Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)
9
11

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)

Casa de vinzare strada Aleea Bravilor cu potential, situata intro zona foarte linistita, ferita de agitatia cotidiana, la doar citeva minute de Parcul Carol ideala pentru locuit sau investitie. Suprafata teren 296mp,utili 95mp,structura din caramida , acoperita cu tabla, compusa din 3 camere, 1 sala, ...

1042 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Garsoniera, A - uri, etaj 3 din 4, Tiglina 1
7
25

Garsoniera, A - uri, etaj 3 din 4, Tiglina 1

Garsoniera, situata in Tiglina 1, etaj 3 al unui bloc din 4 nivele, mobilată si utilată. Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - imobil disponibil imediat - la semnarea contractului de inchiriere se va achita o chirie si o garantie egală cu chiria - contractul de inchiriere se va semna ...

25 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4
10

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4

Proprietar : Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, construit în 1983, situat în cartierul Micro 21, la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut. Apartamentul beneficiază de centrală termică Ariston, izolație exterioară, panou electric nou, prize și întrerupătoare noi și apă trasă separat, ...

1441 EUR/m2 | 59 m2

Micro+21, Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, et. 2 din 10, Micro 18
8
7

Ap. 2 camere decomandat, et. 2 din 10, Micro 18

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - 2 camere decomandat, Inchiriem apartament 2 camere decomandat, etaj 2 10, bloc cu lift, cu centrala termica, aer conditionat, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei ...

60 m2

Galati, Galati

Ap. 1 camera, etaj 1, cartier Icfrimu
5
26

Ap. 1 camera, etaj 1, cartier Icfrimu

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - cartier ICFRIMU Inchiriem apartament 1 camera decomandat, etaj 1 din 4 nivele, cu centrala termica, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - imobil ...

30 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2
7
15

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2

Apartament 3 camere decomandat, cu suprafata total de 103 mp, avand 2 dormitoare, 2 grupuri sanitare, balcon, etaj 4 din 6. Dotat cu centrala termica, aer conditionat, bransament de apa separat, mobilat si utilat Pret propus pentru tranzactionare: 158000 euro Contact:

1646 EUR/m2 | 96 m2

Galati, Galati

vand casa cu teren 768 mp
4
3

vand casa cu teren 768 mp

vand casa cu teren total 768 mp , in cartier balcescu zona casa de apa casa are 70 mp racordata la gaze ( soba pe gaze ) racordata si la canalizare mai multe detalii la telefon

686 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap.  2 cam. dec. etaj 3 din 4, Micro 19
10
30

Ap. 2 cam. dec. etaj 3 din 4, Micro 19

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - 2 camere decomandat, Micro 19 Inchiriem apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele, cu centrala termica, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - ...

38 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Garsonieră țiglina 1, saturn, etaj.1
7
2

Garsonieră țiglina 1, saturn, etaj.1

Vând garsonieră 25mp, Țiglina 1, etaj 1. Geamuri și uși termopan, ușă intrare metalică, parchet, faianță, gresie în baie, hol și bucătărie, ușă termopan culisantă la bucătărie. Necesită curățenie! Preț 31000 euro, fix.

25 m2

Galati, Galati

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

Casă de vînzare
5

Casă de vînzare

Vînd casă în cartierul Bărboși renovată acum trei ani, trei camere, două bucătării două băi, terasă, magazii, adăposturi de găini, curte în spate de păsă, racordata la apă și canalizare teren cu tot cu casă aproape 600mpătrați totul este îngrădit preț 50000e negociabil .

714 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Proprietar, închiriez apartament decomandat 80 mp, 3 camere, etaj 3, str Brăilei, Micro 18, Galati
10
2

Închiriez apartament foarte spațios (80 mp), format din 3 camere decomandate, etajul 3 din 11, situat pe strada Brăilei, cartier Micro 18, într-o zonă foarte liniștită, în proximitatea Spitalului Județean și a mall-ului Dunărea. Oferta e potrivită pentru persoane care caută un apartament într-o zonă ...

80 m2

Galati, Galati

garsoniera port
9
35

garsoniera port

vând garsoniera în port la etajul 7 din 7 fără lift se vinde mobilata ca în poze . recondiționata total hidroizolație recent facuta Căldură de la centrala de cartier preț 20000 de euro