apartament 2 cam ultracentral
complet mobilat, utilitati, AC, centrala de apartament, parter
50 m2
Faleza, Galati, Galati
8 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
50 m2
Faleza, Galati, Galati
8 mai
Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...
25 m2
Țiglina 3, Galati, Galati
26 aprilie
Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...
2500 EUR/m2 | 180 m2
Tecuci, Galati
2 mai
Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848
1260 EUR/m2 | 150 m2
Galati, Galati
azi 08:52
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vânzare casă cu etaj,pe Str Unirii Nr 210. Dispune de 2 dormitoare la etaj,la parter un dormitor baie, bucătărie. amprenta la casă este 45mp. Deschiderea de 17 metri.Nu este pentru pretențioși. trebuie izolată pe exterior.
343 EUR/m2 | 289 m2
Galati, Galati
2 aprilie
Vand teren intravilan situat in Jud. Galati, Com. Vanatori, Sat. Vanatori cu o suprafata de 500m2 Terenul este amplasat pe o strada paralela cu drumul national, pe care regasim toate utilitatile ( apa, gaz, canalizare, electricitate) la limita proprietatii Terenul are o deschidere de aproximativ ...
500 m2
Vanatori, Galati
2 aprilie
Vand Casa batraneasca in Odaia manolache Suprafata teren 1114mp din care 346mp vie si 768 mp constructii Casa batraneasca dispune de 3 camere in total 51mp plus anexe. Casa este racordata la apa curenta , gaze naturale si canalizarea se afla la poarta. Actele sunt la zi ! Pentru mai multe detalii ...
1053 EUR/m2 | 51 m2
Odaia Manolache, Galati
2 aprilie
Inchiriez apartament cu o camera, blv. Siderurgistilor( General), mobilat ,utilat si recent renovat! Zona foarte accesibila pentru utilizarea mijloacele de transport in comun iar in fata blocului este parcare publica mare la liber! Doresc inchiriere pe baza de contract si pe o perioada de minim un an! ...
33 m2
Galati, Galati
2 aprilie
Apartament luminos de două camere in Galati, la 3 minute de Piata Centrala. Apartamentul dispune de: bucătărie și baie utilate, masina de spălat vase, masina de spălat rufe, termopan, usa metalica, trei aparate de aer conditionat.
53 m2
Galati, Galati
1 aprilie
Vând teren în Barieră Traian ,vizavi de noul Centru Comercial Traian ,accesul se face din Str .Traian pe aleea Traian ,suprafața de 321 mp,deschiderea de 10 ml , cu toate utilitățile (apă ,lumina ,canalizare ,gaz),cu vedere la Brates .
321 m2
Galati, Galati
1 aprilie
Vand 7000 mp teren intravilan situat in Tecuci str 1 Dec 1918 nr 157, la iesirea spre Galati Pe acest teren se gasesc , o hala productie 540 mp, casa birou 110 mp, cladiri anexa, Utilitati , apa-canalizare, gaze, curent trifazic , Incalzire centrala temica pe gaz , Stadiul constructiei: Finalizat, numar ...
537 EUR/m2 | 650 m2
Sud, Tecuci, Galati
1 aprilie
Spațiu comercial de închiriat, fost magazin mixt cu peste 20 de ani de activitate, situata în județul Galați comuna Drăgănești situat direct la DN 25!
90 m2
Draganesti, Galati
1 aprilie
Vand apartament 4 camere, ultracentral ( spate spicu ) , etaj 4, 75m2 , multiple imbunatatiri, vedere bilaterala, semimobilat. Pret : 78.500 euro. Relatii la telefon
1027 EUR/m2 | 75 m2
Galati, Galati
1 aprilie
OPORTUNITATE Un apartament luminos și extrem de spațios, cu 3 camere decomandate, aflat la etajul 8 din 10 priveliști superbe, lumină naturală din abundență și două balcoane perfect poziționate, cu vedere la str Brailei catre DUNARE, ideal pentru familie, birou sau investiție.. -> Situat la un etaj ...
1047 EUR/m2 | 76 m2
Mazepa 1, Galati, Galati
1 aprilie
Vand sau inchiriez apartamant 2 camere confort 1 zona Gara de nord (tecu rosu),etaj 3.Apartamentul are centrala termica, separare gaz ,apa si multiple imbunatatiri.Pretul de vanzare este de 62000 euro iar pentru inchiriat este de 1800 lei lunar,si trebuie achitata o luna ca si garantie care va fi restituita ...
60 m2
Tecuci, Galati
1 aprilie
Este un garaj ingrijit localizat intr-un bloc de 20 apartamente
Galati, Galati
1 aprilie
Vând Teren Intravilan 3715mp lângă Parcarea de Tir-uri a Primăriei Galați mai exact lângă noul Talcioc (centru de Sud ) Cu posibilitatea de mai revendica încă 1400 mp , teren compact ! Preț ușor negociabil ! Pentru alte detalii, vă aștept în privat
Galati, Galati
31 martie
Vând teren cu deschidere directă la str Oțelarilor vecin cu Lidl Micro 21. Suprafața 283m Deschidere 14,5m Liber de constructii POT 45% CUT Maxim P + 4 + M Prețul nu conține TVA și se va tranzacționa prin taxare inversă pt pers juridice cu cod de TVA. Pentru persoane fizice se va adăuga TVA a prețul ...
283 m2
Galati, Galati
31 martie
Proprietar ofer spre închire apartament cu 2 camere situat în inima orașului, în zona Mazepa 1 Locație excelentă la doi pași de magazine, restaurante, baruri, piețe și pub-uri, iar Faleza Dunării este la doar 2 minute de mers pe jos. Toate facilitățile sunt la îndemână, iar zona este una dintre cele ...
52 m2
Mazepa 1, Galati, Galati
31 martie
Vând casă Barcea județul Galați casa cu 2 camera + baie, bucătărie o magazie cu centrala termina o cameră făcută separat curtea 200 m. Grădina 1200m hidrofor în grădină canalizare casa este renovată tabla pusă pe casă în urmă cu o lună termopane la toată casa necesită de făcut 50 100 făcută fațada ...
361 EUR/m2 | 180 m2
Barcea, Galati
31 martie
Apartament 2 cam decomandat,micro 21, mobilat si utilat ,centrala termica ,geamuri termopan ,izolatie exterioara,curat,modern,are tot ce i trebuie ptr a fi locuit imediat,merita vazut,tel
1410 EUR/m2 | 39 m2
Micro 21, Galati, Galati
31 martie
Se inchiriaza un teren de 4500 mp in cartierul Filesti, Galati cu doua cladiri de 80 mp, rescpectiv 25 mp si cu utilitati. Pretul este in Euro luna
Galati, Galati
31 martie
Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati: 1.00 (un) hectar PADURE (tarla 5, parcela 46 7) și 0.19 hectar VIE ( tarla 21 1, parcela 163 116). Prețul total de vânzare 20.000 lei (pentru cele doua suprafete). Cei interesați pot suna la telefon: .
Varlezi, Galati
31 martie
De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, ușa metalică, geamuri termopan bucatarie si dormitor, centrala termica, baie cu geam și boiler.Apartamentul necesita renovare! Zona foarte buna si lisistita. Tiglina1, Str.Saturn, nr.6, bl.C1 Pret 50100 Euro negociabil la fața locului! Tel ...
1044 EUR/m2 | 48 m2
Tiglina%252b1, Galati, Galati
31 martie