Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Tiglina 2. Locație excelentă! Comision 0% cumpărător!
7

Cod anunt 104TP: De vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Dacomari, apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Tiglina 2, în zona Poliției Județene, la etajul 4 din 4. Locuința este spațioasă și bine compartimentată, având 2 balcoane, o suprafață utilă de 58 mp și 67 mpsuprafață totală. Se ...

1543 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere mobilat si utilat complet Piata Centrala
10
1

AcasA Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandate situat in zona Piata Centrala intr-un bloc construit in anul 1999. Dispus decomandat si foarte practic compartimentat, imobilul beneficiaza de o suprafata de aprox.80mp si dispune de 2 balcoane generoase. In imediata ...

80 m2

Piata%252bCentrala, Galati, Galati

Promovat
O vila noua o noua etapa pentru familia ta
18

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un familist in cautarea unei cuib frumos si primitor pentru cei dragi. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. O casa noua, receptionata in 2023, intr-o locatie foarte buna din partea de nord a orasului, ...

2106 EUR/m2 | 123 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |
7
1

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |

Situat pe Str. Regiment 11 Siret, zona Liceului Emil Racovita Bucatarie mobilata & Utilata Centrala termica Termopan Etaj: 4 Pret: 350 Euro luna Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne.

52 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |
8
2

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat pe Str. Brailei, în zona bancilor, restaurante, Faleza Dunării, aproape de mijloace de transport in comun Suprafata: 42 mp Imbunatatiri: centrală termică aer condiționat Mobilat și utilat: mașină de spălat nouă, frigider nou, plită pe gaz, cuptor electric, Tv Etaj: 7 7 Pret: 300 Euro luna Pentru ...

42 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Hala în zona Tirighina   ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto...
4

Hala în zona Tirighina ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto...

HALA - spațiu de lucru în zona Tirighina ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto, depozit sau firmă de instalații. Suprafață: 150 mp (12 x 7.5 m) Înălțime: 3 m 2 uși secționale mari (acces din ambele capete) Curent trifazic Birou + grup sanitar în interior Aer condiționat ...

150 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat & Utilat | Milcov Residence |
11

Situat in zona: Shopping City Galati Suprafata: 70mp Etajul 1 din 3, bloc cu lift Mobilat si Utilat Complet Incalzire in pardoseala Aer conditionat Loc de parcare inclus, porti actionate electric Pret: 650 Euro luna

70 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Preluare Teren în arenda
1
6

Preluare Teren în arenda

Societate cu profil agricol preiau in arenda terenuri in Judetul Galati . Nivelul arendei porneste de la 1.500 kg Sau contravaloare în Bani . Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr.

Tecuci, Galati

Vanzare casa P+M in Sendreni( in spatele Primariei), pret 99 000 euro
20

Galatiul ti se pare inaccesibil ca si pret dar totusi doresti sa stai la casa? Sendreni este este optiunea cea mai buna . Detinem o proprietate formata din parter plus mansarda chiar in spatele primariei. De la locatie si pana la intrare in Galati pe DN25 la ora de varf faceti fix 10 minute, va spun ...

400 m2

Sendreni, Galati

TEREN EXTRAVILAN  VANATORI -  LA LIMITA CU INTRAVILANUL
3

TEREN EXTRAVILAN VANATORI - LA LIMITA CU INTRAVILANUL

Va propunem spre vanzare un teren extravilan cu o suprafata de 3915 mp; o deschidere la drum de 88 ml Terenul se alfla ca cateva sute de metri de intersectia cu drumul asflatat ce duce inspre odaia Manolache In imediata apropiere sunt case construite Pretul este de 15 euro/mp negociabil. Utilitati : ...

3,915 m2

Vanatori, Galati

Salvează căutarea