Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Promovat
apartament 2 cam ultracentral
7
1

apartament 2 cam ultracentral

complet mobilat, utilitati, AC, centrala de apartament, parter

50 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
5

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

202 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
25

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

spatiu 66mp
5
3

spatiu 66mp

inchiriez spatiu depozitare 66mp in zona industriala + curte betonata 400mp , curte pazita, acces tir,

66 m2

Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
3

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
4

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea