Imobiliare Galati

Hartă Listă
Filtre active: Galati Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de vanzare zona Port
6
3

Casa de vanzare zona Port

AcasA Imobiliare caută un nou proprietar pentru o casuta modesta (singur in curte) dar locuibila ,situata in Galati ,strada Ana Ipatescu ,o zona linstita aflata intr-o continua dezvoltare. Poziționare strategică între confortul urban și relaxarea de pe malul Dunării, cu acces facil către centrul orașului ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
Spatiu comercial/Atelier creatie, 50 mp utili, zona Port - Faleza
8
2

MAG INVEST va propune in exclusivitate spre vanzare un spatiu comercial inregistrat ca atelier de creatie, cu o suprafata utila de 40.11 mp, dispus pe parter si etaj. Proprietatea este racordata la apa curenta, energie electrica trifazata si canalizare. Situatie juridica clara – proprietate, cu teren ...

922 EUR/m2 | 40 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
Pensiune, restaurant, bar, iaz, păstrăvărie, la GHIDIGENI, Galaţi
13
5

Pensiune restaurant iaz păstrăvărie, la GHIDIGENI, Galaţi Pentru început iată ce se vinde! În primul rând nu se vinde o proprietate. Nu se vând nici cele cinci imobile înşiruite mai sus. Nu se vând apoi nici cinci proprietăţi într-una... Se vinde de fapt un domeniu sau, şi mai bine zis, o avuţie frumos ...

Tecuci, Galati

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Hala în zona Tirighina   ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto...
4

Hala în zona Tirighina ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto...

HALA - spațiu de lucru în zona Tirighina ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto, depozit sau firmă de instalații. Suprafață: 150 mp (12 x 7.5 m) Înălțime: 3 m 2 uși secționale mari (acces din ambele capete) Curent trifazic Birou + grup sanitar în interior Aer condiționat ...

150 m2

Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Spatiu Comercial | Str. Brailei | 90 mp | pretabil BIROURI SALOANE CABINETE |
6

Situat in zona Bancilor, pe str. Brailei Suprafața spațiu 90mp și terasa de 24mp. Pretabil pentru birouri, cabinete medicale, saloane infrunusetare Preț 800 euro luna

90 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |
15

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Situat in apropiere de Facultatea de Litere Dispus pe 2 niveluri: parter + mezanin Parterul este format din 6 incaperi si toaleta 121 mp Mezaninul este format din 5 incaperi si toaleta 143 mp PRET: 1500euro luna Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la : 0745 601 830

264 m2

Galati, Galati

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |
15

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Situat in apropiere de Facultatea de Litere Dispus pe 2 niveluri: parter + mezanin Parterul este format din 6 incaperi si toaleta 121 mp Mezaninul este format din 5 incaperi si toaleta 143 mp PRET: 390.000E Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la : 0745 601 830

1477 EUR/m2 | 264 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
8

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80. Apartamentul este dotat cu centrala ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Balasesti, Jud. Galati
7

De vanzare 2,5 ha de teren agricol, extravilan, in Loc. Balasesti, Jud. Galati, format din 3 parcele intabulate si cadastrate separat. Suprafate si identificare cadastrala: - 10.000 mp Tarla 95, Parcela 979 124; - 10.000 mp Tarla 5, Parcela 54 2; - 5.000 mp Tarla 4, Parcela 15 40; Terenurile sunt ...

22 m2

vest, Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat, spatios, situat in cartierul Mazepa 2.
12

ProActiv Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la ultimul etaj al unui bloc cu 4 nivele, in Mazepa 2, intr-un bloc dat spre folosinta in anul 1981. Apartamentul dispune de centrala termica proprie si 2 unitati de aer conditionat. Imobilul beneficiaza de 2 balcoane ...

1139 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, în cartierul Micro 13, o zonă liniștită și bine conectată. Detalii: Suprafață: 55 mp Compartimentare decomandată Parter – acces facil, ideal pentru familii sau persoane în vârstă Se vinde semi-mobilat Dotări și beneficii: Centrală ...

1200 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea