Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați
1

Închiriez vilă semi mobilată strada Arcașilor Galați

Închiriez vilă moderna semi mobilată P+1 Partier: Living, bucătărie, 1 baie și 1 camera. Etaj: 3 camere , 1 baie, terasă și mansardă. Curte amenajată 500 mp , pomi fructiferi și foișor cu grătar. Toate utilitățile. Sistem încălzire (centrala proprie)

200 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan 3

Teren extravilan

Teren extravilan agricol in comuna Drăgușeni 5000m3

Galati, Galati

2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați   central, lângă alee
3

2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați central, lângă alee

Vand 2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați central, lângă alee. Amenajate cu bordură Poziție foarte bună, ușor de găsit Zonă îngrijită și liniștită Acte în regulă, concesiune valabilă Se vând împreună. Preț: 10.000 negociabil Pentru detalii, contact telefonic.

Galati, Galati

vând schimb
1

vând schimb

vând sau schimb cu apt 2 camere..pf ofer apt 1 camera 33mp etaj 1 renovat de la zero zona doja într-un bloc reabilitat plus un auto BMW seria 3 gt din 2013 ofer la schimb cu ap 2 camere zona siderustilor .icfrimu exclus etaj 4. tel

1485 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

Teren intravilan având construcții
4
12

Teren intravilan având construcții

Vând teren 3700mp, înconjurat de salcâmi, casă, vie, teren arabil, apă, lumină, 30m ieșire la șosea asfaltată, în satul Ciurestii Vechi, com Balasesti, jud Galați.

Ciuresti, Galati

Casa bătrânească de vânzare Tecuci
10
1

Casa bătrânească de vânzare Tecuci

Se vinde casa bătrânească în Tecuci, jud Galati Strada Ghica Vodă nr 57 lângă depou în cartierul gării, zonă liniștită suprafață utilă 90 mp + anexă 38 mp , teren 1008 mp Preț 80000 negociabil Detalii la nr tel Rog si ofer seriozitate, cine nu este interesat sa treacă peste

889 EUR/m2 | 90 m2

Tecuci, Galati

Închiriere apartament o camera
7

Închiriere apartament o camera

Închiriez apartament cu o camera ,centru(spicu'),mobilat ,utilat,aer cond. pe termen lung.325e.

34 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.

Vanatori, Galati

URGENT Casa cu etaj +HALA panouri sandwici
10
5

URGENT Casa cu etaj +HALA panouri sandwici

Pret ptr o perioada limitata de timp! Vindem casa propietate,ptr cine își dorește o casa spatioasa ,o curte la fel de spatioasa, unde sa spui ca ai ajuns acasă. Construcție 150mp amprenta Spațiu util 240mp Curte 1120mp cu deschidere de 22ml Parter- -1dormitor 16mp -living open space cu bucatarie si ...

913 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

camera viaduct
8
6

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
11

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei
5
4

1cam et1 mob.utilat icfrimu 1200lei

1cam.mob.utilat cu ct .icfrimu 1200lei 0745914848

28 m2

Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
8
3

DE VÂNZARE Apartament 3 camere, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Etaj 3 Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vand casa + gradina 700mp
10
19

Vand casa + gradina 700mp

Vand urgent casa Galati -Corod 140 mp cu mansarda parter la gata baie bucatarie 2 camere + camera depozit cu alee cimentuita in fata casei posibilitate parcare cu gradina 700mp bolta struguri.pret 30.000 euro. .Rog Seriozitate!Casa necesita imbunatatiri nu a locuit nimeni de 2 ani.Pretul cerut este ...

43 EUR/m2 | 700 m2

Corod, Galati

vând casă în comuna Rediu jud Galați
5
4

vând casă în comuna Rediu jud Galați

vând casă în comuna Rediu jud Galați compusă din două corpuri nu este în zonă inundabilă,la stradă asfaltată racordată la apă curentă electricitate, încălzire pe sobe de teracotă baie,bucătărie iar scurgerea în fosă septică. Acte la zi. sau schimb cu apartament. Mai multe detalii la tel

250 EUR/m2 | 180 m2

Rediu, Galati

Salvează căutarea