Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
8

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Promovat
apartament 2 cam ultracentral
7
1

apartament 2 cam ultracentral

complet mobilat, utilitati, AC, centrala de apartament, parter

50 m2

Faleza, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren Vanatori, Galati 7

Vând teren Vanatori, Galati

Vând teren extravilan in Jud. Galați, com. Vânători. Terenul are suprafața de 2,26 ha(compact). Terenul se afla la maxim 900 ml de marginea comunei, pe strada pe care se afla cimitirul. Prețul pentru întreg terenul este de 4 / mp.

Vanatori, Galati

vand teren
3

vand teren

vând teren in sat Foltesti judetul Galați 500 mp + casa 69 mp intabulare facuta- carte funciara Acte la zi (complete) Situata la DN (curent -BMP nou, apa, canalizare, podeț parcare auto nou) preț Negociabil 26000 Euro.

377 EUR/m2 | 69 m2

Foltesti, Galati

Vând casă Odaia Manolache sau schimb cu apartament Galați
10
2

Vând casă Odaia Manolache sau schimb cu apartament Galați

Vand casă locuibilă in Odaia Manolache sau schimb cu apartament 3 camere in Galați ( maxim etaj 2). Casa are 150 mp utili cu teren până la 750 mp, dispune de 4 camere, 2 bai, dresing si pod generos, parțial mobilată și utilată. Pardoselile din hol, baie, dresing, bucatarie si sufragerie sunt din sunt ...

600 EUR/m2 | 150 m2

Odaia Manolache, Galati

Teren intravilan 3000 m  sat Odaia Manolache, com. Vânători, jud. Galați
3
1

Teren intravilan 3000 m sat Odaia Manolache, com. Vânători, jud. Galați

Vând teren 3000 mp intravilan sat Odaia Manolache, comuna Vânători, județul Galați, deschidere 34 m, împrejmuit, vecini stânga-dreapta, racordat la curent electric, apă potabilă cu apometru tic C, fântână. Gaze, canalizare, internet, cablu și telefonie fixă la poartă. 500 metri mijloc de transport în ...

3,000 m2

Odaia Manolache, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Teren intravilan Oancea, Galați
3

Teren intravilan Oancea, Galați

Terenul este central, la 200 metri de primărie și școală. Suprafața este 2500 metri pătrați, la drumul județean asfaltat. Terenul este ideal pentru investiție de magazin, de exemplu La doi pași . Prețul este 10 euro metrul pătrat.

Galati, Galati

Vilă spațioasă cu teren generos   Vișina, comuna Poiana, județul Galați
4
1

Vilă spațioasă cu teren generos Vișina, comuna Poiana, județul Galați

O proprietate rară, ideală pentru familie sau investiție, situată într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde și intimitate. Această vilă construită în 2012 impresionează prin dimensiuni, compartimentare practică și curtea spectaculoasă de 3.000 mp. Casa are o suprafață utilă de 300 mp și este organizată ...

40 EUR/m2 | 4,000 m2

Visina, Galati

Proprietar închiriez apartament 2 camere zona spitalul judetean, blocuri 10 etaje
10
1

Proprietar inchiriez apartament, începând cu 28.05.2026, situat în micro 18, vis a vis de spitalul Judetean, @ etaj 5 din 10, cu lift, @ Zona linistita (situat in spatele blocului), @ loc de parcare rezervat, @ apa trasa separat, @ recent renovat si complet utilat cu mobila la comanda, plită, cuptor, ...

57 m2

Micro 19, Galati, Galati

Teren extravilan

Teren extravilan

Vand 3,5 ha teren extravilan, arabil, compact.

Liesti, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere