Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă este premium (Keim Kober certificat). Tavenel ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
7

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
3

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Galati, vanzare teren intravilan ultracentral 2

Galati, vanzare teren intravilan ultracentral

Galati, Zona de agrement Faleza Dunarii, teren 766 mp, compus din doua terenuri alipite, cu CERTIFICAT DE URBANISM. Destinatie admisa: CB1 - subzone de tip central cu functiuni complexe, inclusiv locuire. Hmax = 19 m, RHmax = P + 5 E. Toate utilitatile, acces la doua strazi. 700 mp negociabil. Relatii: ...

Galati, Galati

Casa strada Morilor- Galați
7
15

Casa strada Morilor- Galați

Agentia Nicona va prezintă in exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din Galați, situata pe str Morilor, cu un teren generos de 800 mp. Casa este doar pe parter (160 mp)- living cu bucatarie deschisa , 2 dormitoare cu baie proprie. Garaj dublu, gratar , piscina.

2625 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

Teren pentru casa Galati
8
28

Teren pentru casa Galati

Agentia imobiliara Nicona va propune spre vânzare un teren de 620 mp pe str.Drumul Viilor, deschidere 11.39 ml. + 400 mp inchiriat de la Primărie. Terenul este ideal pentru cine dorește o oaza de liniște, este ferit de trafic și aglomerație, . Aproape de Magazinul General, spre tiglina 3. Actele sunt ...

620 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2cam.sdec.tig1 et1mob.utilat 380 eurouro
6
1

2cam.sdec.tig1 et1mob.utilat 380 eurouro

2cam.sdec.tig1 et1 mob.utilat 380 euro si perioade 3 -5 luni liber si vanzare 68 000euro 0745914848

46 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
3

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

4 camere micro 39 B
8
37

4 camere micro 39 B

69.500 euro negociabil, apartament semidecomandat in micro 39B, etajul 2 din 4, cu balcon pe tot apartamentul, suprafata utila 58 mp+ 25 mp -2 balcoane. Are centrala proprie, termopan, uși interioare schimbate, aer condiționat, izolație termica si este proaspat varuit. Actele pregatite pentru vanzare. ...

1142 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
1

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
3

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati
2
25

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati

1) Vand teren 12.603 mp ( 1,26 ha) in intravilan in sat Prodanesti,com Beresti Meria , jud Galati , din care vie = 2537 mp , pasune =2639 mp, padure salcami =7427 mp la pretul de 6.000 eur=30.000 ron 2) Vand 2 ha de teren arabil extravilan in sat Prodanesti, com Beresti Meria , jud Galati la pretul ...

16000 EUR/m2 | 1 m2

Prodanesti, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%252525252525252b19, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat
10
3

Apartament 2 camere decomandat

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1241 EUR/m2 | 58 m2