Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Exclusivitate - 3 camere, Faleza - Vedere la Dunare
12
2

Exclusivitate - 3 camere, Faleza - Vedere la Dunare

Descoperă oportunitatea perfectă de a trăi în inima Galațiului, pe prestigioasa Faleză Superioară a Dunării! Îți prezentăm un apartament de lux, exclusivist, cu 3 camere, care îți va oferi confort și eleganță într-un ambient de neegalat. Caracteristici remarcabile: - Suprafață generoasă de 77,5 mp ...

2129 EUR/m2 | 78 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat
10
4

Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat

Apartament cu o camera zona Micro 13 etaj 3 CT Ac mobilat si utilat AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Micro 13, la un bloc stradal. Apartamentul este spatios si beneficiaza de o suprafat utila de 34 mp. La interior ...

1044 EUR/m2 | 34 m2

Micro%25252b13, Galati, Galati

Promovat
De inchiriat - Hala 388 mp + birouri, teren 760 mp  - Centura, Galati
6
3

De inchiriat - Hala 388 mp + birouri, teren 760 mp - Centura, Galati

Agentia imobiliara Mag Invest intermediaza inchirierea unui spatiu industrial tip hala (fosta spalatorie auto) impreuna cu spatiile de birouri aferente , pozitionat pe Drumul de Centura, intr-o zona cu vad format si vizibilitate comerciala maxima, langa Bulrom Gaz. detalii - suprafata hala mare 252 ...

388 m2

Vest, Galati, Galati

Promovat
Casa moderna, constructie 2019 – Sat Costi, la 5 minute de Galati
18
5

Va prezentam o locuinta moderna si eficienta energetic, ideala pentru o familie care apreciaza calitatea constructiei, compartimentarea functionala si confortul termic pe tot parcursul anului. Casa a fost construita in anul 2019 pe cadre de beton armat, cu zidarie din caramida de beton celular autoclavizat ...

1091 EUR/m2 | 219 m2

Costi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11

38 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |
10

| Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat intre Trei Star si fostul complex Ancora Etaj 10 Centrala termica Aer conditionat Pentru mai multe detalii si vizionare, contactati-ne la: 0745 601 830

56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |
7
1

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |

Situat pe Str. Regiment 11 Siret, zona Liceului Emil Racovita Bucatarie mobilata & Utilata Centrala termica Termopan Etaj: 4 Pret: 350 Euro luna Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne.

52 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |
8
2

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat pe Str. Brailei, în zona bancilor, restaurante, Faleza Dunării, aproape de mijloace de transport in comun Suprafata: 42 mp Imbunatatiri: centrală termică aer condiționat Mobilat și utilat: mașină de spălat nouă, frigider nou, plită pe gaz, cuptor electric, Tv Etaj: 7 7 Pret: 300 Euro luna Pentru ...

42 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea