Vând casă Batraneasca
Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
6 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
6 mai
Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...
1713 EUR/m2 | 54 m2
Micro 39 B, Galati, Galati
7 mai
Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)
200 m2
Galati, Galati
7 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand teren intravilan DN 25 Sendreni Galati,suprafata 3000 mp deschidere 40 m. Conform P.U.G. terenul se afla in UTR4 zona pentru locuinte individuale cu regim de inaltime P-P+2 Pret vanzare 55 euro mp,discutabil
Sendreni, Galati
azi 11:05
Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.
1162 EUR/m2 | 47 m2
Țiglina 1, Galati, Galati
azi 11:04
Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.
1054 EUR/m2 | 37 m2
Galati, Galati
azi 10:59
De vânzare casă de cărămidă cu etaj compusă din 4 dormitoare, sufragerie + bucătărie open space, 2 băi și terasă de 30 m . Este distribuită astfel: - La parter se află o sufragerie spațioasă împreună cu o bucătărie open space, o baie de serviciu si un dormitor. -La etaj se ajunge printr-o scară ...
358 EUR/m2 | 190 m2
Tepu, Galati
azi 10:49
Vânzare teren în Vânători-Tulcești, lângă DN26 și Hala Euxim! Suprafață: 5700 mp Deschidere: 24 m Amplasament: la 10 metri de DN26, în continuarea Halei Euxim, zona Vânători-Tulcești Preț: 10 mp Pentru mai multe informații, contactați-ne!
5,700 m2
Vanatori, Galati
azi 10:45
Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in micro 19 , la capatul troleului. Apartamentul este decomandat cu centrala proprie ,aer conditionat , izolatie exterior,tavanul este izolat termic (factura mica la gaz pe timp de iarna) ,mobilat, utilat, curat ,liber pentru inchiriat.
40 m2
Galati, Galati