Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu comercial zonă excelentă
5

Spațiu comercial zonă excelentă

Spațiul comercial este situat în piața centrală ,cea mai bună zonă ca vad comercial . Suprafața totală 154mp,etaj și parter ,deschidere dublă ,recent renovat . Poate fi folosit pentru diverse activități (comerț ,servicii ,birouri etc)

154 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Teren intravilan Oancea, Galați
3

Teren intravilan Oancea, Galați

Terenul este central, la 200 metri de primărie și școală. Suprafața este 2500 metri pătrați, la drumul județean asfaltat. Terenul este ideal pentru investiție de magazin, de exemplu La doi pași . Prețul este 10 euro metrul pătrat.

Galati, Galati

Vilă spațioasă cu teren generos   Vișina, comuna Poiana, județul Galați
4
1

Vilă spațioasă cu teren generos Vișina, comuna Poiana, județul Galați

O proprietate rară, ideală pentru familie sau investiție, situată într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde și intimitate. Această vilă construită în 2012 impresionează prin dimensiuni, compartimentare practică și curtea spectaculoasă de 3.000 mp. Casa are o suprafață utilă de 300 mp și este organizată ...

40 EUR/m2 | 4,000 m2

Visina, Galati

Proprietar închiriez apartament 2 camere zona spitalul judetean, blocuri 10 etaje
10
1

Proprietar inchiriez apartament, începând cu 28.05.2026, situat în micro 18, vis a vis de spitalul Judetean, @ etaj 5 din 10, cu lift, @ Zona linistita (situat in spatele blocului), @ loc de parcare rezervat, @ apa trasa separat, @ recent renovat si complet utilat cu mobila la comanda, plită, cuptor, ...

57 m2

Micro 19, Galati, Galati

Teren extravilan

Teren extravilan

Vand 3,5 ha teren extravilan, arabil, compact.

Liesti, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1,renovat,cu toate utilitățile, în zona Liceului Agricol, în bloc Turn,etaj 3,destul de spațios, cu vedere către șoseaua principala, in bloc cu 10 etaje, cu acces la lift și uscător rufe pe fiecare etaj.Zona comerciala - Lidl,Penny,Pepco,Deichman,Altex, ...

1071 EUR/m2 | 56 m2

Tecuci, Galati

vanzare apartament
5
6

vanzare apartament

De vânzare apartament 3camere decomandate,Micro 20,Etaj 7 10,suprafață 65mp.Apartamentul are centrală termica,1 AC,in garanție, termopan,uși interioare schimbate recent, gresie, faianta,parchet

1185 EUR/m2 | 65 m2

Micro 20, Galati, Galati

inchiriez garsoniera
4
2

inchiriez garsoniera

inchiriez garsoniera numai pt doamna sau domnisoara... str odobesti bloc munca și arta la etaj 3 cu toate utilitatile incluse începând din data de 1 aprilie pe o perioada de minim un an.

20 m2

Galati, Galati

Teren Galati ; piata centrala
2
7

Teren Galati ; piata centrala

Vand teren pe strada Nicolae alexandrescu , 12 x 90 metri. Pe teren se afla o casa demolabila 5x 22 m . Pret de vanzare Euro 250 EURO MP.

900 m2

Piata+Centrala, Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Teren cu fundație 11x13 mp., într o zona foarte frumoasa!
7
85

Teren cu fundație 11x13 mp., într o zona foarte frumoasa!

Vând teren situat aproape de Pădurea Tulucești . Terenul este parcelat in 2 părți (extravilan construibil ). Pe o pe o parcelă se află o fundație de 11x13 mp. Terenul este liber de orice sarcina și detin toate actele necesare in vederea vânzării. Preț negociabil!

1,133 m2

Tulucesti, Galati

Vand teren 22 ari+ casa veche cu 4 camere + gradina 600 mp
10
1

Vand teren 22 ari+ casa veche cu 4 camere + gradina 600 mp

De vanzare 22ari teren cu casa veche, terenul are deschidere la 2 strazi, 22m in fata, 18m in spatele terenului la strada asfaltata, zona neinundabila, curte, livada, bonus gradina de 600mp, in acte, ingradit si stalpi beton. Com. COROD, Jud Galati. Str Ciresilor, nr. 29. Tel . Pret promotional 30.000 ...

Corod, Galati

Vand Casa- Situata in zona centrala GALATI zona-0
10
1

Vand Casa- Situata in zona centrala GALATI zona-0

Vand Casa -Situata in zona centrala- GALATI- zona-0-Str-Nicolaie Balcescu -Locatie ultra centrala la strada cu vizibilitate excelenta -Flexibilitate in utilizare datorita intrarilor separate si spatiilor generoase-.Detalii suplimentare si programari pentru vizionare la telefon, Va rugam sa ne contactati ...

1354 EUR/m2 | 192 m2

Galati, Galati

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro
7
1

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro

Proprietar-Vand ap 3 camere,suprafata 59 mp,stradal,vis-a-vis de Oficiul Postal 9 ,Micro 17.Apartamentul se vinde mobilat ,utilat complet.Dispune de : Centrala proprie -prin condensare; Aer Conditionat; Geamuri si usi termopane; Usa metalica ; Toata suprataţa apartamentului are tavane extensibile.Pereţii ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

casa + teren
9
23

casa + teren

Teren 2157 m. construiți 500 m , casă 5 camere ( 3 parchet) + casă 1 cameră cu anexe amândouă chirpici și paiantă, acoperiș tablă , beci, apă rețea în curte , curent , gard tablă deschidere 30 m la drum , bolta vie 20 m , pomi fructiferi diverși ( nuci , vișini ,meri , pruni , peri ).Cablu tv Digi ...

36 EUR/m2 | 500 m2

Poiana, Galati

Salvează căutarea