 balcoane și este dotată cu centrală proprie și încălzire în pardoseală, asigurând confortul pe tot parcursul anului. Fiecare ...

110 m2

Craiova, Dolj

Apartament 4 camere decomandat 140mp, Mansarda, zona Consul, Utilitati incluse
8

Blitz va oferă spre închiriere un apartament spațios și luminos, situat la mansarda unui bloc cu 3 etaje. Locuința dispune de 4 camere decomandate, 2 balcoane și este dotată cu centrală proprie și încălzire în pardoseală, asigurând confortul pe tot parcursul anului. Fiecare cameră beneficiază de aer ...

140 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere transformat in 3, zona Rovine
7
1

Apartament 2 camere transformat in 3, zona Rovine

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu un potențial deosebit, situat la etajul 1 din 4, în cartierul Rovine, una dintre cele mai apreciate zone ale Craiovei, aproape de școli, grădinițe, supermarketuri și mijloace de transport. Locuința este formată din 3 camere luminoase și are o suprafață ...

2948 EUR/m2 | 42 m2

Craiova, Dolj

Inchiriez garsoniera regim hotelier
9

Inchiriez garsoniera regim hotelier

Închiriez garsonieră în regim hotelier Craiovița Nouă Perfectă pentru vizite în Craiova și pentru atmosfera magică a Târgului de Crăciun! Locație excelentă: Aproape de Promenada Mall La doar 3 km de centru La 300 m de stația de tramvai care duce direct spre centru Acces rapid ...

38 m2

Craiova, Dolj

Casa de vanzare , Fantasy Park Craiova
10
2

Casa de vanzare , Fantasy Park Craiova

Casa locuinta de serviciu si spatiu comercial la parter cu regim de inaltime S+P+1+M, cu suprafata constriuita la sol de 117 mp si suprafata utila de 380 mp Suparafata teren de 284 mp

1053 EUR/m2 | 380 m2

Craiova, Dolj

Proprietar vând spațiu comercial
5
1

Proprietar vând spațiu comercial

Proprietar, vând spațiu comercial, suprafața 200 metri pătrați, toate utilitățile, pretabil diverse activitati: activități sportive, producție, activități pentru copii, birouri, etc. Tel: .

1475 EUR/m2 | 200 m2

Craiova, Dolj

vand camera 16 mp
4
1

vand camera 16 mp

vând camera 16 mp , are dormitor baie și hol , se afla in Craiovița nouă, zona racheta

1550 EUR/m2 | 16 m2

Craiova, Dolj

Casă P+1 , 120 mp utili, 240 mp teren, zona Consul
20
2

Casă P+1 , 120 mp utili, 240 mp teren, zona Consul

Blitz va propune spre vanzare o casa spatioasa cu 4 camere si o suprafata utila de 120 mp. Este situata intr-o zona urbana, oferind confort si accesibilitate. Casa este compusă astfel: -parter cu un dormitor , bucătărie , baie și living -etaj cu 2 dormitoare , dressing și baie Încălzirea se face ...

2458 EUR/m2 | 120 m2

Craiova, Dolj

Teren intravilan Metro - Carcea
2

Teren intravilan Metro - Carcea

Terenul este intravilan, are o suprafata de 10.000 m2 ( 108.43 m deschidere la drum X 92.35 m), cota indiviza din calea de acces si toate utilitatile in apropiere. Intrarea pe calea de acces se face din strada Progresului ( alee betonata care incepe de la service-ul Autosystem ). Terenul este situat ...

10,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament de inchiriat cu  2 camere calea bucuresti mc donalds
10
3

Apartament de inchiriat cu 2 camere calea bucuresti mc donalds

De închiriat apartament 2 camere (semidecomandat) 50 mp utili- direct de la proprietar Locație excelentă: lângă Școala 21, vis-a-vis de McDonald s Apartamentul este situat la parter și este complet renovat, totul fiind nou! Dotări: centrală termică proprie mobilă nouă ...

10 EUR/m2 | 50 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Teren Ghercești Aeroport  506 mp
4
1

Teren Ghercești Aeroport 506 mp

Terenul este poziționat la jumătatea străzii. Stâlpul de electricitate este in fata terenului, iar pe strada au fost trase atât apa, canalizare cât și gaze. Zona este in dezvoltare, având în vedere parcul industrial din zona, aeroportul, drumul expres cât și viitorul spital regional. Pentru mai multe ...

506 m2

Ghercesti, Dolj

Vand teren intravilan Breasta
1
2

Vand teren intravilan Breasta

Vând teren intravilan cu suprafața 2000 metri pătrați la asfalt, utilitati(apă și curent) pentru afacere eventual se poate parcela pentru construcție locuință. Pentru detalii la telefon, nu răspund la mesaje!

2,000 m2

Breasta, Dolj

Vând loc de veci
5

Vând loc de veci

Vând loc de veci o suprapusă 2 locuri in Cimitirul Sineasca lucrare nouă.

Craiova, Dolj

teren intravilan
1
1

teren intravilan

Vând loc de casa Suprafata 1700mp Deschidere stradala 30mp Cu posibilitate de racordare apa ,canal si energie electrica Strada libertati nr1 Preț negociabil in EURO Mai multe detalii in privat sau la telefon

30 m2

Bechet, Dolj

Vând teren intravilan Bucovăț 18 euro negociabil
2
3

Vând teren intravilan Bucovăț 18 euro negociabil

Vând teren în comuna Bucovăț pe partea cu Avicola 1000 mp,10 m deschidere și 100m lungime,lângă Kira prețul este de 18 euro negociabil mp

1,000 m2

Bucovat, Dolj

Teren agricol extravilan

Teren agricol extravilan

Teren extravilan aprox. 9500m, în prezent se afla la avrozind în loc. Băilești

Bailesti, Dolj

Apartament 2 camere decomandat, mobilat, 1MAI -aproape de parc
9
1

Vand apartament 2 camere decomandat, 60mp, situat in zona 1 MAI - Pelendava. Apartamentul este renovat, complet mobilat si se poate locui imediat , fara investitii. Balcon inchis Beci pentru depozitare Mobila si electrocasnice incluse Zona linistita La 5 minute de Facultatea de Medicina si Spitalul ...

1 Mai, Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 69 mp, zona Gara - Rovine
9
1

Apartament 3 camere, 69 mp, zona Gara - Rovine

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă foarte bună, ideal atât pentru investiție, cât și pentru o familie care își dorește confort și acces facil către toate punctele de interes. Locuința are o suprafață utilă de 69 mp, la care se adaugă un balcon ...

2275 EUR/m2 | 69 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere decomandat, 47.40 mp, Balș
6
4

Apartament 2 camere decomandat, 47.40 mp, Balș

Blitz propune o locuința cu o suprafață totală de 47mp, fiind compartimentată inteligent pentru a oferi confort și funcționalitate. Dispune de un dormitor luminos, un living generos si o bucatarie open space. Apartamentul beneficiază de un balcoan, oferind un plus de spațiu și lumină naturală pe tot ...

1555 EUR/m2 | 42 m2

Craiova, Dolj

Inchiriez Garsoniera decomandata cu centrala langa Promenada
10

Inchiriez garsoniera decomandata, 39 mp., etaj 3 din 4, in cartierul Nicolae Titulescu, zona Casa Stiintei la 5 minute de mers pe jos de Mall Promenada. Garsoniera detine: - centrala proprie - aer conditionat - frigider - masina de spalat - aragaz - balcon inchis - acces rapid tramvai si autobuz

39 m2

Craiova, Dolj

Vând teren intravilan
8
5

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan situat in Comuna Cosoveni,suprafata de 1000 mp cu deschidere de 13m.Acte la zi. Terenul este plan cu apa,electicitate si gaze la limita proprietatii.Zona verde,liniste si aer curat.

1,000 m2

Cosoveni, Dolj

Teren 3ha extravilan com izvoare jud dolj

Teren 3ha extravilan com izvoare jud dolj

Teren 3ha langa padure in com Izvoare jud Dolj

30,000 m2

Izvoare, Dolj

Inchiriere spatiu Craiova

Inchiriere spatiu Craiova

Spatiu cu suprafata de 120m2, inaltime 3m. Dispune de o toaleta de serviciu. Curent 220V, cu posibilitate trifazic.

Aeroport, Craiova, Dolj

casă de vânzare
3
2

casă de vânzare

vind casă în com Ghindeni județul Dolj comp din s p m la parter dormitor bucătărie și baie la etaj 2 dormitoare și 2balcoane casa are 125mp anecse construite put forat apă stradală total 500mp

640 EUR/m2 | 125 m2

Ghindeni, Dolj

Casa De Vanzare
5
5

Casa De Vanzare

Casa De Vânzare Fost Magazin Ciocănești Dolj 500 mp

143 EUR/m2 | 70 m2

Diosti, Dolj

Teren extravilan  714mp, Craiova Simnicu de Sus, deschidere 2 strazi
3

Teren extravilan 714mp, Craiova Simnicu de Sus, deschidere 2 strazi

Se vinde teren extravilan in suprafata de 714 mp, situat în UAT Craiova, Simnicu de Jos. Proximitate cu noul Spital Regional, drum express Craiova-Pitesti, centura de nord a Craiovei, Lidl, etc. Pozitionat pe colt, pe o strada asfaltata si populata deja cu case - acces dublu. Deschidere la două străzi, ...

714 m2

Craiova, Dolj

Apartament 4 Camere Decomandat
9
2

Apartament 4 Camere Decomandat

Vand apartament cu 4 camere decomandat bilateral in Craiovita-Noua! Apartamentul are centrala termica proprie , teava de apa separat la usa, aer conditionat, termopane, gresie , faianta etc Are 2 bai si 1 balcon Apartamentul are 81mp utili. Etajul 4 4 cu acoperis !

1852 EUR/m2 | 81 m2

Craiovita+Noua, Craiova, Dolj

Vand teren Pielesti intravilan 5000mp
1

Vand teren Pielesti intravilan 5000mp

Vand teren intravilan 5000 mp in Pielesti langa Q-fort 37 mp

5,000 m2

Pielesti, Dolj

Apartament etaj 1, 3 camere decomandat
7
29

Apartament etaj 1, 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat zona ciuperca etaj 1 2 bai 2 balcoane cu centrala proprie 67m utili ,suprafata totala 76m detalii la telefon

2015 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Vând teren intravilan situat în Isalnita 3

Vând teren intravilan situat în Isalnita

Se oferă spre vanzare un teren intravilan situat in Isalnita ideal pentru construirea unei locuinte, suprafață generoasa portrivita pentru casa și curte.Toate utilitățile disponibile, gaze, canalizare apa și curent electric. Zona liniștită cu acces rapid către oras, și principalele facilității. Suprafață ...

400 m2

Isalnita, Dolj

Teren intravilan Călinești
2
1

Teren intravilan Călinești

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE CĂLINEȘTI, JUD. DOLJ Suprafață: 2.735 mp Acte: Carte funciară la zi Tip: Intravilan UTILITĂȚI DISPONIBILE: Curent electric Apă Drum asfaltat AVANTAJE ZONĂ: Zonă de pădure în apropiere Aer curat, liniște totală 2 restaurante în localitate Trafic redus ...

2,735 m2

Craiova, Dolj

apartament 2 camere (decomandat) de inchiriat zona lapus, la 5 min de electroputere mall
10
5

Proprietar, ofer spre inchiriere un apartament de 2 camere decomandat, etajul 4 8, are inclusiv un balcon spatios. Locul de parcare este inclus. Apartamentul este pet friendly. Locația este una excelentă, aproape de centre comerciale, precum Electroputere Mall la 5-10 minute de mers pe jos și transport ...

50 m2

Lapus, Craiova, Dolj

Clădire de Vânzare Str. Brestei Craiova
1
2

Clădire de Vânzare Str. Brestei Craiova

Va propun spre vanzare un spatiu comercial cu o suprafata utila de 840 mp, teren aferent 710 mp, reprezentand o oportunitate ideala pentru diverse activitati, pretabil clinica medicala, spatiu birouri, motel, complex rezidential etc. Prețul este de 700 de Euro pe mp construit. Datorita pozitionarii ...

1048 EUR/m2 | 840 m2

Brestei, Craiova, Dolj

Inchiriez camera in apartament 1

Inchiriez camera in apartament

Închiriez camera in apartament, Craiovita Noua, zona Orizont. Detalii la telefon.

20 m2

Craiova, Dolj

casă de vânzare în Băilești
5

casă de vânzare în Băilești

vând casă în Băilești str.Ana Ipătescu compusă din 4 dormitoare,suftagerie,bucătărie,baie,hol,pivniță,fântână,apă curentă,canalizare racordată la oraș plus alte dependințe.Suprafața de teren este de 1132m.

53 EUR/m2 | 1,132 m2

Bailesti, Dolj

Apartament 3 camere, Craiova - Mc Donald's - Dezrobirii
8

Apartament 3 camere, Craiova - Mc Donald's - Dezrobirii

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere în Craiova - central, situat în zona Calea București - Mc Donald's - Dezrobirii, vis-a-vis de Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu . Aproape de școli, grădinițe, spitale, Piața Centrală și supermarketuri. Semidecomandat, renovat (termopane profil ...

69 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Proprietar 3 camere rezidenta ultracentrala cu parcare subterana
5
1

Apartament 3 camere în rezidenta noua , parcare subterana , centrala proprie , două bai , terasa 14mp , AC , utilat modern, mobilat 500 euro , ideal studenți sau rezidenți de la medicina , fiind situat ultracentral la 5 minute de Facultatea de Medicina sau Universitate.Relatii numai la telefon :

75 m2

Ultracentral, Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, Craiova - Mc Donald's - Dezrobirii
8
1

Apartament 3 camere, Craiova - Mc Donald's - Dezrobirii

Proprietar, vând apartament cu 3 camere în Craiova - central, situat în zona Calea București - Mc Donald's - Dezrobirii, vis-a-vis de Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu . Aproape de școli, grădinițe, spitale, Piața Centrală și supermarketuri. Semidecomandat, renovat (termopane profil triplu, ...

2391 EUR/m2 | 69 m2

Calea%2bBucuresti, Craiova, Dolj

Vând apartament 7

Vând apartament

Proprietar, vând apartament decomandat, 3 camere, zona Ciuperca (Birouri de gaze), etaj 3 4. Preț 135.000 euro.Tel

2109 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

Hala de închiriat

Hala de închiriat

Hala de închiriat 300mp .șoseaua principala. Deschiderea la șoseaua 21 m . Spațiu mare Locuri de parcare. Detalii la tel.

300 m2

Aeroport, Craiova, Dolj

teren de vanzare 2

teren de vanzare

teren de vânzare,Lacrita mare,Dolj

Craiova, Dolj

Casă Cârcea termen de finalizare octombrie 2026.
5

Casă Cârcea termen de finalizare octombrie 2026.

Strada industriilor zona Metro 500 mt lângă cartierul veroterm vilas.casa este compusă din două dormitoare 2 băi bucătărie spațioasă și living spațios și luminos.casa este racordată la curent electric put forat și fosă septică butelie îngropată de gaz 2000 litri.incalzire pardoseală.

1272 EUR/m2 | 114 m2

Carcea, Dolj

Apartament 2 decomandate particular Rovine I-uri
9
2

Apartament 2 decomandate particular Rovine I-uri

Apartament decomandat 2 camere parter langa Rond, in Rovine, cu toate facilitatile. Se vinde mobilat si utilat, boxa separat sub tot apartamentul, balcon cu autorizație si grădiniță in fata.

2900 EUR/m2 | 50 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Casă de vânzare la roșu, 130 mp, zona Magnolia
5

Casă de vânzare la roșu, 130 mp, zona Magnolia

Blitz vă propune spre vânzare o casă individuală P+1 situată în cartierul Magnolia, o zonă liniștită și în plină dezvoltare, perfectă pentru o locuință de familie. Imobilul are o suprafață utilă de 130 mp, cu o amprentă la sol de 65 mp, fiind amplasat pe un teren generos de 450 mp, cu o deschidere de ...

1108 EUR/m2 | 130 m2

Craiova, Dolj