Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan
1
3

Vând teren intravilan

Se vinde teren intravilan construibil, în strada Secerei, comuna Pechea. Terenul este drept are 1200 m.p., perfect pentru construcție. Persoanele interesate mă pot contacta la telefon.

Pechea, Galati

teren sendreni galati 1

teren sendreni galati

900 metri toate utilitățile la limita proprietății în spate la Luca în Sendreni preț fix nu deranjați inutil

900 m2

Sendreni, Galati

Vand teren extravilan in Jud.Galati, Com.Costache Negri , 1400mp
1
7

Vand teren extravilan in Jud.Galati, Com.Costache Negri , 1400mp. Pret 5400 lei

Costache Negri, Galati

Vand teren intravilan Siriu la 150m de lac si cu deschidere directa la DN10
8
72

Vând teren la munte fâneața extravilan in comuna Siriu amplasat la 10m de DN 10 intre viaductele Giurca si Teharau . Are o deschidere 43m, iar intr-un colț al terenului se regăsește un izvor , vizavi de teren exista un parau cu o mini-cascada .Terenul este ideal pentru o pensiune, ferma, păstrăvărie, ...

4,500 m2

Galati, Galati

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp
5

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp

Proprietar vand teren pe Str Alexandru Moruzzi nr 16 (vis-a-vis de Spitalul CFR), suprafata 285mp, deschidere 10,3m

285 m2

Galati, Galati

Teren Arcasilor 552mp
5
4

Teren Arcasilor 552mp

Proprietar vand teren pe o alee adiacenta în Arcasilor 552mp (500 utili+52 alee), deschidere 18m. Preț 36.000 neg.

500 m2

Galati, Galati

Loc de veci Eternitatea Galati
1

Loc de veci Eternitatea Galati

Vând drept de concesiune loc de veci, suprafață 12 mp, bordură din beton, 3 locuri, 2 cruci din piatră stare f. bună, aflat la f. mică distanță de clădirea administrației, ușor accesibil. Prețul zonei, negociabil. Locul este cu toate taxele și actele la zi.

Galati, Galati

Casa de vanzare
5
59

Casa de vanzare

Vand casa in Galati cu 2 camere ,batraneasca ,singur in curte ,str.bucurestii noi ,bucatarie ,hol ,baie cu dus ,gaze,canlizare ,suprafata construita si teren 104m ,tel pret45000 euro neg ,este locuibila

433 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

vând casă bătrânească cu 2 camere
5
18

vând casă bătrânească cu 2 camere

Vând casă bătrânească in Galați,2 camere,bucătărie ,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro neg tel gaze,canalizare,singur in curte ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

vând casă batraneasca
5
26

vând casă batraneasca

Vând casă bătrânească in Galați,singur in curte ,gaze,canalizare ,lumina ,apa ,,este locuibila ,preț 45000 euro neg,tel ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Tiglina%2b2, Galati, Galati

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

 Camin nefamilisti, Imaia,Bloc 6. 11

Camin nefamilisti, Imaia,Bloc 6.

Vand garsoniera Str. Vasile Alexandri,etaj 3. Garsoniera are nevoie de imbunatatiri. Suprafata utila este de 10,7mp.Nu are baie in interior. Baia comuna se afla pe acelasi palier ,este mentinuta in perfecta curatenie. Nu mai astepta si cumpara-ti casa visata. Pentru mai multe informatii va rugam nu ...

1227 EUR/m2 | 11 m2

Tecuci, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

teren extravilan filești 2

teren extravilan filești

vând teren extravilan filești loturi 500 mp preț 17 euro mp tel

500 m2

Nord-Est, Galati, Galati

Proprietar inchiriez conac 1750  euro   !
10
4

Proprietar inchiriez conac 1750 euro !

Suprafața utilă de închiriat 150 m pătrați ,suprafața curte 700 m pătrați și suprafața piscina 56 m pătrați ,ultracentral !PRETUL CHIRIEI NU ESTE NEGOCIABIL Vilă este situata la intersecția a două străzi și are două intrări separate !Ideal pentru deschiderea de cabinet medical , grădiniță , centru ...

150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Vand garaj tip locuință
3
4

Vand garaj tip locuință

Vând garaj tip garsonieră ..zona Ale Ștrandului ...

650 EUR/m2 | 20 m2

Tecuci, Galati

apartament de inchiriat in Galati micro 13..
5
1

apartament de inchiriat in Galati micro 13..

Închiriez apartament la mansardă în zona Micro 13 mobilat și utilat centrală termică proprie și apa separat..

49 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare !
3
9

Casa de vanzare !

Vând casă locuibilă,zonă neinundabilă . Este racordată la curent și apă. 1600mp.

16 EUR/m2 | 1,600 m2

Cudalbi, Galati

Garsoniera de vânzare 37000 Euro direct proprietar.Negociabil
7
2

Se vinde garsoniera la blocul din față la peco,Țiglina 1,blocul deține 2 lifturi funcționale.Gardiniera se vinde utilată și mobilată,vecini linistiti.Mai multe detalii în privat .

1423 EUR/m2 | 26 m2

Tiglina%25252b1, Galati, Galati

Închiriez apartament o cameră Ireg
5

Închiriez apartament o cameră Ireg

De inchiriat apartament cu o camera, bloc mixt, zona Ireg, mobilat, utilat, bloc stradal, et 1. Pret 300E.Exclus animale de companie.

35 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea